Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. B)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS Pszczyna 9 18 68:22
2. LUKS Węgierska Górka 9 15 61:29
3. MKS II Czechowice-Dziedzice 9 11 53:37
4. AKS Mikołów 9 11 50:40
5. LZS Odra Kąty Opolskie 9 10 48:42
6. LZS Chespa Żywocice 9 9 45:45
7. UKS Feniks Pyskowice 8 8 42:38
8. GUKS Byczyna Progress Engineering Team 9 8 35:55
9. MOSIR Łaziska Górne 8 5 33:47
10. KTS III Wolf Gliwice 8 4 30:50
11. KTS IV Gliwice 7 3 27:43
12. LZS ISMe Zakrzów 8 0 18:62

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-09-16
g. 19:00
W: pozytywna
1
2LMII 1
LZS Chespa Żywocice LZS ISMe Zakrzów 8:2 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2022-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
2
2LMII 1
ULKTS Pszczyna GUKS Byczyna Progress Engineering Team 8:2 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-09-20
g. 18:00
W: pozytywna
3
2LMII 1
MOSIR Łaziska Górne MKS II Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2022-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
4
2LMII 1
LZS Odra Kąty Opolskie UKS Feniks Pyskowice 4:6 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2022-10-19
g. 19:00
W: pozytywna
5
2LMII 1
KTS III Wolf Gliwice KTS IV Gliwice 6:4 Szczegóły
SG:
2022-09-14
g. 18:00
W: pozytywna
6
2LMII 1
LUKS Węgierska Górka AKS Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2022-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
7
2LMII 2
LUKS Węgierska Górka LZS ISMe Zakrzów 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2022-09-21
g. 18:30
W: pozytywna
8
2LMII 2
AKS Mikołów KTS III Wolf Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2022-09-23
g. 19:00
W: pozytywna
9
2LMII 2
KTS IV Gliwice LZS Odra Kąty Opolskie 2:8 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2022-09-23
g. 18:00
W: pozytywna
10
2LMII 2
UKS Feniks Pyskowice MOSIR Łaziska Górne 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2022-09-23
g. 18:30
W: pozytywna
11
2LMII 2
MKS II Czechowice-Dziedzice ULKTS Pszczyna 3:7 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-09-21
g. 19:00
W: pozytywna
12
2LMII 2
GUKS Byczyna Progress Engineering Team LZS Chespa Żywocice 6:4 Szczegóły
SG:
2022-10-07
g. 19:00
W: pozytywna
13
2LMII 3
LZS ISMe Zakrzów GUKS Byczyna Progress Engineering Team 3:7 Szczegóły
SG: Roman Frank
2022-10-07
g. 19:00
W: pozytywna
14
2LMII 3
LZS Chespa Żywocice MKS II Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2022-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
15
2LMII 3
ULKTS Pszczyna UKS Feniks Pyskowice 7:3 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
16
2LMII 3
MOSIR Łaziska Górne KTS IV Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2022-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
17
2LMII 3
LZS Odra Kąty Opolskie AKS Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2022-10-07
g. 19:00
W: pozytywna
18
2LMII 3
KTS III Wolf Gliwice LUKS Węgierska Górka 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-10-26
g. 19:00
W: pozytywna
19
2LMII 4
KTS III Wolf Gliwice LZS ISMe Zakrzów 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
20
2LMII 4
LUKS Węgierska Górka LZS Odra Kąty Opolskie 7:3 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2022-10-12
g. 18:30
W: pozytywna
21
2LMII 4
AKS Mikołów MOSIR Łaziska Górne 8:2 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2022-10-14
g. 19:00
W: pozytywna
22
2LMII 4
KTS IV Gliwice ULKTS Pszczyna 2:8 Szczegóły
SG: Szymon Mitręga
2022-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
23
2LMII 4
UKS Feniks Pyskowice LZS Chespa Żywocice 3:7 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2022-10-14
g. 18:30
W: pozytywna
24
2LMII 4
MKS II Czechowice-Dziedzice GUKS Byczyna Progress Engineering Team 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-10-21
g. 19:00
W: pozytywna
25
2LMII 5
LZS ISMe Zakrzów MKS II Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Roman Frank
2022-10-19
g. 19:00
W: pozytywna
26
2LMII 5
GUKS Byczyna Progress Engineering Team UKS Feniks Pyskowice 6:4 Szczegóły
SG:
2022-10-21
g. 19:00
W: pozytywna
27
2LMII 5
LZS Chespa Żywocice KTS IV Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2022-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
28
2LMII 5
ULKTS Pszczyna AKS Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
29
2LMII 5
MOSIR Łaziska Górne LUKS Węgierska Górka 1:9 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2022-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
30
2LMII 5
LZS Odra Kąty Opolskie KTS III Wolf Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2022-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
31
2LMII 6
LZS Odra Kąty Opolskie LZS ISMe Zakrzów 7:3 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
0000-00-00
g. 19:00
32
2LMII 6
KTS III Wolf Gliwice MOSIR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
33
2LMII 6
LUKS Węgierska Górka ULKTS Pszczyna 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2022-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
34
2LMII 6
AKS Mikołów LZS Chespa Żywocice 8:2 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2022-10-26
g. 19:00
W: pozytywna
35
2LMII 6
KTS IV Gliwice GUKS Byczyna Progress Engineering Team 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
36
2LMII 6
UKS Feniks Pyskowice MKS II Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2022-11-09
g. 18:30
37
2LMII 7
LZS ISMe Zakrzów UKS Feniks Pyskowice 2:8 Szczegóły
SG: Roman Frank
2022-11-04
g. 18:30
W: pozytywna
38
2LMII 7
MKS II Czechowice-Dziedzice KTS IV Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-11-02
g. 19:00
W: pozytywna
39
2LMII 7
GUKS Byczyna Progress Engineering Team AKS Mikołów 4:6 Szczegóły
SG:
2022-11-04
g. 19:00
W: pozytywna
40
2LMII 7
LZS Chespa Żywocice LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2022-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
41
2LMII 7
ULKTS Pszczyna KTS III Wolf Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-11-01
g. 18:00
W: pozytywna
42
2LMII 7
MOSIR Łaziska Górne LZS Odra Kąty Opolskie 3:7 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2022-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
43
2LMII 8
MOSIR Łaziska Górne LZS ISMe Zakrzów 9:1 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2022-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
44
2LMII 8
LZS Odra Kąty Opolskie ULKTS Pszczyna 2:8 Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
2022-11-16
g. 19:00
W: pozytywna
45
2LMII 8
KTS III Wolf Gliwice LZS Chespa Żywocice 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-11-30
g. 18:00
46
2LMII 8
LUKS Węgierska Górka GUKS Byczyna Progress Engineering Team 9:1 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2022-11-09
g. 18:30
W: pozytywna
47
2LMII 8
AKS Mikołów MKS II Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2022-12-02
g. 19:00
48
2LMII 8
KTS IV Gliwice UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Szymon Mitręga
2022-12-14
g. 19:00
49
2LMII 9
LZS ISMe Zakrzów KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
SG: Roman Frank
2022-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
50
2LMII 9
UKS Feniks Pyskowice AKS Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2022-11-25
g. 18:30
W: pozytywna
51
2LMII 9
MKS II Czechowice-Dziedzice LUKS Węgierska Górka 3:7 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-11-23
g. 19:00
W: pozytywna
52
2LMII 9
GUKS Byczyna Progress Engineering Team KTS III Wolf Gliwice 6:4 Szczegóły
SG:
2022-11-25
g. 19:00
W: pozytywna
53
2LMII 9
LZS Chespa Żywocice LZS Odra Kąty Opolskie 4:6 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2022-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
54
2LMII 9
ULKTS Pszczyna MOSIR Łaziska Górne 7:3 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-12-09
g. 18:00
55
2LMII 10
ULKTS Pszczyna LZS ISMe Zakrzów -:- Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-12-06
g. 18:00
56
2LMII 10
MOSIR Łaziska Górne LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2022-12-09
g. 18:00
57
2LMII 10
LZS Odra Kąty Opolskie GUKS Byczyna Progress Engineering Team -:- Szczegóły
SG: Jan Eksternowicz
0000-00-00
g. 19:00
58
2LMII 10
KTS III Wolf Gliwice MKS II Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-12-07
g. 18:00
59
2LMII 10
LUKS Węgierska Górka UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2022-12-07
g. 18:30
60
2LMII 10
AKS Mikołów KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
SG: Sabina Durak
2022-12-16
g. 19:00
61
2LMII 11
LZS ISMe Zakrzów AKS Mikołów -:- Szczegóły
SG: Roman Frank
2022-12-16
g. 19:00
62
2LMII 11
KTS IV Gliwice LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: Szymon Mitręga
2022-12-16
g. 18:00
63
2LMII 11
UKS Feniks Pyskowice KTS III Wolf Gliwice -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2022-12-16
g. 18:30
64
2LMII 11
MKS II Czechowice-Dziedzice LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-12-14
g. 19:00
65
2LMII 11
GUKS Byczyna Progress Engineering Team MOSIR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG:
2022-12-16
g. 19:00
66
2LMII 11
LZS Chespa Żywocice ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak