Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Aleksandr
Tereszczenko
KS Mysław Mysłowice
Narodowość:  Ukraina
Rok urodzenia:  1977
40
Występy
19
Zwycięstwa
21
Porażki
47.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 21 42 169:41
2. LITS Meble Anders Żywiec 21 39 173:37
3. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
4. KS Viret CMC Zawiercie 18 27 107:73
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 114:96
7. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 98:112
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Tereszczenko Aleksandr - Tomaszewski Kacper 2 3:2 (4:11, 12:10, 11:6, 8:11, 11:7.)
1 Tereszczenko Aleksandr - Tkocz Marek 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:10.)
2 Kolekta Jarosław - Tereszczenko Aleksandr 2 2:3 (11:5, 4:11, 11:9, 7:11, 5:11)
2 Smołka Kamil - Tereszczenko Aleksandr 2 1:3 (13:11, 4:11, 7:11, 7:11)
3 Tereszczenko Aleksandr - Piech Paweł 2 3:0 (11:7, 12:10, 12:10.)
3 Tereszczenko Aleksandr - Bartusik Marek 2 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:7.)
4 Tereszczenko Aleksandr - Gryga Rafał 2 3:1 (4:11, 11:9, 11:9, 11:5.)
4 Tereszczenko Aleksandr - Orszulak Kamil 2 3:0 (12:10, 13:11, 11:6.)
5 Piecowski Mirosław - Tereszczenko Aleksandr 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:9)
5 Nosiadek Jakub - Tereszczenko Aleksandr 2 3:1 (12:10, 11:4, 6:11, 12:10)
8 Tereszczenko Aleksandr - Szary Piotr 2 2:3 (11:8, 5:11, 10:12, 11:9, 8:11.)
9 Paruch Wiktor - Tereszczenko Aleksandr 2 0:3 (7:11, 11:13, 6:11)
9 Paruch Oskar - Tereszczenko Aleksandr 2 0:3 (8:11, 7:11,3:11)
10 Tereszczenko Aleksandr - Tomiczek Jakub 2 3:2 (11:7, 9:11, 9:11, 11:2, 11:5.)
7 Lubaś Sebastian - Tereszczenko Aleksandr 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:2)
7 Pietraszko Łukasz - Tereszczenko Aleksandr 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:4, 11:8)
6 Tereszczenko Aleksandr - Kurek Paweł 2 3:2 (10:12, 6:11, 11:3, 11:2, 11:6.)
6 Tereszczenko Aleksandr - Makajew Maciej 2 0:3 (2:11, 5:11, 4:11.)
11 Sobel Artur - Tereszczenko Aleksandr 2 3:1 (14:16, 11:7, 11:6, 11:7)
11 Friebe Janusz - Tereszczenko Aleksandr 2 1:3 (5:11, 9:11, 11:7, 8:11)
12 Cioch Błażej - Tereszczenko Aleksandr 1 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 12:10)
12 Bartusik Marek - Tereszczenko Aleksandr 1 2:3 (15:17, 11:9, 11:7, 7:11, 6:11)
13 Tereszczenko Aleksandr - Eliasz Adrian 1 1:3 (11:9, 9:11, 6:11, 5:11. )
13 Tereszczenko Aleksandr - Piecowski Miłosz 1 3:2 (11:4, 11:5, 6:11, 3:11, 12:10.)
14 Piotrowski Marcin - Tereszczenko Aleksandr 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:8)
14 Makajew Maciej - Tereszczenko Aleksandr 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:8)
14 Kurek Paweł - Tereszczenko Aleksandr 2 0:3 (5:11, 2:11, 3:11)
15 Tereszczenko Aleksandr - Lubaś Sebastian 1 0:3 (5:11, 7:11, 8:11.)
15 Tereszczenko Aleksandr - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (11:9, 10:12, 11:13, 10:12.)
17 Tereszczenko Aleksandr - Jabłoński Filip 1 2:3 (8;11, 11:8, 11:7, 10:12, 3:11,)
17 Tereszczenko Aleksandr - Jemilianowicz Sebastian 1 0:3 (6:11, 8:11, 6:11.)
