Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Wiktor
Ptak
KS Mysław Mysłowice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2008
40
Występy
12
Zwycięstwa
28
Porażki
30%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Viret CMC Zawiercie 20 31 120:80
4. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ptak Wiktor - Przewłocki Jacek 1 2:3 (11:9, 7:11, 11:7, 10:12, 5:11.)
1 Ptak Wiktor - Czyrnia Krzysztof 1 3:1 (11:8, 14:12, 6:11, 11:9.)
2 Jabłoński Filip - Ptak Wiktor 1 3:1 (6:11, 11:9, 11:3, 11:3)
2 Jemilianowicz Sebastian - Ptak Wiktor 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:3)
3 Ptak Wiktor - Skop Szymon 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:8.)
3 Ptak Wiktor - Cioch Błażej 1 3:2 (11:13, 13:11, 3:11, 11:5, 11:7.)
4 Ptak Wiktor - Polok Paweł 1 0:3 (8:11, 5:11, 1:11.)
4 Ptak Wiktor - Zagajewski Mateusz 1 0:3 (3:11, 4:11, 4:11. )
5 Piecowski Miłosz - Ptak Wiktor 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
5 Eliasz Adrian - Ptak Wiktor 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:1)
8 Ptak Wiktor - Gawlas Mateusz 1 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 6:11.)
8 Ptak Wiktor - Ramenda Adam 1 0:3 (7:11, 9:11, 4:11.)
9 Gala Dawid - Ptak Wiktor 1 0:3 (8:11, 5:11, 6:11)
9 Gala Bartłomiej - Ptak Wiktor 1 0:3 (6:11, 11:13, 7:11)
10 Ptak Wiktor - Wróbel Jan 1 3:0 (11:7, 11:8, 13:11.)
10 Ptak Wiktor - Siwiec Michał 1 3:1 (5:11, 12:10, 11:9, 11:8.)
7 Pietraszko Łukasz - Ptak Wiktor 1 3:0 (14:12, 11:6, 11:4)
7 Lubaś Sebastian - Ptak Wiktor 1 3:1 (11:9, 5:11, 11:5, 11:9)
6 Ptak Wiktor - Piotrowski Tadeusz 1 3:1 (11:7, 11:4, 13:15, 12:10.)
6 Ptak Wiktor - Piotrowski Marcin 1 0:3 (10:12, 4:11, 9:11.)
11 Zwoliński Mariusz - Ptak Wiktor 1 3:1 (3:11, 11:6, 11:4, 11:6)
11 Szołtysek Artur - Ptak Wiktor 1 2:3 (4:11, 9:11, 11:3, 11:6, 10:12)
12 Bartusik Marek - Ptak Wiktor 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:4)
12 Cioch Błażej - Ptak Wiktor 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:9)
14 Makajew Maciej - Ptak Wiktor 1 3:1 (11:8, 11:7, 11:13, 11:7)
14 Piotrowski Marcin - Ptak Wiktor 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:5)
15 Ptak Wiktor - Pietraszko Łukasz 1 0:3 (8:11, 4:11, 8:11.)
15 Ptak Wiktor - Lubaś Sebastian 1 0:3 (12:14, 9:11, 3:11.)
16 Ramenda Adam - Ptak Wiktor 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)
16 Gawlas Mateusz - Ptak Wiktor 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
17 Ptak Wiktor - Jemilianowicz Sebastian 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 8:11,)
17 Ptak Wiktor - Jabłoński Filip 1 1:3 (7:11, 11:6, 7:11, 4:11.)
18 Czyrnia Krzysztof - Ptak Wiktor 1 3:0 (11-2, 11-9, 13-11)
18 Przewłocki Jacek - Ptak Wiktor 1 2:3 (7-11, 14-12, 6-11, 13-11, 8-11)
20 Ptak Wiktor - Gala Bartłomiej 1 0:3 (3:11, 2:11, 6:11.)
20 Ptak Wiktor - Sokołowski Oskar 1 2:3 (11:8, 11:6, 7:11, 7:11, 11:13,)
21 Gryga Rafał - Ptak Wiktor 1 0:3 (8:11, 9:11, 5:11)
21 Polok Paweł - Ptak Wiktor 1 3:1 (11:9, 11:9, 13:15, 5:11)
22 Ptak Wiktor - Sobel Artur 1 0:3 (3:11, 4:11, 6:11.)
22 Ptak Wiktor - Szołtysek Artur 1 3:1 (11:6, 14:12, 8:11, 11:6.)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ptak Wiktor / Ciosmak Maciej - Czyrnia Krzysztof / Tomaszewski Kacper 1 2:3 (7:11, 11:4, 11:9, 15:17, 8:11.)
10 Ptak Wiktor / Tereszczenko Aleksandr - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 3:2 (7:11, 11:7, 11:8, 6:11, 11:7.)
11 Szołtysek Artur / Friebe Janusz - Ciosmak Maciej / Ptak Wiktor 1 1:3 (11:6, 12:14, 11:13, 10:12)
12 Cioch Błażej / Idaczyk Dominik - Ptak Wiktor / Ciosmak Maciej 1 3:1 (11:8, 7:11, 11:5, 11:8)
14 Makajew Maciej / Pańczyk Adrian - Ciosmak Maciej / Ptak Wiktor 2 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 10:12)
15 Ciosmak Maciej / Ptak Wiktor - Kufel Karol / Myszewski Adrian 2 0:3 (8:11, 11:13, 7:11.)
16 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Ptak Wiktor / Ciosmak Maciej 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
17 Tereszczenko Aleksandr / Ptak Wiktor - Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip 1 0:3 (11:13, 7:11, 8:11,)
18 Przewłocki Jacek / Orszulik Jan - Tereszczenko Aleksandr / Ptak Wiktor 1 0:3 (5-11, 5-11, 8-11)
2 Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip - Ptak Wiktor / Ciosmak Maciej 1 3:2 (11:6, 11:13, 12:10, 9:11, 11:5)
20 Ciosmak Maciej / Ptak Wiktor - Sokołowski Oskar / Gala Dawid 2 0:3 (11:13, 9:11, 9:11,)
21 Kałuża Tomasz / Gacek Maksymilian - Ptak Wiktor / Ciosmak Maciej 1 2:3 (11:8, 8:11, 7:11, 13:11, 9:11)
22 Tereszczenko Aleksandr / Ptak Wiktor - Zwoliński Mariusz / Sobel Artur 1 0:3 (8:11, 6:11, 3:11.)
3 Ptak Wiktor / Ciosmak Maciej - Cioch Błażej / Skop Szymon 1 1:3 (9:11, 4:11, 11:9, 11:13.)
4 Ciosmak Maciej / Ptak Wiktor - Zagajewski Mateusz / Orszulak Kamil 1 3:2 (11:9, 2:11, 6:11, 14:12, 12:10.)
5 Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław - Ptak Wiktor / Ciosmak Maciej 1 3:2 (12:10, 5:11, 11:5, 5:11, 11:5)
6 Ptak Wiktor / Ciosmak Maciej - Piotrowski Tadeusz / Piotrowski Marcin 1 1:3 (7:11, 6:11, 11:9 , 9:11.)
7 Lubaś Sebastian / Kufel Karol - Tereszczenko Aleksandr / Ptak Wiktor 1 3:1 (11:9, 11:5, 8:11, 11:3)
8 Mugowski Arkadiusz / Ptak Wiktor - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 0:3 (5:11, 9:11, 7:11.)
9 Gala Bartłomiej / Paruch Wiktor - Ciosmak Maciej / Ptak Wiktor 1 1:3 (1:11, 11:9, 3:11, 9:11)