Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Robert
Kalisz
Fundacja Talent II Cieszyn
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  28 sierpnia 1964 r.
41
Występy
9
Zwycięstwa
32
Porażki
21.95%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Podżorski Roman - Kalisz Robert 2 1:3 (6;11, 7:11, 11:8, 4:11)
2 Czyż Paweł - Kalisz Robert 2 3:1 (12:10, 11:5, 6:11, 12:10)
3 Kufel Karol - Kalisz Robert 1 3:2 (11:6, 9:11, 11:4, 9:11, 11:6)
3 Gniadek Michał - Kalisz Robert 1 0:3 (6:11, 7:11, 2:11)
1 Kalisz Robert - Szostok Sebastian 1 0:3 (8:11,12:14,3:11)
1 Kalisz Robert - Duda Wojciech 1 1:3 (3:11,11:6,7:11,7:11)
4 Kalisz Robert - Kolonko Piotr 2 2:3 (11:8,11:6,7:11,9:11,9:11)
4 Kalisz Robert - Małysiak Dominik 2 3:0 (11:3,11:1,11:2)
5 Wiecheć Adrian - Kalisz Robert 1 3:1 (11:2, 9:11, 11:7, 11:7.)
5 Siedlaczek Andrzej - Kalisz Robert 1 1:3 (12:10, 5;11, 8;11, 9;11.)
6 Kalisz Robert - Śmieja Zbigniew 1 0:3 (7:11,9:11,11:13)
6 Kalisz Robert - Kajstura II Tomasz 1 0:3 (4:11,5:11,2:11)
7 Rus Jacek - Kalisz Robert 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
7 Kukla Sabina - Kalisz Robert 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:6)
8 Kalisz Robert - Sztuka Jacek 2 0:3 (7:11,5:11,4:11)
8 Kalisz Robert - Lorc Mateusz 2 0:3 (7:11,7:11,7:11)
9 Kalisz Robert - Makles Robert 1 3:2 (9:11,8:11,11:6,11:9,11:8)
9 Kalisz Robert - Miklar Piotr 1 0:3 (8:11,4:11,8:11)
10 Sanetra Andrzej - Kalisz Robert 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:8)
10 Widz Jan - Kalisz Robert 1 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
11 Kalisz Robert - Łuczka Jakub 1 2:3 (11:7, 11:9, 3:11, 5:11, 9:11)
11 Kalisz Robert - Skórko Bartłomiej 1 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 7:11)
12 Śliwka Zdzisław - Kalisz Robert 2 3:0 (11-2 11-8 11-7)
12 Duda Wojciech - Kalisz Robert 2 3:0 (12-10 11-8 11-9)
13 Lorc Mateusz - Kalisz Robert 2 3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 11:3.)
13 Balcar Jacek - Kalisz Robert 2 3:0 (11:4, 11:2, 11:4.)
14 Ochodek Grzegorz - Kalisz Robert 2 3:1 (6:11, 11:6, 11:6, 11:9)
14 Turek Jarosław - Kalisz Robert 2 3:0 (11:7, 14:12, 11:8)
15 Kalisz Robert - Słowik Marcin 1 1:3 (8-11, 11-9, 8-11, 7-11)
15 Kalisz Robert - Gajewski Adam 1 3:1 (11-9, 11-7, 9-11, 12-10)
16 Łosiński Wojciech - Kalisz Robert 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
16 Łosiński Adam - Kalisz Robert 1 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:4)
17 Skórko Bartłomiej - Kalisz Robert 1 3:0 (11:7,11:8,11:7)
17 Juchnik Henryk - Kalisz Robert 1 3:0 (11:7,11:4,11:1)
18 Kalisz Robert - Seklecki Radosław 2 0:3 (10;12, 7;11, 8;11)
19 Kalisz Robert - Sanetra Andrzej 1 1:3 (5:11,8:11,11:9,8:11)
19 Kalisz Robert - Pieronek Grzegorz 1 0:3 (5:11,7:11,8:11)
21 Kalisz Robert - Wiecheć Adrian 1 1:3 (4;11, 6;11, 11;8, 9;11)
21 Kalisz Robert - Waszut Piotr 1 3:1 (10;12, 11;8, 11;8, 11;8)
22 Król Jarosław - Kalisz Robert 2 3:0 (11;7, 11;5, 16;14)
22 Droździk Dariusz - Kalisz Robert 2 0:3 (9;11, 4;11, 2;11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kalisz Robert / Krajewski Arkadiusz - Tomzik Piotr / Duda Wojciech 2 3:0 (11:6,11:3,12:10)
2 Seklecki Radosław / Czyż Paweł - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 11:7, 11:9)
3 Gajewski Adam / Kufel Karol - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:2 (13:11, 11:8, 11:13, 6:11, 11:7)
4 Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert - Małysiak Ryszard / Małysiak Dominik 1 3:0 (11:8,11:7,11:4)
5 Dziembała Dawid / Waszut Piotr - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:0 (11;7, 11:6, 11:8.)
6 Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert - Kajstura II Tomasz / Śmieja Zbigniew 1 3:2 (5:11,11:8,12:14,12:10,11:7)
7 Rus Jacek / Kukla Sabina - Kalisz Robert / Krajewski Arkadiusz 1 3:1 (11:8, 11:7, 11:13, 11:4)
8 Kalisz Robert / Krajewski Arkadiusz - Cieślar Marcin / Bałoń Robert 2 3:2 (11:7,11:7,9:11,9:11,11:9)
9 Kalisz Robert / Krajewski Arkadiusz - Łosiński Wojciech / Makles Robert 1 0:3 (6:11,6:11,10:12)
10 Mika Tomasz / Sanetra Andrzej - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:2 (7:11, 11:7, 5:11, 11:6, 11:8)
11 Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert - Wizner Jakub / Łuczka Jakub 2 3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:5)
12 Mrowca Michał / Duda Wojciech - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:2 (9-11 11-7 11-5 10-12 11-9)
13 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:0 (11:9, 11:6, 14:12.)
14 Śmieja Zbigniew / Ochodek Grzegorz - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 2 2:3 (11:13, 9:11, 11:9, 11:8, 6:11)
15 Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert - Gajewski Adam / Kufel Karol 1 3:0 (11-9, 11-8, 11-7)
16 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:2 (5:11, 11:9, 13:11, 9:11, 14:12)
17 Juchnik Henryk / Sobala Mateusz - Kalisz Robert / Diaczenko Jakub 2 3:1 (11:6,6:11,11:6,11:3)
18 Kalisz Robert / Kukuczka Filip - Bujok Andrzej / Seklecki Radosław 1 1:3 (3;11, 11;9, 6;11, 6;11)
19 Kalisz Robert / Diaczenko Jakub - Sanetra Andrzej / Zuziak Wojciech 2 0:3 (6:11,4:11,7:11)
21 Kalisz Robert / Chmielniak Konrad - Wiecheć Adrian / Czendlik Kacper 1 1:3 (10;12, 12;10, 9;11, 7;11)
22 Kolonko Piotr / Droździk Dariusz - Kalisz Robert / Diaczenko Jakub 2 0:3 (10;12, 7;11, 8;11)