Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Andrzej
Matczak
TS Kuźnia Martex III Rybnik
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  28 marca 1952 r.
36
Występy
23
Zwycięstwa
13
Porażki
63.89%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Matczak Andrzej - Depta Bronisław 1 3:2 (5:11, 11:8, 11:2, 9:11, 11:5)
4 Matczak Andrzej - Grab Krzysztof 1 1:3 (11:6, 10:12, 10:12, 7:11)
5 Bulanda Grzegorz - Matczak Andrzej 2 3:1 (12:10, 12:14, 11:4, 11:6)
5 Płaczek Adam - Matczak Andrzej 2 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:1)
6 Matczak Andrzej - Marciniec Krzysztof 1 2:3 (11/4 8/11 11/3 6/11 8/11)
6 Matczak Andrzej - Golda Marcin 1 3:2 (11/2 7/11 12/14 11/8 11/3)
7 Matczak Andrzej - Tomaszewski Kamil 2 3:0 (11/6 11/8 13/11)
7 Matczak Andrzej - Przewłocki Piotr 2 3:0 (11/6 11/6 11/4)
8 Matczak Andrzej - Piecowski Bogdan 2 0:3 (6/11 2/11 5/11)
8 Matczak Andrzej - Grzenik Rafał 2 3:0 (11/8 11/3 11/5)
10 Brząkalik Rafał - Matczak Andrzej 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:4)
10 Łukaszewski Przemysław - Matczak Andrzej 1 0:3 (10:12, 4:11, 9:11)
11 Matczak Andrzej - Pojda Marek 2 3:0 (11/6 11/6 12/10)
11 Matczak Andrzej - Kania Grzegorz 2 3:1 (6/11 11/7 11/8 11/4)
12 Matczak Andrzej - Płaczek Adam 1 1:3 (11/8 3/11 5/11 9/11)
12 Matczak Andrzej - Kondziołka Tomasz 1 3:1 (11/13 11/8 11/5 12/10)
13 Klyszcz Krzysztof - Matczak Andrzej 1 0:3 (8:11, 4:11, 7:11,)
13 Kaczorek Marek - Matczak Andrzej 1 3:1 (11:3, 11:7, 14:16, 11:4)
14 Matczak Andrzej - Pientka Rafał 2 3:2 (9/11 11/5 5/11 11/6 11/9)
14 Matczak Andrzej - Ogon Mariusz 2 0:3 (8/11 8/11 6/11)
15 Marciniec Krzysztof - Matczak Andrzej 2 3:1 (11-8, 7-11, 11-9, 11-8)
15 Widenka Kamil - Matczak Andrzej 2 0:3 (5-11, 5-11, 3-11)
16 Morciniec Damian - Matczak Andrzej 1 0:3 (6:11, 2:11, 4:11)
16 Mysz Paweł - Matczak Andrzej 1 3:2 (13:11, 11:9, 10:12, 9:11, 15:13)
17 Matczak Andrzej - Gołombek Denis 2 3:1 (11-7, 11-8, 10-12, 11-9)
17 Matczak Andrzej - Czernik Mariusz 2 3:1 (4-11, 11-5, 11-5, 11-4)
18 Kałuża Tomasz - Matczak Andrzej 2 1:3 (13;11, 8;11, 3;11, 10;12)
18 Tomaszewski Kacper - Matczak Andrzej 2 0:3 (6;11, 7;11, 6;11)
19 Maszka Bolesław - Matczak Andrzej 2 0:3 (1:11, 6:11, 2:11)
19 Pojda Marek - Matczak Andrzej 2 2:3 (11:13, 5:11, 11:8, 11:8, 4:11)
20 Piecowski Bogdan - Matczak Andrzej 2 3:0 (12:10, 11:5, 11:6)
20 Grzenik Łukasz - Matczak Andrzej 2 0:3 (8:11, 4:11, 5:11)
21 Matczak Andrzej - Brząkalik Rafał 2 3:2 (9;11, 3;11, 11;6, 11;6, 11;8)
21 Matczak Andrzej - Kołodziej Łukasz 2 3:1 (12;14, 11;6, 11;6, 11;4)
22 Burszka Michał - Matczak Andrzej 1 3:2 (5-11, 7-11, 13-11, 14-12, 11-7)
22 Noglik Łukasz - Matczak Andrzej 1 0:3 (7-11, 9-11, 1-11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Rutkiewicz Mariusz / Matczak Andrzej - Depta Bronisław / Morciniec Damian 1 3:0 (11:7, 13:11, 11:7)
5 Płaczek Adam / Bulanda Grzegorz - Dyrdek Krzysztof / Matczak Andrzej 2 3:0 (11:7, 11:5, 13:11)
6 Dyrdek Krzysztof / Matczak Andrzej - Górka Leszek / Marciniec Krzysztof 2 1:3 (11/8 8/11 5/11 5/11)
7 Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz - Przewłocki Piotr / Tomaszewski Kamil 2 2:3 (11/7 12/10 8/11 7/11 9/11)
8 Rutkiewicz Mariusz / Matczak Andrzej - Sliwka Oliwier / Grzenik Łukasz 2 3:1 (9/11 11/8 11/4 11/8)
10 Kołodziej Czesław / Drwięga Wojciech - Rutkiewicz Mariusz / Matczak Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:8)
11 Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz - Maszka Bolesław / Kania Grzegorz 2 3:0 (11/4 11/6 11/5)
12 Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz - Kiszka Daniel / Kondziołka Tomasz 2 1:3 (6/11 9/11 11/4 6/11)
13 Stużyński Dawid / Klyszcz Krzysztof - Rutkiewicz Mariusz / Matczak Andrzej 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:4)
14 Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz - Ogon Mariusz / Ogon Rafał 2 2:3 (11/8 11/8 5/11 9/11 10/12)
15 Golda Marcin / Kabut Mateusz - Rutkiewicz Mariusz / Matczak Andrzej 2 3:1 (11-8, 10-12, 11-8, 11-2)
16 Mysz Paweł / Morciniec Damian - Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz 1 2:3 (11:6, 11:5, 7:11, 9:11, 6:11)
17 Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz - Farana Krzysztof / Stós Michał 2 1:3 (11-1, 10-12, 8-11, 7-11)
18 Tomaszewski Kacper / Kałuża Tomasz - Rutkiewicz Mariusz / Matczak Andrzej 2 2:3 (9;11, 14;12, 9;11, 11;9, 2;11)
19 Piwko Adam / Pojda Marek - Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz 1 0:3 (3:11, 5:11, 4:11)
20 Sliwka Oliwier / Grzenik Rafał - Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz 1 0:3 (6:11, 8:11, 3:11)
21 Rutkiewicz Mariusz / Matczak Andrzej - Kołodziej Czesław / Jaworski Marek 1 3:0 (11;9, 11;6, 11;5)
22 Burszka Michał / Szczyrba Wojciech - Matczak Andrzej / Rutkiewicz Mariusz 1 3:1 (12-10, 8-11, 11-5, 11-5)