Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jakub
Nosiadek
TS Kuźnia Martex III Rybnik
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 czerwca 2007 r.
44
Występy
13
Zwycięstwa
31
Porażki
29.55%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lasota Marcin - Nosiadek Jakub 1 3:0 (11/7 11/5 11/8)
1 Pientka Rafał - Nosiadek Jakub 1 3:1 (11/6 11/3 9/11 11/9)
2 Nosiadek Jakub - Kaczorek Marek 1 0:3 (5/11 5/11 4/11)
2 Nosiadek Jakub - Klyszcz Krzysztof 1 2:3 (4/11 9/11 11/8 11/8 10/12)
3 Czernik Mariusz - Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:6 11:2 11:6)
3 Stós Michał - Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:8 13:11 11:8)
4 Nosiadek Jakub - Przybyła Jan 2 3:0 (14:12, 11:9, 11:8)
4 Nosiadek Jakub - Morciniec Damian 2 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:6)
5 Kondziołka Tomasz - Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:7)
5 Kuźnik Mariusz - Nosiadek Jakub 1 3:0 (12:10, 12:10, 11:6)
6 Nosiadek Jakub - Golda Marcin 1 2:3 (6/11 9/11 11/4 11/5 4/11)
6 Nosiadek Jakub - Marciniec Krzysztof 1 1:3 (11/13 9/11 11/5 9/11)
7 Nosiadek Jakub - Tomaszewski Kacper 1 3:2 (12/10 12/14 11/7 8/11 13/11)
7 Nosiadek Jakub - Łukasik Jan 1 2:3 (11/7 8/11 11/6 10/12 15/17)
8 Nosiadek Jakub - Ciemienga Marek 1 2:3 (11/9 3/11 13/15 13/11 3/11)
8 Nosiadek Jakub - Sliwka Oliwier 1 2:3 (11/9 12/10 8/11 8/11 9/11)
9 Nosiadek Jakub - Kowalski Janusz 2 1:3 (6/11 11/6 5/11 9/11)
9 Nosiadek Jakub - Burszka Michał 2 1:3 (9/11 7/11 11/6 6/11)
10 Łukaszewski Przemysław - Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:7)
10 Brząkalik Rafał - Nosiadek Jakub 1 3:1 (11:3, 11:6, 9:11, 11:6)
11 Nosiadek Jakub - Maszka Bolesław 1 3:0 (11/8 11/5 13/11)
11 Nosiadek Jakub - Piwko Adam 1 3:2 (4/11 9/11 11/5 11/7 11/4)
12 Nosiadek Jakub - Kondziołka Tomasz 1 0:3 (2/11 3/11 9/11)
12 Nosiadek Jakub - Płaczek Adam 1 0:3 (3/11 2/11 6/11)
13 Kaczorek Marek - Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
13 Klyszcz Krzysztof - Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:2, 11:6, 16:14)
14 Nosiadek Jakub - Ogon Mariusz 2 3:0 (11/9 11/7 11/4)
14 Nosiadek Jakub - Pientka Rafał 2 3:2 (11/8 5/11 11/8 12/14 13/11)
15 Kabut Mateusz - Nosiadek Jakub 1 3:0 (11-9, 11-4, 16-14)
15 Golda Marcin - Nosiadek Jakub 1 2:3 (11-8, 7-11, 11-7, 9-11, 7-11)
16 Reih Grzegorz - Nosiadek Jakub 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:6)
16 Grab Krzysztof - Nosiadek Jakub 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:7)
17 Nosiadek Jakub - Stós Michał 1 1:3 (6-11, 11-9, 1-11, 10-12)
17 Nosiadek Jakub - Farana Krzysztof 1 1:3 (7-11, 5-11, 11-8, 10-12)
18 Tomaszewski Kamil - Nosiadek Jakub 1 3:1 (11;9, 11;6, 9;11, 15;13)
18 Łukasik Jan - Nosiadek Jakub 1 1:3 (11;7, 5;11, 10;12, 9;11)
19 Pojda Marek - Nosiadek Jakub 2 3:2 (11:7, 5:11, 12:14, 11:7, 13:11)
19 Maszka Bolesław - Nosiadek Jakub 2 2:3 (6:11, 11:9, 5:11, 11:3, 3:11)
20 Sliwka Oliwier - Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:6)
20 Kuziak Kacper - Nosiadek Jakub 1 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
21 Nosiadek Jakub - Drwięga Wojciech 1 0:3 (8;11, 7;11, 8;11)
21 Nosiadek Jakub - Jaworski Marek 1 3:2 (11;7, 6;11, 3;11, 11;9, 11;5)
22 Kuchta Marcin - Nosiadek Jakub 2 2:3 (6-11, 8-11, 13-11, 11-6, 9-11)
22 Szczyrba Wojciech - Nosiadek Jakub 2 3:0 (11-8, 11-6, 11-9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lasota Marcin / Ostachowski Piotr - Sławacki Adam / Nosiadek Jakub 1 3:0 (11/6 13/11 11/7)
2 Rutkiewicz Mariusz / Nosiadek Jakub - Kaczorek Marek / Smołka Kamil 2 0:3 (8/11 3/11 3/11)
3 Stós Michał / Farana Krzysztof - Rutkiewicz Mariusz / Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:5 11:6 13:11)
4 Nosiadek Jakub / Sławacki Adam - Grab Krzysztof / Przybyła Jan 2 1:3 (5:11, 8:11, 11:9, 6:11)
5 Kondziołka Tomasz / Kuźnik Mariusz - Nosiadek Jakub / Rutkiewicz Mariusz 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
6 Nosiadek Jakub / Rutkiewicz Mariusz - Golda Marcin / Kabut Mateusz 1 0:3 (6/11 4/11 7/11)
7 Nosiadek Jakub / Sławacki Adam - Tomaszewski Kacper / Łukasik Jan 1 3:2 (7/11 8/11 11/9 11/6 11/8)
8 Nosiadek Jakub / Sławacki Adam - Piecowski Bogdan / Ciemienga Marek 1 0:3 (6/11 5/11 5/11)
9 Nosiadek Jakub / Rutkiewicz Mariusz - Burszka Michał / Szczyrba Wojciech 2 0:3 (8/11 6/11 6/11)
10 Kołodziej Łukasz / Brząkalik Rafał - Szymik Jakub / Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
11 Nosiadek Jakub / Szymik Jakub - Piwko Adam / Pojda Marek 1 2:3 (11/8 6/11 11/4 9/11 11/13)
12 Nosiadek Jakub / Szymik Jakub - Płaczek Adam / Bulanda Grzegorz 1 0:3 (6/11 7/11 9/11)
13 Kaczorek Marek / Smołka Kamil - Sławacki Adam / Nosiadek Jakub 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:9)
14 Nosiadek Jakub / Szymik Jakub - Ostachowski Piotr / Pientka Rafał 1 0:3 (4/11 5/11 0/11)
15 Górka Leszek / Marciniec Krzysztof - Nosiadek Jakub / Sławacki Adam 1 3:0 (11-8, 11-5, 11-6)
16 Reih Grzegorz / Grab Krzysztof - Nosiadek Jakub / Sławacki Adam 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:5)
18 Tomaszewski Kamil / Łukasik Jan - Nosiadek Jakub / Sławacki Adam 1 2:3 (8;11, 11;8, 3;11, 11;7, 8;11)
19 Maszka Bolesław / Stokłosa Przemysław - Sławacki Adam / Nosiadek Jakub 2 2:3 (11:4, 6:11, 11:8, 13:15, 4:11)
20 Grzenik Łukasz / Piecowski Bogdan - Sławacki Adam / Nosiadek Jakub 2 3:1 (11:4, 11:8, 9:11, 11:6)
21 Nosiadek Jakub / Szymik Jakub - Brząkalik Rafał / Kołodziej Łukasz 2 0:3 (4;11, 6;11, 7;11)
22 Kuchta Marcin / Noglik Łukasz - Dyrdek Krzysztof / Nosiadek Jakub 2 0:3 (3-11, 4-11, 9-11)