3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2021/2022
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2021-09-29 g. 17:45 W: pozytywna |
1 3LMI 1 |
LKS Pogórze | ULKTS II Pszczyna | 8:2 | Szczegóły |
SG: Piotr Tomzik | |||||
2021-10-05 g. 18:30 W: pozytywna |
2 3LMI 1 |
MKS II Czechowice Dziedzice | MKS III Czechowice-Dziedzice | 7:3 | Szczegóły |
SG: Joanna Blachura | |||||
2021-10-01 g. 18:00 W: pozytywna |
3 3LMI 1 |
RKS Cukrownik Chybie | LKS Lesznianka I Leszna Góra | 5:5 | Szczegóły |
SG: Mirosław Staniek | |||||
2021-09-27 g. 18:00 W: pozytywna |
4 3LMI 1 |
LKS Orzeł Kozy | LITS Meble Anders II Żywiec | 7:3 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Mirek | |||||
2021-10-01 g. 19:00 W: pozytywna |
5 3LMI 1 |
Fundacja Talent Cieszyn | JKTS Jastrzębie-Zdrój | 7:3 | Szczegóły |
SG: Arkadiusz Krajewski | |||||
2021-10-08 g. 19:00 W: pozytywna |
6 3LMI 2 |
MKS III Czechowice-Dziedzice | LKS Pogórze | 5:5 | Szczegóły |
SG: Joanna Blachura | |||||
2021-10-14 g. 18:00 W: pozytywna |
7 3LMI 2 |
LKS Lesznianka I Leszna Góra | MKS II Czechowice Dziedzice | 0:10 | Szczegóły |
SG: Jacek Drążyk | |||||
2021-10-06 g. 18:30 W: pozytywna |
8 3LMI 2 |
LITS Meble Anders II Żywiec | RKS Cukrownik Chybie | 6:4 | Szczegóły |
SG: Jerzy Schreiber | |||||
2021-10-06 g. 18:00 W: pozytywna |
9 3LMI 2 |
JKTS Jastrzębie-Zdrój | LKS Orzeł Kozy | 4:6 | Szczegóły |
SG: Roman Fajkus | |||||
2021-10-07 g. 18:00 W: pozytywna |
10 3LMI 2 |
ULKTS II Pszczyna | Fundacja Talent Cieszyn | 3:7 | Szczegóły |
SG: Andrzej Baborski | |||||
2021-10-13 g. 17:45 W: pozytywna |
11 3LMI 3 |
LKS Pogórze | LKS Lesznianka I Leszna Góra | 5:5 | Szczegóły |
SG: Piotr Tomzik | |||||
2021-10-13 g. 18:30 W: pozytywna |
12 3LMI 3 |
MKS II Czechowice Dziedzice | LITS Meble Anders II Żywiec | 9:1 | Szczegóły |
SG: Jacek Drążyk | |||||
2021-10-15 g. 18:00 W: pozytywna |
13 3LMI 3 |
RKS Cukrownik Chybie | JKTS Jastrzębie-Zdrój | 3:7 | Szczegóły |
SG: Mirosław Staniek | |||||
2021-10-11 g. 18:00 W: pozytywna |
14 3LMI 3 |
LKS Orzeł Kozy | Fundacja Talent Cieszyn | 4:6 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Mirek | |||||
2021-10-15 g. 19:00 W: pozytywna |
15 3LMI 3 |
MKS III Czechowice-Dziedzice | ULKTS II Pszczyna | 6:4 | Szczegóły |
SG: Jacek Drążyk | |||||
2021-10-20 g. 18:30 W: pozytywna |
16 3LMI 4 |
LITS Meble Anders II Żywiec | LKS Pogórze | 6:4 | Szczegóły |
SG: Tomasz Mika | |||||
2021-10-20 g. 18:00 W: pozytywna |
17 3LMI 4 |
JKTS Jastrzębie-Zdrój | MKS II Czechowice Dziedzice | 4:6 | Szczegóły |
SG: Roman Fajkus | |||||
2021-11-18 g. 18:00 W: pozytywna |
18 3LMI 4 |
Fundacja Talent Cieszyn | RKS Cukrownik Chybie | 5:5 | Szczegóły |
SG: Dariusz Massalski | |||||
2021-10-22 g. 18:00 W: pozytywna |
19 3LMI 4 |
ULKTS II Pszczyna | LKS Orzeł Kozy | 8:2 | Szczegóły |
SG: Janusz Friebe | |||||
2021-10-21 g. 18:00 W: pozytywna |
20 3LMI 4 |
LKS Lesznianka I Leszna Góra | MKS III Czechowice-Dziedzice | 6:4 | Szczegóły |
SG: Andrzej Pustówka | |||||
2021-10-27 g. 17:45 W: pozytywna |
21 3LMI 5 |
LKS Pogórze | JKTS Jastrzębie-Zdrój | 5:5 | Szczegóły |
SG: Piotr Tomzik | |||||
2021-10-27 g. 18:30 W: pozytywna |
22 3LMI 5 |
MKS II Czechowice Dziedzice | Fundacja Talent Cieszyn | 9:1 | Szczegóły |
SG: Joanna Blachura | |||||
2021-10-29 g. 18:00 W: negatywna |
23 3LMI 5 |
RKS Cukrownik Chybie | LKS Orzeł Kozy | 0:10 | Szczegóły |
SG: Mirosław Staniek | |||||
2021-10-29 g. 19:00 W: pozytywna |
24 3LMI 5 |
MKS III Czechowice-Dziedzice | LITS Meble Anders II Żywiec | 5:5 | Szczegóły |
SG: Jacek Drążyk | |||||
2021-10-29 g. 18:00 W: pozytywna |
25 3LMI 5 |
ULKTS II Pszczyna | LKS Lesznianka I Leszna Góra | 6:4 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Lewczak | |||||
2021-11-12 g. 19:00 W: pozytywna |
26 3LMI 6 |
Fundacja Talent Cieszyn | LKS Pogórze | 6:4 | Szczegóły |
SG: Arkadiusz Krajewski | |||||
2021-11-03 g. 18:00 W: pozytywna |
27 3LMI 6 |
LKS Orzeł Kozy | MKS II Czechowice Dziedzice | 1:9 | Szczegóły |
SG: Adam Graboń | |||||
2021-11-05 g. 18:00 W: negatywna |
28 3LMI 6 |
ULKTS II Pszczyna | RKS Cukrownik Chybie | 10:0 | Szczegóły |
SG: Janusz Friebe | |||||
2021-11-10 g. 18:00 W: pozytywna |
29 3LMI 6 |
JKTS Jastrzębie-Zdrój | MKS III Czechowice-Dziedzice | 7:3 | Szczegóły |
SG: Roman Fajkus | |||||
2021-11-03 g. 18:30 W: pozytywna |
30 3LMI 6 |
LITS Meble Anders II Żywiec | LKS Lesznianka I Leszna Góra | 8:2 | Szczegóły |
SG: Adam Jurasz | |||||
2021-11-17 g. 17:45 W: pozytywna |
31 3LMI 7 |
LKS Pogórze | LKS Orzeł Kozy | 8:2 | Szczegóły |
SG: Piotr Tomzik | |||||
2021-11-17 g. 18:30 W: pozytywna |
32 3LMI 7 |
MKS II Czechowice Dziedzice | RKS Cukrownik Chybie | 10:0 | Szczegóły |
SG: Joanna Blachura | |||||
2021-11-19 g. 19:00 W: pozytywna |
33 3LMI 7 |
MKS III Czechowice-Dziedzice | Fundacja Talent Cieszyn | 3:7 | Szczegóły |
SG: Jacek Drążyk | |||||
2021-11-23 g. 18:00 W: pozytywna |
34 3LMI 7 |
LKS Lesznianka I Leszna Góra | JKTS Jastrzębie-Zdrój | 4:6 | Szczegóły |
SG: Roman Fajkus | |||||
2021-11-17 g. 18:30 W: pozytywna |
35 3LMI 7 |
LITS Meble Anders II Żywiec | ULKTS II Pszczyna | 7:3 | Szczegóły |
SG: Jerzy Schreiber | |||||
2021-11-26 g. 18:00 W: pozytywna |
36 3LMI 8 |
