Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 7 14 64:6
2. JKTS II Jastrzębie Zdrój 7 12 57:13
3. KTS II Gliwice 6 8 26:34
4. RKS Cukrownik Chybie 7 7 32:38
5. JKTS III Jastrzębie Zdrój 6 6 27:33
6. UKS Energia Siewierz 7 4 26:44
7. KU AZS UJD II Częstochowa 7 2 19:51
8. UKTS Sokół Orzesze 7 1 19:51

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-09-16
g. 19:30
W: pozytywna
1
2LK 1
JKTS II Jastrzębie Zdrój JKTS III Jastrzębie Zdrój 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2022-09-16
g. 19:00
W: pozytywna
2
2LK 1
KTS II Gliwice RKS Cukrownik Chybie 6:4 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2022-09-14
g. 18:30
W: negatywna
3
2LK 1
MKS Czechowice Dziedzice UKS Energia Siewierz 10:0 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-09-16
g. 17:30
W: pozytywna
4
2LK 1
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Julia Szemiel
2022-10-14
g. 19:30
W: pozytywna
5
2LK 2
JKTS III Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD II Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
6
2LK 2
UKTS Sokół Orzesze MKS Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Klaudia Marzec
2022-10-13
g. 17:30
W: pozytywna
7
2LK 2
UKS Energia Siewierz KTS II Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Adam Duch
2022-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
8
2LK 2
RKS Cukrownik Chybie JKTS II Jastrzębie Zdrój 1:9 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2022-10-21
g. 19:30
W: pozytywna
9
2LK 3
JKTS III Jastrzębie Zdrój RKS Cukrownik Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
10
2LK 3
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKS Energia Siewierz 9:1 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2022-10-21
g. 19:00
W: pozytywna
11
2LK 3
KTS II Gliwice UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2022-10-19
g. 18:30
W: pozytywna
12
2LK 3
MKS Czechowice Dziedzice KU AZS UJD II Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
13
2LK 4
MKS Czechowice Dziedzice JKTS III Jastrzębie Zdrój 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-11-03
g. 17:30
W: pozytywna
14
2LK 4
KU AZS UJD II Częstochowa KTS II Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2022-11-24
g. 17:30
W: pozytywna
15
2LK 4
UKTS Sokół Orzesze JKTS II Jastrzębie Zdrój 1:9 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-10-26
g. 17:30
W: pozytywna
16
2LK 4
UKS Energia Siewierz RKS Cukrownik Chybie 2:8 Szczegóły
SG: Adam Duch
2022-11-04
g. 19:30
W: pozytywna
17
2LK 5
JKTS III Jastrzębie Zdrój UKS Energia Siewierz 6:4 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2022-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
18
2LK 5
RKS Cukrownik Chybie UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2022-11-04
g. 19:30
W: pozytywna
19
2LK 5
JKTS II Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD II Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-11-04
g. 19:00
W: pozytywna
20
2LK 5
KTS II Gliwice MKS Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2022-00-00
g. 17:30
21
2LK 6
KTS II Gliwice JKTS III Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Anna Rusin
2022-11-23
g. 18:30
22
2LK 6
MKS Czechowice Dziedzice JKTS II Jastrzębie Zdrój 6:4 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-11-18
g. 17:30
W: pozytywna
23
2LK 6
KU AZS UJD II Częstochowa RKS Cukrownik Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2022-11-18
g. 18:00
24
2LK 6
UKTS Sokół Orzesze UKS Energia Siewierz 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2022-11-24
g. 19:30
W: pozytywna
25
2LK 7
JKTS III Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-11-23
g. 17:30
W: pozytywna
26
2LK 7
UKS Energia Siewierz KU AZS UJD II Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Adam Duch
2022-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
27
2LK 7
RKS Cukrownik Chybie MKS Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2022-11-24
g. 19:30
W: pozytywna
28
2LK 7
JKTS II Jastrzębie Zdrój KTS II Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń