Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Arkadiusz
Mugowski
KS Mysław Mysłowice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2002
9
Występy
8
Zwycięstwa
1
Porażki
88.89%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Viret CMC Zawiercie 20 31 120:80
4. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
8 Mugowski Arkadiusz - Ramenda Adam 1 3:1 (12:10, 11:7, 9:11, 11:9.)
8 Mugowski Arkadiusz - Gawlas Mateusz 1 3:1 (11:3, 11:8, 7:11, 11:7.)
10 Mugowski Arkadiusz - Siwiec Michał 1 3:2 (10:12,11:3,11:6, 10:12, 11:8.)
10 Mugowski Arkadiusz - Wróbel Jan 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:9.)
17 Mugowski Arkadiusz - Smołka Kamil 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:8.)
17 Mugowski Arkadiusz - Juzek Sebastian 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:8,)
18 Orszulik Jan - Mugowski Arkadiusz 2 0:3 (10-12, 5-11, 9-11)
18 Suchecki Wacław - Mugowski Arkadiusz 2 0:3 (7-11, 5-11, 5-11)
22 Mugowski Arkadiusz - Zwoliński Mariusz 2 0:3 (10:12, 10:12, 11:13,)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
10 Mugowski Arkadiusz / Skórski Michał - Siwiec Michał / Tomiczek Jakub 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:9.)
17 Mugowski Arkadiusz / Skórski Michał - Smołka Kamil / Banach Piotr 2 3:1 (11:5, 9:11, 11:4, 11;7,)
18 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Skórski Michał / Mugowski Arkadiusz 2 3:2 (10-12, 11-5, 11-13, 11-6, 11-6)
22 Skórski Michał / Mugowski Arkadiusz - Szołtysek Artur / Friebe Janusz 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:4.)
8 Mugowski Arkadiusz / Ptak Wiktor - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 0:3 (5:11, 9:11, 7:11.)