RKS Cukrownik Chybie | LKS Pogórze | 3:7 | Szczegóły |
SG: Mirosław Staniek | |||||
2021-12-03 g. 18:00 W: pozytywna |
37 3LMI 8 |
ULKTS II Pszczyna | MKS II Czechowice Dziedzice | 2:8 | Szczegóły |
SG: Andrzej Baborski | |||||
2021-11-22 g. 18:00 W: pozytywna |
38 3LMI 8 |
LKS Orzeł Kozy | MKS III Czechowice-Dziedzice | 3:7 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Mirek | |||||
2021-11-26 g. 19:00 W: pozytywna |
39 3LMI 8 |
Fundacja Talent Cieszyn | LKS Lesznianka I Leszna Góra | 9:1 | Szczegóły |
SG: Dariusz Massalski | |||||
2021-11-24 g. 18:00 W: pozytywna |
40 3LMI 8 |
JKTS Jastrzębie-Zdrój | LITS Meble Anders II Żywiec | 8:2 | Szczegóły |
SG: Roman Fajkus | |||||
2021-12-08 g. 17:45 W: negatywna |
41 3LMI 9 |
LKS Pogórze | MKS II Czechowice Dziedzice | 10:0 | Szczegóły |
SG: Piotr Tomzik | |||||
2021-12-10 g. 19:00 W: pozytywna |
42 3LMI 9 |
MKS III Czechowice-Dziedzice | RKS Cukrownik Chybie | 4:6 | Szczegóły |
SG: Joanna Blachura | |||||
2021-12-09 g. 18:00 W: pozytywna |
43 3LMI 9 |
LKS Lesznianka I Leszna Góra | LKS Orzeł Kozy | 4:6 | Szczegóły |
SG: Artur Jahn | |||||
2021-12-15 g. 18:30 W: pozytywna |
44 3LMI 9 |
LITS Meble Anders II Żywiec | Fundacja Talent Cieszyn | 6:4 | Szczegóły |
SG: Jerzy Schreiber | |||||
2021-12-08 g. 18:00 W: pozytywna |
45 3LMI 9 |
JKTS Jastrzębie-Zdrój | ULKTS II Pszczyna | 4:6 | Szczegóły |
SG: Roman Fajkus | |||||
2022-01-26 g. 18:30 W: pozytywna |
1 3LMI 10 |
MKS II Czechowice Dziedzice | LKS Lesznianka I Leszna Góra | 10:0 | Szczegóły |
SG: Jacek Drążyk | |||||
2022-01-28 g. 18:00 W: pozytywna |
2 3LMI 10 |
RKS Cukrownik Chybie | Fundacja Talent Cieszyn | 0:10 | Szczegóły |
SG: Mirosław Staniek | |||||
2022-02-16 g. 18:30 W: pozytywna |
3 3LMI 10 |
LITS Meble Anders II Żywiec | MKS III Czechowice-Dziedzice | 6:4 | Szczegóły |
SG: Tomasz Mika | |||||
2022-01-24 g. 18:00 W: pozytywna |
4 3LMI 10 |
LKS Orzeł Kozy | LKS Pogórze | 3:7 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Mirek | |||||
2022-01-28 g. 18:00 W: pozytywna |
5 3LMI 10 |
ULKTS II Pszczyna | JKTS Jastrzębie-Zdrój | 7:3 | Szczegóły |
SG: Andrzej Baborski | |||||
2022-02-09 g. 18:00 W: pozytywna |
6 3LMI 11 |
JKTS Jastrzębie-Zdrój | LKS Lesznianka I Leszna Góra | 5:5 | Szczegóły |
SG: Roman Fajkus | |||||
2022-02-11 g. 18:00 W: pozytywna |
7 3LMI 11 |
ULKTS II Pszczyna | LKS Pogórze | 3:7 | Szczegóły |
SG: Andrzej Baborski | |||||
2022-02-09 g. 18:30 W: pozytywna |
8 3LMI 11 |
LITS Meble Anders II Żywiec | LKS Orzeł Kozy | 7:3 | Szczegóły |
SG: Jerzy Schreiber | |||||
2022-02-11 g. 19:00 W: pozytywna |
9 3LMI 11 |
Fundacja Talent Cieszyn | MKS III Czechowice-Dziedzice | 6:4 | Szczegóły |
SG: Arkadiusz Krajewski | |||||
2022-02-11 g. 18:00 W: pozytywna |
10 3LMI 11 |
RKS Cukrownik Chybie | MKS II Czechowice Dziedzice | 0:10 | Szczegóły |
SG: Mirosław Staniek | |||||
2022-03-03 g. 18:00 W: pozytywna |
11 3LMI 12 |
LKS Lesznianka I Leszna Góra | RKS Cukrownik Chybie | 10:0 | Szczegóły |
SG: | |||||
2022-03-04 g. 19:00 W: pozytywna |
12 3LMI 12 |
MKS III Czechowice-Dziedzice | MKS II Czechowice Dziedzice | 1:9 | Szczegóły |
SG: Jacek Drążyk | |||||
2022-02-28 g. 19:00 W: pozytywna |
13 3LMI 12 |
Fundacja Talent Cieszyn | LKS Orzeł Kozy | 8:2 | Szczegóły |
SG: Arkadiusz Krajewski | |||||
2022-03-04 g. 18:00 W: pozytywna |
14 3LMI 12 |
ULKTS II Pszczyna | LITS Meble Anders II Żywiec | 5:5 | Szczegóły |
SG: Janusz Friebe | |||||
2022-03-02 g. 18:00 W: pozytywna |
15 3LMI 12 |
JKTS Jastrzębie-Zdrój | LKS Pogórze | 2:8 | Szczegóły |
SG: Roman Fajkus | |||||
2022-03-10 g. 18:00 W: pozytywna |
16 3LMI 13 |
LKS Lesznianka I Leszna Góra | LKS Pogórze | 3:7 | Szczegóły |
SG: Andrzej Pustówka | |||||
2022-03-09 g. 18:30 W: pozytywna |
17 3LMI 13 |
LITS Meble Anders II Żywiec | JKTS Jastrzębie-Zdrój | 5:5 | Szczegóły |
SG: Adam Jurasz | |||||
2022-03-11 g. 19:00 W: pozytywna |
18 3LMI 13 |
Fundacja Talent Cieszyn | ULKTS II Pszczyna | 9:1 | Szczegóły |
SG: Dariusz Massalski | |||||
2022-03-09 g. 18:30 W: pozytywna |
19 3LMI 13 |
MKS II Czechowice Dziedzice | LKS Orzeł Kozy | 9:1 | Szczegóły |
SG: Joanna Blachura | |||||
2022-03-11 g. 18:00 W: pozytywna |
20 3LMI 13 |
RKS Cukrownik Chybie | MKS III Czechowice-Dziedzice | 0:10 | Szczegóły |
SG: | |||||
2022-03-18 g. 19:00 W: pozytywna |
21 3LMI 14 |
MKS III Czechowice-Dziedzice | LKS Lesznianka I Leszna Góra | 7:3 | Szczegóły |
SG: Jacek Drążyk | |||||
2022-03-14 g. 18:00 W: pozytywna |
22 3LMI 14 |
LKS Orzeł Kozy | RKS Cukrownik Chybie | 10:0 | Szczegóły |
SG: | |||||
2022-03-16 g. 18:30 W: pozytywna |
23 3LMI 14 |
MKS II Czechowice Dziedzice | ULKTS II Pszczyna | 8:2 | Szczegóły |
SG: Joanna Blachura | |||||
2022-03-16 g. 18:00 W: pozytywna |
24 3LMI 14 |
JKTS Jastrzębie-Zdrój | Fundacja Talent Cieszyn | 5:5 | Szczegóły |
SG: Roman Fajkus | |||||
2022-03-16 g. 17:45 W: pozytywna |
25 3LMI 14 |
LKS Pogórze | LITS Meble Anders II Żywiec | 5:5 | Szczegóły |
SG: Piotr Tomzik | |||||
2022-03-31 g. 18:00 W: pozytywna |
26 3LMI 15 |
LKS Lesznianka I Leszna Góra | LITS Meble Anders II Żywiec | 5:5 | Szczegóły |
SG: Artur Jahn | |||||
2022-03-30 g. 17:45 W: pozytywna |
27 3LMI 15 |
LKS Pogórze | Fundacja Talent Cieszyn | 7:3 | Szczegóły |
SG: Piotr Tomzik | |||||
2022-04-13 g. 18:30 W: pozytywna |
28 3LMI 15 |
MKS II Czechowice Dziedzice | JKTS Jastrzębie-Zdrój | 9:1 | Szczegóły |
SG: Jacek Drążyk | |||||
2022-04-01 g. 18:00 W: pozytywna |
29 3LMI 15 |
RKS Cukrownik Chybie | ULKTS II Pszczyna | 0:10 | Szczegóły |
SG: | |||||
2022-04-01 g. 19:00 W: pozytywna |
30 3LMI 15 |
MKS III Czechowice-Dziedzice | LKS Orzeł Kozy | 5:5 | Szczegóły |
SG: Joanna Blachura | |||||
2022-04-04 g. 18:00 W: pozytywna |
31 3LMI 16 |
LKS Orzeł Kozy | LKS Lesznianka I Leszna Góra | 1:9 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Mirek | |||||
2022-04-12 g. 18:00 W: pozytywna |
32 3LMI 16 |
ULKTS II Pszczyna | MKS III Czechowice-Dziedzice | 3:7 | Szczegóły |
SG: Janusz Friebe | |||||
2022-04-06 g. 18:00 W: pozytywna |
33 3LMI 16 |
JKTS Jastrzębie-Zdrój | RKS Cukrownik Chybie | 10:0 | Szczegóły |
SG: | |||||
2022-04-06 g. 18:30 W: pozytywna |
34 3LMI 16 |
MKS II Czechowice Dziedzice | LKS Pogórze | 8:2 | Szczegóły |
SG: Jacek Drążyk | |||||
2022-04-08 g. 19:00 W: pozytywna |
35 3LMI 16 |
Fundacja Talent Cieszyn | LITS Meble Anders II Żywiec | 5:5 | Szczegóły |
SG: Dariusz Massalski | |||||
2022-04-21 g. 18:00 W: pozytywna |
36 3LMI 17 |
LKS Lesznianka I Leszna Góra | Fundacja Talent Cieszyn | 3:7 | Szczegóły |
SG: Artur Jahn | |||||
2022-04-20 g. 18:30 W: pozytywna |
37 3LMI 17 |
LITS Meble Anders II Żywiec | MKS II Czechowice Dziedzice | 2:8 | Szczegóły |
SG: Tomasz Mika | |||||
2022-04-20 g. 17:45 W: pozytywna |
38 3LMI 17 |
LKS Pogórze | RKS Cukrownik Chybie | 10:0 | Szczegóły |
SG: | |||||
2022-04-22 g. 19:00 W: pozytywna |
39 3LMI 17 |
MKS III Czechowice-Dziedzice | JKTS Jastrzębie-Zdrój | 7:3 | Szczegóły |
SG: Joanna Blachura | |||||
2022-04-11 g. 18:00 W: pozytywna |
40 3LMI 17 |
LKS Orzeł Kozy | ULKTS II Pszczyna | 6:4 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Mirek | |||||
2022-04-28 g. 18:00 W: pozytywna |
41 3LMI 18 |
LKS Lesznianka I Leszna Góra | ULKTS II Pszczyna | 6:4 | Szczegóły |
SG: Mateusz Lorc | |||||
2022-04-25 g. 18:00 W: pozytywna |
42 3LMI 18 |
LKS Orzeł Kozy | JKTS Jastrzębie-Zdrój | 5:5 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Mirek | |||||
2022-04-27 g. 17:45 W: pozytywna |
43 3LMI 18 |
LKS Pogórze | MKS III Czechowice-Dziedzice | 6:4 | Szczegóły |
SG: Piotr Tomzik | |||||
2022-04-29 g. 18:00 W: pozytywna |
44 3LMI 18 |
RKS Cukrownik Chybie | LITS Meble Anders II Żywiec | 0:10 | Szczegóły |
SG: | |||||
2022-04-29 g. 19:00 W: pozytywna |
45 3LMI 18 |
Fundacja Talent Cieszyn | MKS II Czechowice Dziedzice | 2:8 | Szczegóły |
SG: Arkadiusz Krajewski |