Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Celina
Rucka
Fundacja Talent II Cieszyn
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 września 2003 r.
30
Występy
6
Zwycięstwa
24
Porażki
20%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 15 28 116:34
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 15 27 116:34
3. UGKS Sokół Zebrzydowice 16 26 116:44
4. LKS Pogórze 15 25 111:39
5. JKTS Jastrzębie 15 24 112:38
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 15 16 77:73
7. LITS Meble Anders III Żywiec 15 10 51:99
8. UKS Wisła Wiślanie 17 10 47:123
9. ULKS II Pszczyna 15 9 57:93
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 17 7 52:118
11. Fundacja Talent II Cieszyn 15 2 40:110
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 2 35:125
13. 0 0 :
14. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Seklecki Radosław - Rucka Celina 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
2 Legierski Marek - Rucka Celina 1 3:1 (10:12, 11:4, 11:5, 11:7)
3 Słowik Marcin - Rucka Celina 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)
3 Rus Maksymilian - Rucka Celina 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:9)
1 Rucka Celina - Majocha Jarosław 2 0:3 (5:11,8:11,4:11)
1 Rucka Celina - Śliwka Zdzisław 2 0:3 (0:11,4:11,9:11)
4 Rucka Celina - Małysiak Dominik 2 3:1 (11:2,7:11,11:4,11:3)
4 Rucka Celina - Kolonko Piotr 2 0:3 (4:11,6:11,3:11)
5 Siedlaczek Andrzej - Rucka Celina 1 2:3 (6:11, 13:11, 6:11, 11:9, 7:11.)
5 Wiecheć Adrian - Rucka Celina 1 3:1 (11:6, 11;7, 8;11, 11:7.)
6 Rucka Celina - Kajstura II Tomasz 1 0:3 (7:11,9:11,3:11)
6 Rucka Celina - Śmieja Zbigniew 1 1:3 (11:5,9:11,8:11,7:11)
7 Wigłasz Piotr - Rucka Celina 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:7)
7 Sibik Łukasz - Rucka Celina 1 1:3 (7:11, 11:7, 6:11, 8:11)
8 Rucka Celina - Cieślar Marcin 1 1:3 (3:11,11:5,4:11,8:11)
8 Rucka Celina - Bałoń Robert 1 1:3 (3:11,4:11,17:15,6:11)
9 Rucka Celina - Kleta Rafał 2 0:3 (5:11,10:12,5:11)
9 Rucka Celina - Łosiński Wojciech 2 0:3 (6:11,7:11,7:11)
10 Widz Jan - Rucka Celina 1 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
10 Sanetra Andrzej - Rucka Celina 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
11 Rucka Celina - Skórko Bartłomiej 1 0:3 (3:11, 8:11, 4:11)
11 Rucka Celina - Łuczka Jakub 1 0:3 (10:12, 7:11, 5:11)
12 Duda Wojciech - Rucka Celina 2 3:2 (11-7 11-13 11-8 13-15 11-9)
12 Śliwka Zdzisław - Rucka Celina 2 3:0 (11-6 11-8 11-8)
13 Bałoń Robert - Rucka Celina 1 3:1 (13:11, 5:11, 11:8, 11:7.)
13 Sztuka Jacek - Rucka Celina 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:5.)
14 Śmieja Zbigniew - Rucka Celina 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:4)
14 Turek Oliwier - Rucka Celina 2 2:3 (11:4, 12:10, 9:11, 14:16, 8:11)
15 Rucka Celina - Sudoł Amanda 2 3:0 (11-8, 19-17, 11-9)
15 Rucka Celina - Kufel Karol 2 0:3 (6-11, 8-11, 6-11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Mrowca Michał / Szostok Sebastian 1 0:3 (8:11,5:11,6:11)
2 Legierski Marek / Podżorski Roman - Rucka Celina / Chmielniak Konrad 2 3:2 (9:11, 10:12, 11:3, 11:7, 11:3)
3 Rus Maksymilian / Słowik Marcin - Chmielniak Konrad / Rucka Celina 1 3:0 (12:10, 11:2, 11:7)
4 Chmielniak Konrad / Rucka Celina - Kolonko Piotr / Król Jarosław 2 0:3 (3:11,10:12,6:11)
5 Jahn Artur / Wiecheć Adrian - Rucka Celina / Chmielniak Konrad 1 3:0 (11;6, 13;11, 11;8.)
6 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Nikiel Sebastian / Turek Jarosław 2 0:3 (5:11,3:11,4:11)
7 Wigłasz Piotr / Duraj Mariusz - Rucka Celina / Chmielniak Konrad 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:3)
8 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Lorc Mateusz / Sztuka Jacek 1 0:3 (8:11,4:11,10:12)
9 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Kleta Rafał / Miklar Piotr 2 0:3 (3:11,9:11,4:11)
10 Pastor Zenon / Widz Jan - Chmielniak Konrad / Rucka Celina 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
11 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Domin Maciej / Skórko Bartłomiej 1 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
12 Szostok Sebastian / Śliwka Zdzisław - Rucka Celina / Chmielniak Konrad 2 3:0 (11-7 11-7 11-4)
13 Lorc Mateusz / Bałoń Robert - Chmielniak Konrad / Rucka Celina 2 2:3 (11:7, 11:9, 6:11, 5:11, 13:15.)
14 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Rucka Celina / Chmielniak Konrad 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:6)
15 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Słowik Marcin / Sudoł Amanda 2 1:3 (7-11, 6-11, 14-12, 4-11)