Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
1
4LMI 1
PKS Olimpijczyk Gilowice TKKF Gronicek Jeleśnia 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2022-09-28
g. 17:00
W: pozytywna
2
4LMI 1
UKS Wiślańskie Orły Wisła MKS IV Czechowice-Dziedzice 7:3 Szczegóły
SG: Witold Nowakowski
2022-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
3
4LMI 1
LKS Lesznianka II Leszna Górna LKS Lesznianka III Leszna Górna 0:10 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2022-09-29
g. 17:00
W: pozytywna
4
4LMI 1
Fundacja Talent III Cieszyn Fundacja Talent II Cieszyn 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-09-28
g. 18:30
W: pozytywna
5
4LMI 1
LITS Meble Anders III Żywiec LUKS II Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2022-10-05
g. 18:30
W: pozytywna
7
4LMI 2
ULKTS III Pszczyna TKKF Gronicek Jeleśnia 10:0 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-10-05
g. 18:00
W: pozytywna
9
4LMI 2
LUKS II Węgierska Górka Fundacja Talent II Cieszyn 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2022-10-06
g. 17:00
W: pozytywna
10
4LMI 2
Fundacja Talent III Cieszyn LKS Lesznianka II Leszna Górna 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
11
4LMI 2
LKS Lesznianka III Leszna Górna UKS Wiślańskie Orły Wisła 8:2 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2022-10-05
g. 18:30
W: pozytywna
12
4LMI 2
MKS IV Czechowice-Dziedzice PKS Olimpijczyk Gilowice 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
13
4LMI 3
TKKF Gronicek Jeleśnia MKS IV Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Krystyna Wróbel
2022-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
14
4LMI 3
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Lesznianka III Leszna Górna 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2022-10-13
g. 17:00
W: pozytywna
15
4LMI 3
UKS Wiślańskie Orły Wisła Fundacja Talent III Cieszyn 8:2 Szczegóły
SG: Witold Nowakowski
2022-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
16
4LMI 3
LKS Lesznianka II Leszna Górna LUKS II Węgierska Górka 4:6 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2022-10-12
g. 18:30
W: pozytywna
18
4LMI 3
LITS Meble Anders III Żywiec ULKTS III Pszczyna 0:10 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2022-10-19
g. 18:30
W: pozytywna
19
4LMI 4
LITS Meble Anders III Żywiec TKKF Gronicek Jeleśnia 8:2 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2022-10-19
g. 18:30
W: pozytywna
20
4LMI 4
ULKTS III Pszczyna Fundacja Talent II Cieszyn 6:4 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
22
4LMI 4
LUKS II Węgierska Górka UKS Wiślańskie Orły Wisła 2:8 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2022-11-03
g. 17:00
W: pozytywna
23
4LMI 4
Fundacja Talent III Cieszyn PKS Olimpijczyk Gilowice 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
24
4LMI 4
LKS Lesznianka III Leszna Górna MKS IV Czechowice-Dziedzice 9:1 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2022-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
25
4LMI 5
TKKF Gronicek Jeleśnia LKS Lesznianka III Leszna Górna 0:10 Szczegóły
SG: Krystyna Wróbel
2022-10-26
g. 18:30
W: negatywna
26
4LMI 5
MKS IV Czechowice-Dziedzice Fundacja Talent III Cieszyn 0:10 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
27
4LMI 5
PKS Olimpijczyk Gilowice LUKS II Węgierska Górka 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2022-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
29
4LMI 5
LKS Lesznianka II Leszna Górna ULKTS III Pszczyna 0:10 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2022-10-27
g. 17:00
W: pozytywna
30
4LMI 5
Fundacja Talent II Cieszyn LITS Meble Anders III Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-11-10
g. 17:00
W: pozytywna
31
4LMI 6
Fundacja Talent II Cieszyn TKKF Gronicek Jeleśnia 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-11-07
g. 17:00
W: pozytywna
32
4LMI 6
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Lesznianka II Leszna Górna 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2022-11-09
g. 18:30
W: pozytywna
33
4LMI 6
ULKTS III Pszczyna UKS Wiślańskie Orły Wisła 7:3 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
35
4LMI 6
LUKS II Węgierska Górka MKS IV Czechowice-Dziedzice 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2022-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
36
4LMI 6
LKS Lesznianka III Leszna Górna Fundacja Talent III Cieszyn 10:0 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2022-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
37
4LMI 7
TKKF Gronicek Jeleśnia Fundacja Talent III Cieszyn 8:2 Szczegóły
SG: Krystyna Wróbel
2022-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
38
4LMI 7
LKS Lesznianka III Leszna Górna LUKS II Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2022-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
40
4LMI 7
PKS Olimpijczyk Gilowice ULKTS III Pszczyna 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2022-11-17
g. 17:00
W: pozytywna
41
4LMI 7
UKS Wiślańskie Orły Wisła LITS Meble Anders III Żywiec 9:1 Szczegóły
SG: Witold Nowakowski
2022-11-17
g. 17:00
W: pozytywna
42
4LMI 7
Fundacja Talent II Cieszyn LKS Lesznianka II Leszna Górna 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
43
4LMI 8
LKS Lesznianka II Leszna Górna TKKF Gronicek Jeleśnia 4:6 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2022-11-24
g. 17:00
W: pozytywna
44
4LMI 8
Fundacja Talent II Cieszyn UKS Wiślańskie Orły Wisła 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-11-23
g. 18:30
W: pozytywna
45
4LMI 8
LITS Meble Anders III Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 1:9 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2022-11-23
g. 18:30
W: pozytywna
46
4LMI 8
ULKTS III Pszczyna MKS IV Czechowice-Dziedzice 8:2 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
48
4LMI 8
LUKS II Węgierska Górka Fundacja Talent III Cieszyn 6:4 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2022-12-02
g. 18:00
49
4LMI 9
TKKF Gronicek Jeleśnia LUKS II Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: Krystyna Wróbel
2022-12-01
g. 18:00
51
4LMI 9
LKS Lesznianka III Leszna Górna ULKTS III Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Artur Jahn
2022-11-30
g. 18:30
52
4LMI 9
MKS IV Czechowice-Dziedzice LITS Meble Anders III Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-12-01
g. 18:00
53
4LMI 9
PKS Olimpijczyk Gilowice Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2022-12-01
g. 17:00
54
4LMI 9
UKS Wiślańskie Orły Wisła LKS Lesznianka II Leszna Górna 7:3 Szczegóły
SG: Witold Nowakowski
2022-12-08
g. 17:00
55
4LMI 10
UKS Wiślańskie Orły Wisła TKKF Gronicek Jeleśnia -:- Szczegóły
SG: Witold Nowakowski
2022-12-08
g. 18:00
56
4LMI 10
LKS Lesznianka II Leszna Górna PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
SG: Artur Jahn
2022-12-08
g. 17:00
57
4LMI 10
Fundacja Talent II Cieszyn MKS IV Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-12-07
g. 18:30
58
4LMI 10
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2022-12-07
g. 18:30
59
4LMI 10
ULKTS III Pszczyna Fundacja Talent III Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-12-14
g. 18:00
62
4LMI 11
LUKS II Węgierska Górka ULKTS III Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2022-12-15
g. 17:00
63
4LMI 11
Fundacja Talent III Cieszyn LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-12-15
g. 18:00
64
4LMI 11
LKS Lesznianka III Leszna Górna Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2022-12-14
g. 18:30
65
4LMI 11
MKS IV Czechowice-Dziedzice LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-12-15
g. 18:00
66
4LMI 11
PKS Olimpijczyk Gilowice UKS Wiślańskie Orły Wisła -:- Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski