Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 30 132:48
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 18 28 124:56
3. AKS II Mikołów 18 28 123:57
4. LKS Strażak II Mikołów 18 27 117:63
5. GUKS Lider Piece 18 21 95:85
6. MUKS Czerwionka 18 16 82:98
7. GKS Gwarek II Ornontowice 18 12 74:106
8. KS TTT Tajfun Tychy 18 11 65:115
9. LKS Strażak III Mikołów 18 7 61:119
10. LKS Wilki II Wilcza 18 0 27:153

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
1
4LMII 1
GUKS Lider Piece KS TTT Tajfun Tychy 7:3 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2022-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
2
4LMII 1
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski GKS Gwarek II Ornontowice 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2022-09-21
g. 18:30
W: pozytywna
3
4LMII 1
AKS II Mikołów LKS Wilki II Wilcza 10:0 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2022-10-03
g. 17:30
W: pozytywna
4
4LMII 1
LKS Strażak II Mikołów LKS Strażak III Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
5
4LMII 1
MUKS Czerwionka MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2022-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
6
4LMII 2
MUKS Czerwionka KS TTT Tajfun Tychy 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2022-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
7
4LMII 2
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2022-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
8
4LMII 2
LKS Strażak III Mikołów AKS II Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2022-10-06
g. 17:30
W: pozytywna
9
4LMII 2
LKS Wilki II Wilcza KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 0:10 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2022-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
10
4LMII 2
GKS Gwarek II Ornontowice GUKS Lider Piece 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-10-13
g. 19:00
W: pozytywna
11
4LMII 3
KS TTT Tajfun Tychy GKS Gwarek II Ornontowice 8:2 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
12
4LMII 3
GUKS Lider Piece LKS Wilki II Wilcza 7:3 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2022-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
13
4LMII 3
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski LKS Strażak III Mikołów 10:0 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2022-10-12
g. 18:30
W: pozytywna
14
4LMII 3
AKS II Mikołów MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2022-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
15
4LMII 3
LKS Strażak II Mikołów MUKS Czerwionka 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
16
4LMII 4
LKS Strażak II Mikołów KS TTT Tajfun Tychy 9:1 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2022-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
17
4LMII 4
MUKS Czerwionka AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2022-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
18
4LMII 4
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 2:8 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2022-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
19
4LMII 4
LKS Strażak III Mikołów GUKS Lider Piece 4:6 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2022-10-20
g. 17:30
W: pozytywna
20
4LMII 4
LKS Wilki II Wilcza GKS Gwarek II Ornontowice 1:9 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2022-10-27
g. 19:00
W: pozytywna
21
4LMII 5
KS TTT Tajfun Tychy LKS Wilki II Wilcza 10:0 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2022-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
22
4LMII 5
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Strażak III Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
23
4LMII 5
GUKS Lider Piece MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2022-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
24
4LMII 5
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski MUKS Czerwionka 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2022-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
25
4LMII 5
AKS II Mikołów LKS Strażak II Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2022-11-09
g. 18:30
W: pozytywna
26
4LMII 6
AKS II Mikołów KS TTT Tajfun Tychy 8:2 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2022-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
27
4LMII 6
LKS Strażak II Mikołów KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 6:4 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2022-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
28
4LMII 6
MUKS Czerwionka GUKS Lider Piece 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2022-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
29
4LMII 6
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska GKS Gwarek II Ornontowice 8:2 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2022-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
30
4LMII 6
LKS Strażak III Mikołów LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-11-17
g. 19:00
W: pozytywna
31
4LMII 7
KS TTT Tajfun Tychy LKS Strażak III Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-11-17
g. 17:30
W: pozytywna
32
4LMII 7
LKS Wilki II Wilcza MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2022-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
33
4LMII 7
GKS Gwarek II Ornontowice MUKS Czerwionka 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
34
4LMII 7
GUKS Lider Piece LKS Strażak II Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2022-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
35
4LMII 7
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski AKS II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2022-12-20
g. 18:00
W: negatywna
36
4LMII 8
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski KS TTT Tajfun Tychy 10:0 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2022-11-23
g. 18:30
W: pozytywna
37
4LMII 8
AKS II Mikołów GUKS Lider Piece 6:4 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2022-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
38
4LMII 8
LKS Strażak II Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
39
4LMII 8
MUKS Czerwionka LKS Wilki II Wilcza 9:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2022-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
40
4LMII 8
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska LKS Strażak III Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2022-12-01
g. 19:00
W: pozytywna
41
4LMII 9
KS TTT Tajfun Tychy MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2022-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
42
4LMII 9
LKS Strażak III Mikołów MUKS Czerwionka 2:8 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2022-12-01
g. 17:30
W: pozytywna
43
4LMII 9
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak II Mikołów 0:10 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2022-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
