Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół Orzesze 18 29 118:62
2. TKKF Michałek Sławków 18 28 128:52
3. KTS Gliwice 18 26 110:70
4. TKKF Bartek Siemianowice 18 24 105:75
5. Piast Ożarowice 18 20 97:83
6. UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 18 19 98:82
7. KS Viret CMC Zawiercie 18 16 82:98
8. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 18 11 83:97
9. TKKF Chorzów 18 6 52:128
10. LKS Strażak II Mikołów 18 1 27:153

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-09-27
g. 19:00
W: pozytywna
1
2SLA 1
KS Viret CMC Zawiercie UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG:
2022-09-20
g. 17:45
W: pozytywna
2
2SLA 1
KTS Gliwice LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-09-22
g. 19:00
W: pozytywna
3
2SLA 1
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska TKKF Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2022-09-23
g. 17:00
W: pozytywna
4
2SLA 1
TKKF Bartek Siemianowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
SG:
2022-09-19
g. 17:30
W: pozytywna
5
2SLA 1
TKKF Michałek Sławków Piast Ożarowice 8:2 Szczegóły
SG: Waldemar Glanowski
2022-09-30
g. 19:00
W: pozytywna
6
2SLA 2
UKTS Sokół Orzesze KTS Gliwice 5:5 Szczegóły
SG:
2022-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
7
2SLA 2
LKS Strażak II Mikołów KS Viret CMC Zawiercie 5:5 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-09-29
g. 17:30
W: pozytywna
8
2SLA 2
Piast Ożarowice UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG:
2022-09-27
g. 18:30
W: pozytywna
9
2SLA 2
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TKKF Chorzów 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2022-09-26
g. 17:30
W: pozytywna
10
2SLA 2
TKKF Michałek Sławków TKKF Bartek Siemianowice 3:7 Szczegóły
SG:
2022-10-06
g. 17:30
W: pozytywna
11
2SLA 3
Piast Ożarowice UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
SG:
2022-10-07
g. 17:30
W: pozytywna
12
2SLA 3
TKKF Bartek Siemianowice LKS Strażak II Mikołów 10:0 Szczegóły
SG:
2022-10-06
g. 19:00
W: pozytywna
13
2SLA 3
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska KS Viret CMC Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG:
2022-10-04
g. 18:30
W: pozytywna
14
2SLA 3
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TKKF Michałek Sławków 5:5 Szczegóły
SG:
2022-10-28
g. 17:00
W: pozytywna
15
2SLA 3
TKKF Chorzów KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2022-10-21
g. 17:00
W: pozytywna
16
2SLA 4
TKKF Bartek Siemianowice UKTS Sokół Orzesze 3:7 Szczegóły
SG:
2022-10-18
g. 17:30
W: pozytywna
17
2SLA 4
LKS Strażak II Mikołów TKKF Chorzów 4:6 Szczegóły
SG:
2022-10-17
g. 17:30
W: pozytywna
18
2SLA 4
TKKF Michałek Sławków UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG:
2022-11-03
g. 19:00
W: pozytywna
19
2SLA 4
KTS Gliwice Piast Ożarowice 8:2 Szczegóły
SG:
2022-10-18
g. 19:00
W: pozytywna
20
2SLA 4
KS Viret CMC Zawiercie UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
SG:
2022-10-27
g. 19:00
W: pozytywna
21
2SLA 5
UKTS Sokół Orzesze TKKF Michałek Sławków 6:4 Szczegóły
SG:
2022-10-27
g. 17:30
W: pozytywna
22
2SLA 5
Piast Ożarowice LKS Strażak II Mikołów 10:0 Szczegóły
SG:
2022-10-27
g. 19:00
W: pozytywna
23
2SLA 5
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska TKKF Bartek Siemianowice 4:6 Szczegóły
SG:
2022-10-25
g. 18:30
W: pozytywna
24
2SLA 5
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2022-11-07
g. 17:00
W: pozytywna
25
2SLA 5
TKKF Chorzów KS Viret CMC Zawiercie 3:7 Szczegóły
SG:
2022-11-17
g. 19:00
W: pozytywna
26
2SLA 6
UKTS Sokół Orzesze TKKF Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2022-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
27
2SLA 6
LKS Strażak II Mikołów TKKF Michałek Sławków 1:9 Szczegóły
SG:
2022-11-15
g. 17:45
W: pozytywna
28
2SLA 6
KTS Gliwice UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG:
2022-11-15
g. 18:30
W: pozytywna
29
2SLA 6
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Piast Ożarowice 7:3 Szczegóły
SG:
2022-11-15
g. 19:00
W: pozytywna
30
2SLA 6
KS Viret CMC Zawiercie TKKF Bartek Siemianowice 5:5 Szczegóły
SG:
2022-11-24
g. 19:00
W: pozytywna
31
2SLA 7
UKTS Sokół Orzesze UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
SG:
2022-11-23
g. 17:30
W: pozytywna
32
2SLA 7
LKS Strażak II Mikołów UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG:
2022-11-24
g. 17:30
W: pozytywna
33
2SLA 7
Piast Ożarowice TKKF Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2022-11-21
g. 17:30
W: pozytywna
34
2SLA 7
TKKF Michałek Sławków KS Viret CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG:
2022-11-25
g. 17:00
W: pozytywna
35
2SLA 7
TKKF Bartek Siemianowice KTS Gliwice 5:5 Szczegóły
SG:
2022-12-08
g. 19:00
W: pozytywna
36
2SLA 8
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG:
2022-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
37
2SLA 8
LKS Strażak II Mikołów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 1:9 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-12-09
g. 17:00
W: pozytywna
38
2SLA 8
TKKF Chorzów TKKF Bartek Siemianowice 1:9 Szczegóły
SG:
2022-12-06
g. 17:45
W: pozytywna
39
2SLA 8
KTS Gliwice TKKF Michałek Sławków 5:5 Szczegóły
SG:
2022-12-06
g. 19:00
W: pozytywna
40
2SLA 8
KS Viret CMC Zawiercie Piast Ożarowice 3:7 Szczegóły
SG:
2022-12-15
g. 19:00
W: pozytywna
41
2SLA 9
UKTS Sokół Orzesze LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
SG:
2022-12-13
g. 18:30
W: pozytywna
42
2SLA 9
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
SG:
2022-12-12
g. 17:30
W: pozytywna
43
2SLA 9
TKKF Michałek Sławków TKKF Chorzów 10:0 Szczegóły
SG:
2022-12-15
g. 17:30
W: pozytywna
44
2SLA 9
Piast Ożarowice TKKF Bartek Siemianowice 4:6 Szczegóły
SG:
2022-12-13
g. 19:00
W: pozytywna
45
2SLA 9
KS Viret CMC Zawiercie KTS Gliwice 5:5 Szczegóły
SG:
2023-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
46
2SLA 10
LKS Strażak II Mikołów KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-02-10
g. 17:00
W: pozytywna
47
2SLA 10
TKKF Bartek Siemianowice TKKF Chorzów 9:1 Szczegóły
SG:
2023-02-09
g. 19:00
48
2SLA 10
UKTS Sokół Orzesze UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2023-02-09
g. 17:30
W: pozytywna
49
2SLA 10
Piast Ożarowice TKKF Michałek Sławków 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Koźluk
2023-02-07
g. 18:30
W: pozytywna
50
2SLA 10
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KS Viret CMC Zawiercie 5:5 Szczegóły
SG:
2023-02-14
g. 17:45
W: pozytywna
51
2SLA 11
KTS Gliwice TKKF Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2023-02-14
g. 18:00
W: pozytywna
52
2SLA 11
LKS Strażak II Mikołów TKKF Bartek Siemianowice 3:7 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-02-16
g. 19:00
W: pozytywna
53
2SLA 11
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
SG:
2023-02-13
g. 17:30
W: pozytywna
54
2SLA 11
TKKF Michałek Sławków UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Waldemar Glanowski
2023-02-16
g. 17:30
W: pozytywna
55
2SLA 11
Piast Ożarowice KS Viret CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG: Krzysztof Koźluk
2023-02-28
g. 17:45
W: pozytywna
56
2SLA 12
KTS Gliwice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
SG:
2023-02-24
g. 17:00
W: pozytywna
57
2SLA 12
TKKF Bartek Siemianowice Piast Ożarowice 6:4 Szczegóły
SG:
2023-02-22
g. 19:00
W: pozytywna
58
2SLA 12
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska LKS Strażak II Mikołów 9:1 Szczegóły
SG:
2023-02-21
g. 19:00
59
2SLA 12
KS Viret CMC Zawiercie TKKF Michałek Sławków 2:8 Szczegóły
SG:
2023-02-24
g. 17:00
W: pozytywna
60
2SLA 12
TKKF Chorzów UKTS Sokół Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: G. Zegar
2023-03-09
g. 17:30
W: pozytywna
61
2SLA 13
Piast Ożarowice KTS Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Koźluk
2023-03-09
g. 19:00
W: pozytywna
62
2SLA 13
UKTS Sokół Orzesze TKKF Bartek Siemianowice 7:3 Szczegóły
SG:
2023-03-07
g. 19:00
W: pozytywna
63
2SLA 13
KS Viret CMC Zawiercie UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
SG:
2023-03-06
g. 17:30
W: pozytywna
64
2SLA 13
TKKF Michałek Sławków LKS Strażak II Mikołów 10:0 Szczegóły
SG: Waldemar Glanowski
2023-03-10
g. 17:00
W: pozytywna
65
2SLA 13
TKKF Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 4:6 Szczegóły
SG:
2023-05-08
g. 17:45
W: pozytywna
66
2SLA 14
KTS Gliwice KS Viret CMC Zawiercie 5:5 Szczegóły
SG:
2023-03-14
g. 18:30
W: pozytywna
67
2SLA 14
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TKKF Bartek Siemianowice 1:9 Szczegóły
SG:
2023-03-16
g. 19:00
W: pozytywna
68
2SLA 14
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska Piast Ożarowice 4:6 Szczegóły
SG:
2023-03-17
g. 17:00
W: pozytywna
69
2SLA 14
TKKF Chorzów TKKF Michałek Sławków 1:9 Szczegóły
SG:
2023-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
70
2SLA 14
LKS Strażak II Mikołów UKTS Sokół Orzesze 1:9 Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2023-03-28
g. 17:45
W: pozytywna
71
2SLA 15
KTS Gliwice UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG:
2023-03-31
g. 17:00
W: pozytywna
72
2SLA 15
TKKF Bartek Siemianowice KS Viret CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG:
2023-03-31
g. 17:00
W: pozytywna
73
2SLA 15
TKKF Chorzów UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
SG:
2023-03-27
g. 17:30
W: pozytywna
74
2SLA 15
TKKF Michałek Sławków UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
SG: Waldemar Glanowski
2023-03-28
g. 18:00
W: pozytywna
75
2SLA 15
LKS Strażak II Mikołów Piast Ożarowice 0:10 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2023-04-24
g. 17:30
76
2SLA 16
TKKF Michałek Sławków KTS Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Waldemar Glanowski
2023-04-14
g. 17:00
77
2SLA 16
TKKF Bartek Siemianowice UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
SG:
2023-04-12
g. 18:30
W: pozytywna
78
2SLA 16
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKTS Sokół Orzesze 3:7 Szczegóły
SG:
2023-04-11
g. 19:00
W: pozytywna
79
2SLA 16
KS Viret CMC Zawiercie LKS Strażak II Mikołów 10:0 Szczegóły
SG:
2023-04-14
g. 17:00
W: pozytywna
80
2SLA 16
TKKF Chorzów Piast Ożarowice 3:7 Szczegóły
SG:
2023-04-20
g. 19:00
W: pozytywna
81
2SLA 17
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska KTS Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2023-04-21
g. 17:00
W: pozytywna
82
2SLA 17
TKKF Bartek Siemianowice TKKF Michałek Sławków 1:9 Szczegóły
SG:
2023-04-18
g. 19:00
W: pozytywna
83
2SLA 17
UKTS Sokół Orzesze Piast Ożarowice 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2023-04-18
g. 19:00
W: pozytywna
84
2SLA 17
KS Viret CMC Zawiercie TKKF Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2023-04-18
g. 18:30
W: pozytywna
85
2SLA 17
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
SG:
2023-05-09
g. 17:45
W: pozytywna
86
2SLA 18
KTS Gliwice TKKF Bartek Siemianowice 8:2 Szczegóły
SG:
2023-05-11
g. 19:00
87
2SLA 18
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska TKKF Michałek Sławków 5:5 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2023-05-11
g. 19:00
W: pozytywna
88
2SLA 18
UKTS Sokół Orzesze KS Viret CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2023-05-11
g. 17:30
89
2SLA 18
Piast Ożarowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Koźluk
2023-05-12
g. 17:00
W: pozytywna
90
2SLA 18
TKKF Chorzów LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: