Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak Mikołów 7 14 59:11
2. UKS Solver Wolej Ruda Śląska 7 12 54:16
3. STS Żernica 6 9 35:25
4. LKS Młodość Rudno 7 8 33:37
5. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 7 7 31:39
6. KTS VI Gliwice 6 6 30:30
7. LKS Naprzód Świbie 6 5 24:36
8. TTS Polonia II Bytom 8 4 24:56
9. UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze 8 3 33:47
10. KTS V Gliwice 6 0 17:43
11. 0 0 :
12. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-00-00
g. 19:00
1
3LMIV 1
KTS V Gliwice KTS VI Gliwice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-09-28
g. 18:00
W: pozytywna
2
3LMIV 1
LKS Naprzód Świbie UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze 6:4 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2022-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
3
3LMIV 1
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Solver Wolej Ruda Śląska 1:9 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2022-09-28
g. 18:00
W: pozytywna
4
3LMIV 1
TTS Polonia II Bytom LKS Strażak Mikołów 0:10 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2022-09-28
g. 17:30
W: pozytywna
5
3LMIV 1
STS Żernica LKS Młodość Rudno 8:2 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2022-10-05
g. 19:00
W: pozytywna
6
3LMIV 2
LKS Młodość Rudno KTS VI Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2022-10-12
g. 17:30
W: pozytywna
7
3LMIV 2
LKS Strażak Mikołów STS Żernica 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-10-05
g. 19:00
W: pozytywna
8
3LMIV 2
UKS Solver Wolej Ruda Śląska TTS Polonia II Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2022-10-05
g. 18:00
W: pozytywna
9
3LMIV 2
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
0000-00-00
g. 19:00
10
3LMIV 2
KTS V Gliwice LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-10-14
g. 19:00
W: pozytywna
11
3LMIV 3
KTS VI Gliwice STS Żernica 4:6 Szczegóły
SG: Szymon Mitręga
2022-10-12
g. 19:00
W: pozytywna
12
3LMIV 3
LKS Młodość Rudno TTS Polonia II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2022-10-12
g. 19:30
W: pozytywna
13
3LMIV 3
LKS Strażak Mikołów ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 10:0 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2022-10-12
g. 19:00
W: pozytywna
14
3LMIV 3
UKS Solver Wolej Ruda Śląska LKS Naprzód Świbie 9:1 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2022-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
15
3LMIV 3
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze KTS V Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2022-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
16
3LMIV 4
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze KTS VI Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2022-11-02
g. 19:00
W: pozytywna
17
3LMIV 4
KTS V Gliwice UKS Solver Wolej Ruda Śląska 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
18
3LMIV 4
LKS Naprzód Świbie LKS Strażak Mikołów 1:9 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2022-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
19
3LMIV 4
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 5:5 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2022-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
20
3LMIV 4
TTS Polonia II Bytom STS Żernica 5:5 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2022-10-28
g. 19:00
W: pozytywna
21
3LMIV 5
KTS VI Gliwice TTS Polonia II Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Bittmann
0000-00-00
g. 17:30
22
3LMIV 5
STS Żernica ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2022-10-26
g. 19:00
W: pozytywna
23
3LMIV 5
LKS Młodość Rudno LKS Naprzód Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2022-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
24
3LMIV 5
LKS Strażak Mikołów KTS V Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-10-26
g. 19:00
W: pozytywna
25
3LMIV 5
UKS Solver Wolej Ruda Śląska UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze 7:3 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2022-11-09
g. 19:00
W: pozytywna
26
3LMIV 6
UKS Solver Wolej Ruda Śląska KTS VI Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2022-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
27
3LMIV 6
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze LKS Strażak Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2022-11-09
g. 19:00
W: pozytywna
28
3LMIV 6
KTS V Gliwice LKS Młodość Rudno 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-00-00
g. 18:00
29
3LMIV 6
LKS Naprzód Świbie STS Żernica -:- Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2022-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
30
3LMIV 6
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka TTS Polonia II Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2022-11-18
g. 19:00
W: pozytywna
31
3LMIV 7
KTS VI Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Bittmann
2022-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
32
3LMIV 7
TTS Polonia II Bytom LKS Naprzód Świbie 5:5 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2022-11-16
g. 17:30
W: pozytywna
33
3LMIV 7
STS Żernica KTS V Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2022-11-16
g. 19:00
W: pozytywna
34
3LMIV 7
LKS Młodość Rudno UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2022-11-28
g. 19:00
W: pozytywna
35
3LMIV 7
LKS Strażak Mikołów UKS Solver Wolej Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2022-00-00
g. 19:00
36
3LMIV 8
LKS Strażak Mikołów KTS VI Gliwice -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-11-30
g. 19:00
37
3LMIV 8
UKS Solver Wolej Ruda Śląska LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2022-11-30
g. 18:00
38
3LMIV 8
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze STS Żernica 4:6 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2022-11-30
g. 19:00
W: pozytywna
39
3LMIV 8
KTS V Gliwice TTS Polonia II Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-11-30
g. 18:00
40
3LMIV 8
LKS Naprzód Świbie ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2022-12-09
g. 19:00
41
3LMIV 9
KTS VI Gliwice LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
SG: Piotr Bittmann
2022-12-05
g. 18:00
42
3LMIV 9
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS V Gliwice -:- Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2022-12-07
g. 18:00
43
3LMIV 9
TTS Polonia II Bytom UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2022-12-07
g. 17:30
44
3LMIV 9
STS Żernica UKS Solver Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2022-12-07
g. 19:00
45
3LMIV 9
LKS Młodość Rudno LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Henryk Nowak