Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Konrad
Chmielniak
Fundacja Talent II Cieszyn
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  7 listopada 2005 r.
30
Występy
1
Zwycięstwa
29
Porażki
3.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 15 28 116:34
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 15 27 116:34
3. UGKS Sokół Zebrzydowice 16 26 116:44
4. LKS Pogórze 15 25 111:39
5. JKTS Jastrzębie 15 24 112:38
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 15 16 77:73
7. LITS Meble Anders III Żywiec 15 10 51:99
8. UKS Wisła Wiślanie 17 10 47:123
9. ULKS II Pszczyna 15 9 57:93
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 17 7 52:118
11. Fundacja Talent II Cieszyn 15 2 40:110
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 2 35:125
13. 0 0 :
14. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Czyż Paweł - Chmielniak Konrad 2 3:1 (11:6, 11:7, 5:11, 12:10)
2 Podżorski Roman - Chmielniak Konrad 2 2:3 (6:11, 11:7, 11:7, 7:11, 7:11)
3 Gajewski Adam - Chmielniak Konrad 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:6)
3 Kufel Karol - Chmielniak Konrad 1 3:2 (11:7, 12:14, 11:9, 8:11, 11:4)
1 Chmielniak Konrad - Mrowca Michał 1 2:3 (11:9,11:7,6:11,3:11,8:11)
1 Chmielniak Konrad - Szostok Sebastian 1 0:3 (8:11,2:11,2:11)
4 Chmielniak Konrad - Małysiak Ryszard 1 1:3 (7:11,11:8,9:11,7:11)
4 Chmielniak Konrad - Król Jarosław 1 0:3 (4:11,8:11,4:11)
5 Waszut Piotr - Chmielniak Konrad 1 3:1 (11:5, 11:2, 9:11, 11:7.)
5 Jahn Artur - Chmielniak Konrad 1 3:1 (11:2, 11:6, 11:4.)
6 Chmielniak Konrad - Turek Jarosław 2 0:3 (1:11,3:11,4:11)
6 Chmielniak Konrad - Nikiel Sebastian 2 0:3 (4:11,5:11,4:11)
7 Kukla Sabina - Chmielniak Konrad 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:8)
7 Baborski Andrzej - Chmielniak Konrad 2 3:1 (9:11, 11:3, 11:6, 11:6)
8 Chmielniak Konrad - Bałoń Robert 1 1:3 (7:11,11:8,3:11,11:13)
8 Chmielniak Konrad - Cieślar Marcin 1 0:3 (4:11,5:11,8:11)
9 Chmielniak Konrad - Miklar Piotr 1 0:3 (4:11,7:11,7:11)
9 Chmielniak Konrad - Makles Robert 1 1:3 (7:11,11:8,6:11,6:11)
10 Mika Tomasz - Chmielniak Konrad 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:7)
10 Pastor Zenon - Chmielniak Konrad 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:6)
11 Chmielniak Konrad - Domin Maciej 2 0:3 (4:11, 5:11, 4:11)
11 Chmielniak Konrad - Wizner Jakub 2 0:3 (4:11, 6:11, 6:11)
12 Mrowca Michał - Chmielniak Konrad 1 3:0 (11-9 11-2 11-5)
12 Szostok Sebastian - Chmielniak Konrad 1 3:0 (11-5 11-2 11-3)
13 Balcar Jacek - Chmielniak Konrad 2 3:1 (15:13, 10:12, 11:9, 11:9.)
13 Lorc Mateusz - Chmielniak Konrad 2 3:2 (11:9, 11:9, 9:11, 8:11, 12:10.)
14 Kajstura II Tomasz - Chmielniak Konrad 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:5)
14 Kajstura I Tomasz - Chmielniak Konrad 1 3:1 (9:11, 11:2, 11:4, 11:7)
15 Chmielniak Konrad - Gajewski Adam 1 0:3 (5-11, 5-11, 3-11)
15 Chmielniak Konrad - Słowik Marcin 1 0:3 (9-11, 5-11, 14-16)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Mrowca Michał / Szostok Sebastian 1 0:3 (8:11,5:11,6:11)
2 Legierski Marek / Podżorski Roman - Rucka Celina / Chmielniak Konrad 2 3:2 (9:11, 10:12, 11:3, 11:7, 11:3)
3 Rus Maksymilian / Słowik Marcin - Chmielniak Konrad / Rucka Celina 1 3:0 (12:10, 11:2, 11:7)
4 Chmielniak Konrad / Rucka Celina - Kolonko Piotr / Król Jarosław 2 0:3 (3:11,10:12,6:11)
5 Jahn Artur / Wiecheć Adrian - Rucka Celina / Chmielniak Konrad 1 3:0 (11;6, 13;11, 11;8.)
6 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Nikiel Sebastian / Turek Jarosław 2 0:3 (5:11,3:11,4:11)
7 Wigłasz Piotr / Duraj Mariusz - Rucka Celina / Chmielniak Konrad 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:3)
8 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Lorc Mateusz / Sztuka Jacek 1 0:3 (8:11,4:11,10:12)
9 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Kleta Rafał / Miklar Piotr 2 0:3 (3:11,9:11,4:11)
10 Pastor Zenon / Widz Jan - Chmielniak Konrad / Rucka Celina 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
11 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Domin Maciej / Skórko Bartłomiej 1 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
12 Szostok Sebastian / Śliwka Zdzisław - Rucka Celina / Chmielniak Konrad 2 3:0 (11-7 11-7 11-4)
13 Lorc Mateusz / Bałoń Robert - Chmielniak Konrad / Rucka Celina 2 2:3 (11:7, 11:9, 6:11, 5:11, 13:15.)
14 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Rucka Celina / Chmielniak Konrad 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:6)
15 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Słowik Marcin / Sudoł Amanda 2 1:3 (7-11, 6-11, 14-12, 4-11)