44
4LMII 9
GKS Gwarek II Ornontowice AKS II Mikołów 0:10 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
45
4LMII 9
GUKS Lider Piece KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 4:6 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2023-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
46
4LMII 10
LKS Strażak III Mikołów KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 0:10 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-02-09
g. 17:30
W: pozytywna
47
4LMII 10
LKS Wilki II Wilcza AKS II Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2023-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
48
4LMII 10
GKS Gwarek II Ornontowice MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-02-09
g. 19:00
W: pozytywna
49
4LMII 10
KS TTT Tajfun Tychy LKS Strażak II Mikołów 0:10 Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2023-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
50
4LMII 10
GUKS Lider Piece MUKS Czerwionka 7:3 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2023-02-16
g. 18:00
W: pozytywna
51
4LMII 11
GUKS Lider Piece LKS Strażak III Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-02-16
g. 18:00
W: pozytywna
52
4LMII 11
MUKS Czerwionka LKS Strażak II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2023-02-08
g. 18:30
W: pozytywna
53
4LMII 11
AKS II Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice 8:2 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2023-02-16
g. 18:00
W: pozytywna
54
4LMII 11
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska KS TTT Tajfun Tychy 10:0 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2023-02-17
g. 18:00
W: pozytywna
55
4LMII 11
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski LKS Wilki II Wilcza 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2023-03-02
g. 17:30
W: pozytywna
56
4LMII 12
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak III Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2023-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
57
4LMII 12
GKS Gwarek II Ornontowice KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-03-02
g. 19:00
W: pozytywna
58
4LMII 12
KS TTT Tajfun Tychy AKS II Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2023-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
59
4LMII 12
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska MUKS Czerwionka 10:0 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2023-02-27
g. 18:00
W: pozytywna
60
4LMII 12
LKS Strażak II Mikołów GUKS Lider Piece 8:2 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
61
4LMII 13
LKS Strażak III Mikołów LKS Strażak II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2023-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
62
4LMII 13
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska GUKS Lider Piece 5:5 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2023-03-08
g. 18:30
W: pozytywna
63
4LMII 13
AKS II Mikołów MUKS Czerwionka 10:0 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2023-03-09
g. 19:00
W: pozytywna
64
4LMII 13
KS TTT Tajfun Tychy KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 2:8 Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2023-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
65
4LMII 13
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Wilki II Wilcza 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-03-24
g. 17:30
W: pozytywna
66
4LMII 14
LKS Strażak III Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice 3:7 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-03-23
g. 17:30
W: pozytywna
67
4LMII 14
LKS Wilki II Wilcza KS TTT Tajfun Tychy 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2023-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
68
4LMII 14
MUKS Czerwionka KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2023-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
69
4LMII 14
GUKS Lider Piece AKS II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2023-03-20
g. 18:00
W: pozytywna
70
4LMII 14
LKS Strażak II Mikołów MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-03-30
g. 18:00
W: pozytywna
71
4LMII 15
LKS Strażak III Mikołów MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-03-27
g. 18:00
W: pozytywna
72
4LMII 15
LKS Strażak II Mikołów AKS II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-03-31
g. 18:00
W: pozytywna
73
4LMII 15
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski GUKS Lider Piece 7:3 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2023-04-25
g. 17:30
W: pozytywna
74
4LMII 15
LKS Wilki II Wilcza MUKS Czerwionka 3:7 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2023-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
75
4LMII 15
GKS Gwarek II Ornontowice KS TTT Tajfun Tychy 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
76
4LMII 16
LKS Strażak III Mikołów KS TTT Tajfun Tychy 4:6 Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2023-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
77
4LMII 16
MUKS Czerwionka GKS Gwarek II Ornontowice 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2023-04-13
g. 17:30
W: pozytywna
78
4LMII 16
LKS Wilki II Wilcza GUKS Lider Piece 1:9 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2023-03-24
g. 18:00
W: pozytywna
79
4LMII 16
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2023-04-27
g. 18:00
W: pozytywna
80
4LMII 16
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska AKS II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2023-04-19
g. 18:30
W: pozytywna
81
4LMII 17
AKS II Mikołów LKS Strażak III Mikołów 10:0 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2023-04-21
g. 18:00
W: pozytywna
82
4LMII 17
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2023-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
83
4LMII 17
LKS Strażak II Mikołów LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2023-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
84
4LMII 17
GUKS Lider Piece GKS Gwarek II Ornontowice 5:5 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2023-04-20
g. 19:00
W: pozytywna
85
4LMII 17
KS TTT Tajfun Tychy MUKS Czerwionka 5:5 Szczegóły
SG: Adrian Rząsa
2023-04-27
g. 18:00
W: pozytywna
86
4LMII 18
MUKS Czerwionka LKS Strażak III Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2023-04-27
g. 19:00
W: pozytywna
87
4LMII 18
KS TTT Tajfun Tychy GUKS Lider Piece 5:5 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2023-04-28
g. 18:00
W: pozytywna
88
4LMII 18
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Strażak II Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
89
4LMII 18
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2023-04-26
g. 18:30
W: pozytywna
90
4LMII 18
AKS II Mikołów KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 5:5 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta