Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS I Lędziny 8 15 58:22
2. MKS III Czechowice-Dziedzice 8 12 54:26
3. ULKTS II Pszczyna 8 12 49:31
4. Fundacja Talent Cieszyn 7 10 48:22
5. KS Mysław II Mysłowice 7 9 37:33
6. LKS Pogórze 7 6 39:31
7. LKS Orzeł Kozy 7 5 37:33
8. KTS II Lędziny 7 5 30:40
9. LITS Meble Anders II Żywiec 7 0 11:59
10. LKS Lesznianka Leszna Górna 8 0 7:73

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-09-28
g. 17:45
W: pozytywna
1
3LMI 1
LKS Pogórze KS Mysław II Mysłowice 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2022-09-30
g. 19:00
W: pozytywna
2
3LMI 1
Fundacja Talent Cieszyn LKS Lesznianka Leszna Górna 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-09-28
g. 18:30
W: pozytywna
3
3LMI 1
LITS Meble Anders II Żywiec ULKTS II Pszczyna 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2022-09-28
g. 18:30
W: pozytywna
4
3LMI 1
MKS III Czechowice-Dziedzice LKS Orzeł Kozy 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
5
3LMI 1
KTS I Lędziny KTS II Lędziny 10:0 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2022-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
6
3LMI 2
KTS I Lędziny KS Mysław II Mysłowice 6:4 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2022-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
7
3LMI 2
KTS II Lędziny MKS III Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2022-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
8
3LMI 2
LKS Orzeł Kozy LITS Meble Anders II Żywiec 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2022-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
9
3LMI 2
ULKTS II Pszczyna Fundacja Talent Cieszyn 6:4 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
10
3LMI 2
LKS Lesznianka Leszna Górna LKS Pogórze 1:9 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2022-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
11
3LMI 3
KS Mysław II Mysłowice LKS Lesznianka Leszna Górna 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2022-10-19
g. 17:45
W: pozytywna
12
3LMI 3
LKS Pogórze ULKTS II Pszczyna 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2022-10-14
g. 19:00
W: pozytywna
13
3LMI 3
Fundacja Talent Cieszyn LKS Orzeł Kozy 9:1 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2022-10-17
g. 18:30
W: pozytywna
14
3LMI 3
LITS Meble Anders II Żywiec KTS II Lędziny 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2022-10-12
g. 18:30
W: pozytywna
15
3LMI 3
MKS III Czechowice-Dziedzice KTS I Lędziny 4:6 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-10-17
g. 18:30
W: pozytywna
16
3LMI 4
MKS III Czechowice-Dziedzice KS Mysław II Mysłowice 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
17
3LMI 4
KTS I Lędziny LITS Meble Anders II Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2022-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
18
3LMI 4
KTS II Lędziny Fundacja Talent Cieszyn 5:5 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2022-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
19
3LMI 4
LKS Orzeł Kozy LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2022-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
20
3LMI 4
ULKTS II Pszczyna LKS Lesznianka Leszna Górna 10:0 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
21
3LMI 5
KS Mysław II Mysłowice ULKTS II Pszczyna 5:5 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
22
3LMI 5
LKS Lesznianka Leszna Górna LKS Orzeł Kozy 0:10 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2022-10-26
g. 17:45
W: pozytywna
23
3LMI 5
LKS Pogórze KTS II Lędziny 9:1 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2022-10-28
g. 19:00
W: pozytywna
24
3LMI 5
Fundacja Talent Cieszyn KTS I Lędziny 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
25
3LMI 5
LITS Meble Anders II Żywiec MKS III Czechowice-Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2022-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
26
3LMI 6
LITS Meble Anders II Żywiec KS Mysław II Mysłowice 2:8 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2022-11-09
g. 18:30
W: pozytywna
27
3LMI 6
MKS III Czechowice-Dziedzice Fundacja Talent Cieszyn 4:6 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
28
3LMI 6
KTS I Lędziny LKS Pogórze 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2022-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
29
3LMI 6
KTS II Lędziny LKS Lesznianka Leszna Górna 10:0 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2022-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
30
3LMI 6
LKS Orzeł Kozy ULKTS II Pszczyna 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2022-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
31
3LMI 7
KS Mysław II Mysłowice LKS Orzeł Kozy 6:4 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
32
3LMI 7
ULKTS II Pszczyna KTS II Lędziny 6:4 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
33
3LMI 7
LKS Lesznianka Leszna Górna KTS I Lędziny 2:8 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2022-11-16
g. 17:45
W: pozytywna
34
3LMI 7
LKS Pogórze MKS III Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2022-11-18
g. 19:00
W: pozytywna
35
3LMI 7
Fundacja Talent Cieszyn LITS Meble Anders II Żywiec 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-12-02
g. 19:00
36
3LMI 8
Fundacja Talent Cieszyn KS Mysław II Mysłowice -:- Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2022-11-30
g. 18:30
37
3LMI 8
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Pogórze -:- Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2022-11-30
g. 18:30
W: pozytywna
38
3LMI 8
MKS III Czechowice-Dziedzice LKS Lesznianka Leszna Górna 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2022-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
39
3LMI 8
KTS I Lędziny ULKTS II Pszczyna 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2022-12-01
g. 18:00
40
3LMI 8
KTS II Lędziny LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2022-12-07
g. 18:00
41
3LMI 9
KS Mysław II Mysłowice KTS II Lędziny -:- Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-12-05
g. 18:00
42
3LMI 9
LKS Orzeł Kozy KTS I Lędziny -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2022-12-09
g. 18:00
43
3LMI 9
ULKTS II Pszczyna MKS III Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-12-08
g. 18:00
44
3LMI 9
LKS Lesznianka Leszna Górna LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2022-12-07
g. 17:45
45
3LMI 9
LKS Pogórze Fundacja Talent Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik