Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Kolonko
PKS Olimpijczyk II Gilowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 czerwca 1980 r.
44
Występy
14
Zwycięstwa
30
Porażki
31.82%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Mika Tomasz - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:7, 13:11, 11:6)
2 Pastor Zenon - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
1 Kolonko Piotr - Duraj Mariusz 2 3:0 (12:10, 11:7, 11:8)
1 Kolonko Piotr - Rus Jacek 2 0:3 (4:11, 9:11, 11:13)
4 Kalisz Robert - Kolonko Piotr 2 2:3 (11:8,11:6,7:11,9:11,9:11)
4 Rucka Celina - Kolonko Piotr 2 0:3 (4:11,6:11,3:11)
3 Kolonko Piotr - Skórko Bartłomiej 1 1:3 (5:11, 5:11, 11:7, 10:12)
3 Kolonko Piotr - Domin Maciej 1 1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 4:11)
5 Kolonko Piotr - Kleta Rafał 2 0:3 (5:11, 5:11, 3:11)
5 Kolonko Piotr - Szop Jakub 2 2:3 (11:8, 7:11, 11:4; 9:11, 5:11,)
6 Balcar Jacek - Kolonko Piotr 2 3:1 (12:14, 11:9, 11:1, 11:3)
6 Bałoń Robert - Kolonko Piotr 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:8)
7 Sztwiertnia Andrzej - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:9.)
7 Wiecheć Adrian - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:8.)
8 Kolonko Piotr - Kajstura II Tomasz 2 0:3 (7:11, 5:11, 8:11)
8 Kolonko Piotr - Śmieja Zbigniew 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:7)
10 Kolonko Piotr - Rus Maksymilian 1 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)
10 Kolonko Piotr - Sudoł Amanda 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:5)
9 Śliwka Zdzisław - Kolonko Piotr 1 3:1 (9-11 11-5 11-3 11-4)
9 Duda Wojciech - Kolonko Piotr 1 3:1 (11-9 10-12 11-9 11-2)
11 Bujok Andrzej - Kolonko Piotr 1 3:0 (13:11, 11:7, 12:10)
11 Legierski Marek - Kolonko Piotr 1 3:1 (11:5, 11:6, 6:11, 11:7.)
12 Kajstura II Tomasz - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:5)
12 Turek Jarosław - Kolonko Piotr 1 3:1 (13:11, 9:11, 11:8, 11:8)
13 Sudoł Amanda - Kolonko Piotr 1 0:3 (7:11, 5:11, 6:11)
13 Gajewski Adam - Kolonko Piotr 1 3:1 (11:5, 10:12, 12:10, 11:9)
14 Łosiński Adam - Kolonko Piotr 1 3:0 (11-7, 11-3, 11-4)
14 Łosiński Wojciech - Kolonko Piotr 1 3:2 (7-11, 11-6, 7-11, 11-6, 11-4)
15 Juchnik Henryk - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:6,11:6,11:7)
15 Skórko Bartłomiej - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:7,11:6,11:7)
18 Kolonko Piotr - Mika Tomasz 1 3:0 (11-6, 11-2, 11-3)
18 Kolonko Piotr - Pastor Zenon 1 3:2 (11-9, 7-11, 9-11, 11-8, 12-10)
16 Kolonko Piotr - Mrowca Michał 1 0:3 (5-11, 6-11, 4-11)
16 Kolonko Piotr - Szostok Sebastian 1 0:3 (8-11, 10-12, 8-11)
17 Kolonko Piotr - Balcar Jacek 1 1:3 (11;6, 10;12, 5;11, 3;11)
17 Kolonko Piotr - Sztuka Jacek 1 0:3 (5;11, 6;11, 8;11)
19 Duraj Mariusz - Kolonko Piotr 2 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 9:11)
19 Sibik Łukasz - Kolonko Piotr 2 0:3 (3:11, 7:11, 2:11)
20 Kolonko Piotr - Wiecheć Adrian 2 0:3 (9;11, 8;11, 7;11)
20 Kolonko Piotr - Waszut Piotr 2 3:1 (6;11, 11;1, 11;9, 11;9)
21 Kolonko Piotr - Bujok Andrzej 1 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:9)
21 Kolonko Piotr - Legierski Marek 1 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
22 Kolonko Piotr - Chmielniak Konrad 1 3:0 (11;5, 11;5, 11;3)
22 Kolonko Piotr - Rucka Celina 1 3:0 (11;8, 11;4, 11;9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kolonko Piotr / Ormaniec Marian - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 3:1 (11:8, 6:11, 11:7, 11:7)
2 Sanetra Andrzej / Zuziak Wojciech - Ormaniec Marian / Kolonko Piotr 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)
3 Kolonko Piotr / Król Jarosław - Domin Maciej / Skórko Bartłomiej 1 0:3 (11:13, 11:13; 9:11)
4 Chmielniak Konrad / Rucka Celina - Kolonko Piotr / Król Jarosław 2 0:3 (3:11,10:12,6:11)
5 Król Jarosław / Kolonko Piotr - Łosiński Wojciech / Łosiński Adam 1 1:3 (4:11, 11:3, 6:11, 7:11)
6 Bałoń Robert / Lorc Mateusz - Kolonko Piotr / Król Jarosław 1 2:3 (5:11, 11:7, 8:11, 11:9, 11:13)
7 Sztwiertnia Andrzej / Wiecheć Adrian - Kolonko Piotr / Król Jarosław 1 3:0 (11:8, 11:7, 12:10.)
8 Kolonko Piotr / Król Jarosław - Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz 1 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
9 Szostok Sebastian / Majocha Jarosław - Kolonko Piotr / Król Jarosław 1 3:0 (14-12 11-9 13-11)
10 Kolonko Piotr / Król Jarosław - Słowik Marcin / Rus Maksymilian 1 2:3 (7:11, 13:11, 11:13, 11,9, 7:11)
11 Seklecki Radosław / Bujok Andrzej - Kolonko Piotr / Król Jarosław 1 0:3 (11:13, 11:13, 5:11.)
12 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Kolonko Piotr / Król Jarosław 1 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 11:3)
13 Sudoł Amanda / Szymik Dawid - Małysiak Ryszard / Kolonko Piotr 1 0:3 (5:11, 4:11, 5:11)
14 Miklar Piotr / Wanat Zdzisław - Kolonko Piotr / Król Jarosław 2 3:2 (11-6, 9-11, 10-12, 13-11, 11-8)
15 Skórko Bartłomiej / Domin Maciej - Kolonko Piotr / Król Jarosław 1 3:0 (11:6,11:7,11:8)
16 Kolonko Piotr / Król Jarosław - Śliwka Zdzisław / Szostok Sebastian 2 1:3 (10-12, 8-11, 14-12, 3-11)
17 Kolonko Piotr / Król Jarosław - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 1:3 (12;10, 4;11, 6;11, 3;11)
18 Kolonko Piotr / Król Jarosław - Mika Tomasz / Pastor Zenon 1 2:3 (11-8, 11-9, 7-11, 8-11, 6-11)
19 Rus Jacek / Kukla Sabina - Kolonko Piotr / Małysiak Ryszard 1 3:1 (11:3, 11:9, 9:11, 11:2)
20 Kolonko Piotr / Droździk Dariusz - Jahn Artur / Wiecheć Adrian 1 1:3 (10-12, 6;11, 11;9, 7;11)
21 Małysiak Ryszard / Kolonko Piotr - Legierski Marek / Podżorski Roman 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:5)
22 Kolonko Piotr / Droździk Dariusz - Kalisz Robert / Diaczenko Jakub 2 0:3 (10;12, 7;11, 8;11)