Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Wojciech
Duda
LKS Pogórze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  6 lutego 1992 r.
38
Występy
23
Zwycięstwa
15
Porażki
60.53%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Miklar Piotr - Duda Wojciech 2 1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 3:11)
2 Kleta Rafał - Duda Wojciech 2 3:1 (8:11, 11:7, 11:3, 12:10)
3 Duda Wojciech - Bałoń Robert 1 1:3 (1:11, 4:11, 11:8, 9:11,)
4 Duraj Mariusz - Duda Wojciech 2 0:3 (8:11, 7:11, 4:11)
1 Kalisz Robert - Duda Wojciech 1 1:3 (3:11,11:6,7:11,7:11)
6 Domin Maciej - Duda Wojciech 2 3:0 (11:7,11:8,11:8)
6 Wizner Jakub - Duda Wojciech 2 3:0 (11:4,11:7,14:12)
5 Duda Wojciech - Widz Jan 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
5 Duda Wojciech - Mika Tomasz 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:9,)
7 Duda Wojciech - Bujok Andrzej 2 1:3 (12-14 11-9 11-13 9-11)
7 Duda Wojciech - Seklecki Radosław 2 3:1 (13-11 11-6 4-11 11-6)
8 Schreiber Jerzy - Duda Wojciech 1 3:2 (5:11, 11:6, 11:8, 9:11, 11:8)
8 Kufel Karol - Duda Wojciech 1 2:3 (9:11, 8:11, 11:5, 11:5, 12:14)
9 Duda Wojciech - Małysiak Dominik 1 3:0 (11-3 11-3 11-5)
9 Duda Wojciech - Kolonko Piotr 1 3:1 (11-9 10-12 11-9 11-2)
10 Jahn Artur - Duda Wojciech 1 0:3 (9:11 8:11 8:11)
10 Sztwiertnia Andrzej - Duda Wojciech 1 3:1 (11:8 11:6 6:11 11:6)
11 Duda Wojciech - Kajstura I Tomasz 2 3:1 (11-9 11-7 7-11 11-9)
11 Duda Wojciech - Śmieja Zbigniew 2 0:3 (9-11 9-11 10-12)
12 Duda Wojciech - Rucka Celina 2 3:2 (11-7 11-13 11-8 13-15 11-9)
12 Duda Wojciech - Kalisz Robert 2 3:0 (12-10 11-8 11-9)
13 Seklecki Radosław - Duda Wojciech 1 1:3 (10:12, 16:14, 8:11, 7:11.)
13 Minge Andrzej - Duda Wojciech 1 2:3 (11:9, 11:6, 8:11, 7:11, 6:11.)
14 Duda Wojciech - Rus Jacek 2 3:1 (9-11 11-7 11-3 11-5)
14 Duda Wojciech - Kukla Sabina 2 3:0 (13-11 12-10 11-5)
15 Pastor Zenon - Duda Wojciech 2 0:3 (5-11, 7-11, 10-12)
15 Zuziak Wojciech - Duda Wojciech 2 0:3 (5-11, 8-11, 5-11)
16 Król Jarosław - Duda Wojciech 2 0:3 (9-11, 10-12, 7-11)
16 Małysiak Dominik - Duda Wojciech 2 0:3 (9-11, 5-11, 6-11)
17 Duda Wojciech - Wiecheć Adrian 2 1:3 (11-13 6-11 11-9 9-11)
17 Duda Wojciech - Jahn Artur 2 2:3 (3-11 11-9 11-7 8-11 2-11)
18 Duda Wojciech - Skórko Bartłomiej 1 2:3 (11-7 10-12 8-11 11-3 7-11)
18 Duda Wojciech - Juchnik Henryk 1 3:1 (11-8 11-9 7-11 11-9)
19 Duda Wojciech - Kufel Karol 2 0:3 (4-11 9-11 6-11)
20 Sztuka Jacek - Duda Wojciech 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:8)
21 Śmieja Zbigniew - Duda Wojciech 2 3:1 (11:7,12:10,10:12,11:6)
21 Kajstura I Tomasz - Duda Wojciech 2 1:3 (7:11,10:12,11:8,4:11)
22 Duda Wojciech - Szop Jakub 1 0:3 (7-11 9-11 9-11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kalisz Robert / Krajewski Arkadiusz - Tomzik Piotr / Duda Wojciech 2 3:0 (11:6,11:3,12:10)
2 Kleta Rafał / Miklar Piotr - Szostok Sebastian / Duda Wojciech 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)
4 Duraj Mariusz / Sibik Łukasz - Duda Wojciech / Szostok Sebastian 2 2:3 (7:11, 6:11, 11:6, 11:7, 7:11)
6 Domin Maciej / Skórko Bartłomiej - Mrowca Michał / Duda Wojciech 1 1:3 (11:9,10:12,11:13,11:13)
7 Duda Wojciech / Szostok Sebastian - Seklecki Radosław / Bujok Andrzej 2 2:3 (8-11 11-6 5-11 11-5 11-13)
10 Jahn Artur / Wiecheć Adrian - Szostok Sebastian / Duda Wojciech 2 0:3 (9:11 8:11 7:11)
12 Mrowca Michał / Duda Wojciech - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:2 (9-11 11-7 11-5 10-12 11-9)
13 Polok Przemysław / Polok Przemysław - Tomzik Piotr / Duda Wojciech 1 2:3 (9:11, 5:11, 11:7, 11:8, 7:11)
14 Mrowca Michał / Duda Wojciech - Duraj Mariusz / Baborski Andrzej 1 3:1 (11-7 7-11 11-7 11-5)
15 Mika Tomasz / Zuziak Wojciech - Duda Wojciech / Mrowca Michał 1 1:3 (8-11, 7-11, 11-9, 9-11)
16 Małysiak Ryszard / Małysiak Dominik - Duda Wojciech / Mrowca Michał 1 0:3 (7-11, 6-11, 5-11)
17 Mrowca Michał / Duda Wojciech - Wiecheć Adrian / Sztwiertnia Andrzej 1 3:2 (11-9 11-6 9-11 10-12 11-9)
18 Mrowca Michał / Duda Wojciech - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 2 3:1 (11-8 6-11 11-3 11-6)
19 Mrowca Michał / Duda Wojciech - Gajewski Adam / Kufel Karol 1 3:0 (11-8 11-6 11-5)
20 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Mrowca Michał / Duda Wojciech 1 3:2 (5:11, 13:11, 11:7, 9:11, 11:8)
21 Nikiel Sebastian / Śmieja Zbigniew - Mrowca Michał / Duda Wojciech 1 3:2 (11:9,6:11,11:4,9:11,11:6)