18 Przewłocki Jacek - Tereszczenko Aleksandr 1 3:0 (11-5, 11-9, 11-9)
18 Czyrnia Krzysztof - Tereszczenko Aleksandr 1 2:3 (11-7, 11-9, 8-11, 8-11, 7-11)
20 Tereszczenko Aleksandr - Sokołowski Oskar 1 3:2 (6:11, 12:14, 11:5, 11:9, 11:9,)
20 Tereszczenko Aleksandr - Gala Bartłomiej 1 1:3 (11:13,10:12, 11:3, 5:11,)
19 Wróbel Jan - Tereszczenko Aleksandr 1 3:0 (11:8,11:6,11:8)
19 Tomiczek Jakub - Tereszczenko Aleksandr 1 3:0 (11:5,11:5,11:2)
21 Polok Paweł - Tereszczenko Aleksandr 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:7)
21 Gryga Rafał - Tereszczenko Aleksandr 1 1:3 (12:10, 10:12, 8:11, 5:11)
22 Tereszczenko Aleksandr - Szołtysek Artur 1 1:3 (9:11, 3:11, 11:6, 12:14.)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał - Tkocz Marek / Przewłocki Jacek 2 3:1 (11:1, 10:12, 14:12, 11:7.)
2 Kolekta Jarosław / Smołka Kamil - Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał 2 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
3 Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał - Piech Paweł / Bartusik Marek 2 3:2 (9:11, 11:1, 8:11, 11:4, 12:10.)
4 Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 3:0 (13:11, 12:10, 11:8.)
5 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał 2 2:3 (11:1, 11:8, 8:11, 9:11, 7:11)
6 Skórski Michał / Tereszczenko Aleksandr - Makajew Maciej / Pańczyk Adrian 2 2:3 (6:11, 11:8, 10:12, 11:4 5:11.)
7 Lubaś Sebastian / Kufel Karol - Tereszczenko Aleksandr / Ptak Wiktor 1 3:1 (11:9, 11:5, 8:11, 11:3)
8 Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 1:3 (11:7, 8:11,5:11, 7:11.)
9 Gala Dawid / Paruch Oskar - Skórski Michał / Tereszczenko Aleksandr 2 0:3 (10:12, 10:12, 6:11)
10 Ptak Wiktor / Tereszczenko Aleksandr - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 3:2 (7:11, 11:7, 11:8, 6:11, 11:7.)
11 Zwoliński Mariusz / Sobel Artur - Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał 2 1:3 (5:11, 11:6, 8:11, 5:11)
12 Bartusik Marek / Jendrysik Dawid - Skórski Michał / Tereszczenko Aleksandr 2 0:3 (9:11, 9:11, 5:11)
13 Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał - Eliasz Adrian / Piecowski Miłosz 1 0:3 (9:11, 9:11, 11:13.)
14 Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz - Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał 1 3:2 (10:12,11:6, 11:8, 5:11, 11:2)
15 Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 0:3 (7:11, 3:11, 6:11.)
17 Tereszczenko Aleksandr / Ptak Wiktor - Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip 1 0:3 (11:13, 7:11, 8:11,)
18 Przewłocki Jacek / Orszulik Jan - Tereszczenko Aleksandr / Ptak Wiktor 1 0:3 (5-11, 5-11, 8-11)
19 Wróbel Jan / Kubies Andrzej - Tereszczenko Aleksandr / Muranov Oleksandr 1 1:3 (9:11,13:11,9:11,7:11)
20 Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał - Gala Bartłomiej / Paruch Wiktor 1 2:3 (7:11, 11:5,11:3, 9:11, 9:11,)
21 Polok Paweł / Gryga Rafał - Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał 1 3:2 (9:11, 11:7, 11:9, 4:11, 11:5)
22 Tereszczenko Aleksandr / Ptak Wiktor - Zwoliński Mariusz / Sobel Artur 1 0:3 (8:11, 6:11, 3:11.)