Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 9 17 73:17
2. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 9 16 61:29
3. KS Bojanów 9 14 54:36
4. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 10 54:36
5. LKS Wilki Wilcza 9 8 47:43
6. MUKS Jedynka II Pszów 9 8 44:46
7. UKTS Sokół II Orzesze 9 8 37:53
8. LKS Rój Żory 9 6 36:54
9. JKTS Jastrzębie Zdrój 9 2 21:69
10. GKS Gwarek Ornontowice 9 1 23:67

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
1
3LMII 1
KS Naprzód II Borucin MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
2
3LMII 1
KS Bojanów LKS Wilki Wilcza 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2022-09-28
g. 18:00
W: negatywna
3
3LMII 1
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Rój Żory 10:0 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2022-09-28
g. 18:00
W: pozytywna
4
3LMII 1
GKS Gwarek Ornontowice JKTS Jastrzębie Zdrój 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
5
3LMII 1
UKTS Sokół II Orzesze MUKS Jedynka II Pszów 7:3 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2022-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
6
3LMII 2
UKTS Sokół II Orzesze MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 3:7 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2022-10-06
g. 17:30
W: pozytywna
7
3LMII 2
MUKS Jedynka II Pszów GKS Gwarek Ornontowice 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2022-10-05
g. 18:00
W: pozytywna
8
3LMII 2
JKTS Jastrzębie Zdrój KS Ogniwo Rogoźna Żory 0:10 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2022-10-05
g. 18:00
W: pozytywna
9
3LMII 2
LKS Rój Żory KS Bojanów 1:9 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2022-10-11
g. 17:30
W: pozytywna
10
3LMII 2
LKS Wilki Wilcza KS Naprzód II Borucin 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2022-11-03
g. 19:00
W: pozytywna
11
3LMII 3
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LKS Wilki Wilcza 6:4 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2022-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
12
3LMII 3
KS Naprzód II Borucin LKS Rój Żory 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
13
3LMII 3
KS Bojanów JKTS Jastrzębie Zdrój 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2022-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
14
3LMII 3
KS Ogniwo Rogoźna Żory MUKS Jedynka II Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2022-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
15
3LMII 3
GKS Gwarek Ornontowice UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
16
3LMII 4
GKS Gwarek Ornontowice MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
17
3LMII 4
UKTS Sokół II Orzesze KS Ogniwo Rogoźna Żory 4:6 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2022-10-20
g. 17:30
W: pozytywna
18
3LMII 4
MUKS Jedynka II Pszów KS Bojanów 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2022-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
19
3LMII 4
JKTS Jastrzębie Zdrój KS Naprzód II Borucin 0:10 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
20
3LMII 4
LKS Rój Żory LKS Wilki Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2022-10-26
g. 19:00
W: pozytywna
21
3LMII 5
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LKS Rój Żory 8:2 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2022-11-28
g. 17:30
W: pozytywna
22
3LMII 5
LKS Wilki Wilcza JKTS Jastrzębie Zdrój 7:3 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
23
3LMII 5
KS Naprzód II Borucin MUKS Jedynka II Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
24
3LMII 5
KS Bojanów UKTS Sokół II Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2022-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
25
3LMII 5
KS Ogniwo Rogoźna Żory GKS Gwarek Ornontowice 10:0 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2022-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
26
3LMII 6
KS Ogniwo Rogoźna Żory MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2022-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
27
3LMII 6
GKS Gwarek Ornontowice KS Bojanów 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
28
3LMII 6
UKTS Sokół II Orzesze KS Naprzód II Borucin 0:10 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2022-12-05
g. 17:30
W: pozytywna
29
3LMII 6
MUKS Jedynka II Pszów LKS Wilki Wilcza 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2022-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
30
3LMII 6
JKTS Jastrzębie Zdrój LKS Rój Żory 2:8 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-11-18
g. 19:00
W: pozytywna
31
3LMII 7
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska JKTS Jastrzębie Zdrój 8:2 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2022-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
32
3LMII 7
LKS Rój Żory MUKS Jedynka II Pszów 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2022-12-01
g. 17:30
W: pozytywna
33
3LMII 7
LKS Wilki Wilcza UKTS Sokół II Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2022-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
34
3LMII 7
KS Naprzód II Borucin GKS Gwarek Ornontowice 10:0 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
35
3LMII 7
KS Bojanów KS Ogniwo Rogoźna Żory 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2022-12-15
g. 18:00
W: pozytywna
36
3LMII 8
KS Bojanów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2022-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
37
3LMII 8
KS Ogniwo Rogoźna Żory KS Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2022-11-29
g. 17:30
W: pozytywna
38
3LMII 8
LKS Wilki Wilcza GKS Gwarek Ornontowice 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2022-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
39
3LMII 8
UKTS Sokół II Orzesze LKS Rój Żory 6:4 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2022-12-02
g. 17:00
W: pozytywna
40
3LMII 8
MUKS Jedynka II Pszów JKTS Jastrzębie Zdrój 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2022-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
41
3LMII 9
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska MUKS Jedynka II Pszów 8:2 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2022-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
42
3LMII 9
JKTS Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
43
3LMII 9
LKS Rój Żory GKS Gwarek Ornontowice 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2022-12-06
g. 17:30
W: pozytywna
44
3LMII 9
LKS Wilki Wilcza KS Ogniwo Rogoźna Żory 8:2 Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2022-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
45
3LMII 9
KS Naprzód II Borucin KS Bojanów 10:0 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2023-02-08
g. 18:00
46
3LMII 10
GKS Gwarek Ornontowice KS Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-02-08
g. 18:00
47
3LMII 10
JKTS Jastrzębie Zdrój MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2023-02-10
g. 18:00
48
3LMII 10
KS Bojanów LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2023-02-08
g. 18:00
49
3LMII 10
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2023-02-07
g. 17:30
50
3LMII 10
LKS Wilki Wilcza MUKS Jedynka II Pszów -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2023-02-15
g. 18:00
51
3LMII 11
GKS Gwarek Ornontowice LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-02-16
g. 17:30
52
3LMII 11
MUKS Jedynka II Pszów KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2023-02-17
g. 18:00
53
3LMII 11
UKTS Sokół II Orzesze KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2023-02-15
g. 17:00
54
3LMII 11
LKS Rój Żory MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2023-02-16
g. 18:00
55
3LMII 11
KS Naprzód II Borucin JKTS Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2023-03-01
g. 18:00
56
3LMII 12
JKTS Jastrzębie Zdrój GKS Gwarek Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2023-03-01
g. 17:00
57
3LMII 12
LKS Rój Żory KS Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2023-03-01
g. 19:00
58
3LMII 12
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2023-03-03
g. 18:00
59
3LMII 12
KS Bojanów MUKS Jedynka II Pszów -:- Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2023-03-01
g. 18:00
60
3LMII 12
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2023-03-08
g. 18:00
61
3LMII 13
GKS Gwarek Ornontowice KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-03-07
g. 17:30
62
3LMII 13
LKS Wilki Wilcza KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2023-03-09
g. 17:30
63
3LMII 13
MUKS Jedynka II Pszów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Marek Kowol
2023-03-09
g. 18:00
64
3LMII 13
KS Naprzód II Borucin UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2023-03-08
g. 17:00
65
3LMII 13
LKS Rój Żory JKTS Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2023-03-22
g. 18:00
66
3LMII 14
GKS Gwarek Ornontowice LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-03-24
g. 18:00
67
3LMII 14
UKTS Sokół II Orzesze JKTS Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Klaudia Marzec
2023-03-23
g. 17:30
68
3LMII 14
MUKS Jedynka II Pszów KS Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2023-03-21
g. 17:30
69
3LMII 14
LKS Wilki Wilcza MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2023-03-22
g. 18:00
70
3LMII 14
KS Ogniwo Rogoźna Żory KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2023-03-31
g. 18:00
71
3LMII 15
KS Bojanów GKS Gwarek Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2023-03-29
g. 19:00
72
3LMII 15
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2023-03-30
g. 18:00
73
3LMII 15
KS Naprzód II Borucin LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2023-03-29
g. 18:00
74
3LMII 15
JKTS Jastrzębie Zdrój MUKS Jedynka II Pszów -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2023-03-29
g. 17:00
75
3LMII 15
LKS Rój Żory UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2023-04-14
g. 18:00
76
3LMII 16
UKTS Sokół II Orzesze GKS Gwarek Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2023-04-13
g. 17:30
77
3LMII 16
MUKS Jedynka II Pszów LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: Marek Kowol
2023-04-12
g. 18:00
78
3LMII 16
JKTS Jastrzębie Zdrój LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2023-04-13
g. 18:00
79
3LMII 16
KS Naprzód II Borucin KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2023-04-12
g. 19:00
80
3LMII 16
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2023-04-19
g. 19:00
81
3LMII 17
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska GKS Gwarek Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2023-04-21
g. 18:00
82
3LMII 17
KS Bojanów KS Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2023-04-19
g. 18:00
83
3LMII 17
KS Ogniwo Rogoźna Żory JKTS Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2023-04-18
g. 17:30
84
3LMII 17
LKS Wilki Wilcza LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2023-04-20
g. 17:30
85
3LMII 17
MUKS Jedynka II Pszów UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2023-04-26
g. 18:00
86
3LMII 18
GKS Gwarek Ornontowice MUKS Jedynka II Pszów -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2023-04-28
g. 18:00
87
3LMII 18
UKTS Sokół II Orzesze LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2023-04-26
g. 17:00
88
3LMII 18
LKS Rój Żory KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2023-04-26
g. 18:00
89
3LMII 18
JKTS Jastrzębie Zdrój KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2023-04-26
g. 19:00
90
3LMII 18
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska KS Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski