Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS Ruch Pniów 6 11 44:16
2. UKS Feniks II Pyskowice 6 9 39:21
3. LKS Naprzód II Świbie 6 8 39:21
4. ULKS Pławniowice 6 7 38:22
5. STS II Żernica 6 6 31:29
6. ATS Ligota Łabędzka 6 4 22:38
7. TTS Polonia III Bytom 6 3 19:41
8. KTS VII Gliwice 6 0 8:52

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-09-29
g. 19:00
W: pozytywna
1
4LMIII 1
ULKS Ruch Pniów TTS Polonia III Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2022-10-10
g. 19:00
W: pozytywna
2
4LMIII 1
ATS Ligota Łabędzka LKS Naprzód II Świbie 1:9 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2022-09-30
g. 18:00
W: negatywna
3
4LMIII 1
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Pławniowice 0:10 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2022-09-28
g. 18:00
W: pozytywna
4
4LMIII 1
KTS VII Gliwice STS II Żernica 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Bittmann
2022-10-07
g. 19:00
W: pozytywna
5
4LMIII 2
KTS VII Gliwice TTS Polonia III Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Bittmann
2022-10-05
g. 17:30
W: pozytywna
6
4LMIII 2
STS II Żernica UKS Feniks II Pyskowice 3:7 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2022-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
7
4LMIII 2
ULKS Pławniowice ATS Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2022-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
8
4LMIII 2
LKS Naprzód II Świbie ULKS Ruch Pniów 4:6 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2022-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
9
4LMIII 3
TTS Polonia III Bytom LKS Naprzód II Świbie 5:5 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2022-10-20
g. 19:00
W: pozytywna
10
4LMIII 3
ULKS Ruch Pniów ULKS Pławniowice 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2022-10-19
g. 19:00
W: pozytywna
11
4LMIII 3
ATS Ligota Łabędzka STS II Żernica 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
12
4LMIII 3
UKS Feniks II Pyskowice KTS VII Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2022-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
13
4LMIII 4
UKS Feniks II Pyskowice TTS Polonia III Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2022-10-28
g. 19:00
W: pozytywna
14
4LMIII 4
KTS VII Gliwice ATS Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Bittmann
2022-10-26
g. 17:30
W: pozytywna
15
4LMIII 4
STS II Żernica ULKS Ruch Pniów 2:8 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2022-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
16
4LMIII 4
ULKS Pławniowice LKS Naprzód II Świbie 5:5 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2022-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
17
4LMIII 5
TTS Polonia III Bytom ULKS Pławniowice 3:7 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2022-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
18
4LMIII 5
LKS Naprzód II Świbie STS II Żernica 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2022-11-10
g. 19:00
W: pozytywna
19
4LMIII 5
ULKS Ruch Pniów KTS VII Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2022-11-09
g. 19:00
W: pozytywna
20
4LMIII 5
ATS Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-11-25
g. 19:00
W: pozytywna
21
4LMIII 6
ATS Ligota Łabędzka TTS Polonia III Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
22
4LMIII 6
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Ruch Pniów 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2022-11-25
g. 19:00
W: pozytywna
23
4LMIII 6
KTS VII Gliwice LKS Naprzód II Świbie 1:9 Szczegóły
SG: Piotr Bittmann
2022-11-23
g. 17:30
W: pozytywna
24
4LMIII 6
STS II Żernica ULKS Pławniowice 6:4 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2022-12-09
g. 18:00
25
4LMIII 7
TTS Polonia III Bytom STS II Żernica -:- Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2022-12-08
g. 18:00
26
4LMIII 7
ULKS Pławniowice KTS VII Gliwice -:- Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2022-12-08
g. 18:00
27
4LMIII 7
LKS Naprzód II Świbie UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2022-12-08
g. 19:00
28
4LMIII 7
ULKS Ruch Pniów ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński