Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Mysłowice, Szkoła Sportowa ul. Gwarków 1,
Mysłowice, Szkoła Sportowa ul. Gwarków 1,
Prezes Klubu:
Osoba odpowiedzialna:
Yuriy Fomin
693 416 629
Yuriy Fomin
693 416 629
Osoba odpowiedzialna:
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Tibhar
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2022/2023
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Rok ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
00452 | Jurij Fomin | Polska | 1961 | 22 | 7 | 22:7 |
00430 | Faustyna Cieślik | Polska | 2005 | 17 | 12 | 17:12 |
01734 | Mirosław Lewczuk | Polska | 1959 | 6 | 12 | 6:12 |
00431 | Maksymilian Gwizdon | Polska | 2007 | 3 | 3 | 3:3 |
00442 | Andrzej Ratka | Polska | 2011 | 3 | 25 | 3:25 |
07978 | Oliwier Gwizdon | Polska | 2003 | 3 | 1 | 3:1 |
12075 | Oleksandr Muranov | Ukraina | 2010 | 2 | 7 | 2:7 |
00439 | Witold Pisarzowski | Polska | 2010 | 1 | 7 | 1:7 |
10088 | Konrad Pisarzowski | Polska | 2008 | 1 | 4 | 1:4 |
00440 | Igor Ptak | Polska | 2013 | 0 | 2 | 0:2 |
12507 | Andrei Muranov | Polska | 1983 | 0 | 2 | 0:2 |
08734 | Rafał Rudecki | Polska | 2012 | 0 | 1 | 0:1 |
00448 | Valerii Vynarskiy | Polska | 2009 | 0 | 1 | 0:1 |
00428 | Dmytro Antonets | Polska | 2010 | 0 | 1 | 0:1 |
07686 | Oleksandr Kaszperski | Polska | 2007 | 0 | 1 | 0:1 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2022-09-28 g. 17:45 |
1 4LMA 1 |
LKS Pogórze | KS Mysław II Mysłowice | 4:6 | Szczegóły |
2022-10-04 g. 18:00 |
6 4LMA 2 |
KTS I Lędziny | KS Mysław II Mysłowice | 6:4 | Szczegóły |
2022-10-12 g. 18:00 |
11 4LMA 3 |
KS Mysław II Mysłowice | LKS Lesznianka Leszna Górna | 6:4 | Szczegóły |
2022-10-17 g. 18:30 |
16 4LMA 4 |
MKS III Czechowice-Dziedzice | KS Mysław II Mysłowice | 8:2 | Szczegóły |
2022-10-26 g. 18:00 |
21 4LMA 5 |
KS Mysław II Mysłowice | ULKTS II Pszczyna | 5:5 | Szczegóły |
2022-11-07 g. 18:00 |
26 4LMA 6 |
LITS Meble Anders II Żywiec | KS Mysław II Mysłowice | 2:8 | Szczegóły |
2022-11-16 g. 18:00 |
31 4LMA 7 |
KS Mysław II Mysłowice | LKS Orzeł Kozy | 6:4 | Szczegóły |
2022-12-02 g. 19:00 |
36 4LMA 8 |
Fundacja Talent Cieszyn | KS Mysław II Mysłowice | 5:5 | Szczegóły |
2022-12-07 g. 18:00 |
41 4LMA 9 |
KS Mysław II Mysłowice | KTS II Lędziny | 5:5 | Szczegóły |
2023-02-09 g. 18:00 |
50 4LMA 10 |
KTS II Lędziny | KS Mysław II Mysłowice | 7:3 | Szczegóły |
2023-02-16 g. 18:00 |
51 4LMA 11 |
LKS Lesznianka Leszna Górna | KS Mysław II Mysłowice | 6:4 | Szczegóły |
2023-03-01 g. 18:00 |
60 4LMA 12 |
KS Mysław II Mysłowice | MKS III Czechowice-Dziedzice | 2:8 | Szczegóły |
2023-03-08 g. 18:00 |
62 4LMA 13 |
KS Mysław II Mysłowice | Fundacja Talent Cieszyn | 1:9 | Szczegóły |
2023-04-05 g. 18:00 |
69 4LMA 14 |
ULKTS II Pszczyna | KS Mysław II Mysłowice | 6:4 | Szczegóły |
2023-03-29 g. 18:00 |
73 4LMA 15 |
KS Mysław II Mysłowice | KTS I Lędziny | 3:7 | Szczegóły |
2023-04-12 g. 18:00 |
78 4LMA 16 |
KS Mysław II Mysłowice | LITS Meble Anders II Żywiec | 5:5 | Szczegóły |
2023-04-17 g. 18:00 |
84 4LMA 17 |
LKS Orzeł Kozy | KS Mysław II Mysłowice | 6:4 | Szczegóły |
2023-04-26 g. 18:00 |
87 4LMA 18 |
KS Mysław II Mysłowice | LKS Pogórze | 3:7 | Szczegóły |