Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Czyrnia
UKTS Sokół Orzesze
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1991
44
Występy
15
Zwycięstwa
29
Porażki
34.09%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Viret CMC Zawiercie 20 31 120:80
4. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skórski Michał - Czyrnia Krzysztof 1 3:1 (1:11, 11:7, 11:5, 12:10.)
1 Ptak Wiktor - Czyrnia Krzysztof 1 3:1 (11:8, 14:12, 6:11, 11:9.)
3 Piotrowski Marcin - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (11:4, 11:7, 14:12.)
3 Kurek Paweł - Czyrnia Krzysztof 1 0:3 (6:11, 5:11, 10:12.)
4 Czyrnia Krzysztof - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (4;11, 1;11, 11;5, 5;11)
4 Czyrnia Krzysztof - Lubaś Sebastian 1 0:3 (4;11, 5;11, 7;11)
5 Ramenda Adam - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (15:13, 11:4, 12:10)
5 Gawlas Mateusz - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:5)
2 Czyrnia Krzysztof - Piecowski Miłosz 1 0:3 (9;11, 14;16, 9;11)
2 Czyrnia Krzysztof - Eliasz Adrian 1 1:3 (4;11, 11;7, 4;11, 8;11)
6 Czyrnia Krzysztof - Gala Bartłomiej 1 3:0 (11;8, 11;4, 11;4)
6 Czyrnia Krzysztof - Gala Dawid 1 3:0 (11;8, 11;5, 11;8)
7 Siwiec Michał - Czyrnia Krzysztof 1 3:2 (4:11,11:6,11:5,7:11,11:2)
7 Wróbel Jan - Czyrnia Krzysztof 1 3:1 (4:11,11:9,11:8,13:11)
10 Jabłoński Filip - Czyrnia Krzysztof 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:6, 11:9)
10 Jemilianowicz Sebastian - Czyrnia Krzysztof 1 3:2 (9:11, 9:11, 11:9, 11:4, 12:10)
8 Czyrnia Krzysztof - Zwoliński Mariusz 1 3:1 (11;8, 11;7, 6;11, 11;4)
8 Czyrnia Krzysztof - Szołtysek Artur 1 3:2 (11;8, 8;11, 2;11, 11;7, 11;6)
9 Zagajewski Mateusz - Czyrnia Krzysztof 1 3:1 (7;11, 11;6, 11;7, 13;11)
9 Kałuża Tomasz - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (11;6, 11;4, 11;5)
11 Czyrnia Krzysztof - Cioch Błażej 1 3:2 (8;11, 6;11, 12;10, 11;8, 11;9)
11 Czyrnia Krzysztof - Bartusik Marek 1 3:0 (15;13, 11;6, 16;14)
12 Czyrnia Krzysztof - Makajew Maciej 1 1:3 (1;11, 9;11, 11;6, 3;11)
12 Czyrnia Krzysztof - Pańczyk Adrian 1 3:1 (11;9, 11;3, 10;12, 11;5)
13 Pietraszko Łukasz - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:5)
13 Lubaś Sebastian - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
14 Czyrnia Krzysztof - Ramenda Adam 1 1:3 (12;10, 10;12, 7;11, 8;11)
14 Czyrnia Krzysztof - Gawlas Mateusz 1 1:3 (9;11, 7;11, 11;8, 7;11)
15 Czyrnia Krzysztof - Jabłoński Filip 1 2:3 (11;9, 11;4, 11;13, 12;14, 12;14)
15 Czyrnia Krzysztof - Jemilianowicz Sebastian 1 3:1 (8;11, 12;10, 11;5, 12;10)
16 Sokołowski Oskar - Czyrnia Krzysztof 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
16 Gala Bartłomiej - Czyrnia Krzysztof 1 1:3 (9:11, 11:4, 8:11, 9:11)
18 Czyrnia Krzysztof - Ptak Wiktor 1 3:0 (11-2, 11-9, 13-11)
18 Czyrnia Krzysztof - Tereszczenko Aleksandr 1 2:3 (11-7, 11-9, 8-11, 8-11, 7-11)
19 Czyrnia Krzysztof - Zagajewski Mateusz 1 1:3 (6:11, 10:12, 11:8, 5:11)
19 Czyrnia Krzysztof - Gryga Rafał 1 0:3 (10:12, 8:11, 5:11)
17 Czyrnia Krzysztof - Wróbel Jan 1 0:3 (10;12, 9;11, 7;11)
17 Czyrnia Krzysztof - Stokłosa Jacek 1 3:0 (11;5, 11;6, 11;8)
21 Cioch Błażej - Czyrnia Krzysztof 1 3:1 (11:3, 11:13, 11:8, 12:10)
21 Bartusik Marek - Czyrnia Krzysztof 1 2:3 (12:10, 5:11, 11:7, 8:11, 12:14)
22 Eliasz Adrian - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (11:5, 14:12, 11:8)
22 Piecowski Miłosz - Czyrnia Krzysztof 1 2:3 (6:11, 11:7, 9:11, 11:5)
20 Szołtysek Artur - Czyrnia Krzysztof 1 3:2 (11:9, 8:11, 5:11, 11:9, 11:5)
20 Sobel Artur - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (11:1, 11:2, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ptak Wiktor / Ciosmak Maciej - Czyrnia Krzysztof / Tomaszewski Kacper 1 2:3 (7:11, 11:4, 11:9, 15:17, 8:11.)
10 Jabłoński Filip / Jemilianowicz Sebastian - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 1 2:3 (7:11, 11:13, 11:9, 11:8, 11:13)
11 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Cioch Błażej / Idaczyk Dominik 1 2:3 (8;11, 11;9, 6;11, 11;7, 11;13)
12 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Pańczyk Adrian / Makajew Maciej 2 3:1 (11;4, 11;4, 12;14, 11;4)
13 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Czyrnia Krzysztof / Przewłocki Jacek 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:5)
14 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 2:3 (11;7, 6;11, 11;7, 7;11, 11;13)
15 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Banach Piotr / Smołka Kamil 2 3:1 (12;10, 12;10, 8;11, 11;6)
16 Gala Dawid / Sokołowski Oskar - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 2 1:3 (11:7, 5:11, 5:11, 9:11)
17 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Siwiec Michał / Tomiczek Jakub 2 3:0 (11;9, 11;7, 11;9)
18 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Skórski Michał / Mugowski Arkadiusz 2 3:2 (10-12, 11-5, 11-13, 11-6, 11-6)
19 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Gryga Rafał / Orszulak Kamil 1 1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 10:12)
2 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław 1 3:0 (13;11, 11;7, 11;8)
20 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 2 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 6:11)
21 Bartusik Marek / Jendrysik Dawid - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 2 3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 12:10)
22 Piecowski Mirosław / Nosiadek Jakub - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 2 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:9)
3 Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz - Czyrnia Krzysztof / Tomaszewski Kacper 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:1.)
4 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 3:2 (10;12, 10;12, 11;4, 13;11, 11;5)
5 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 1 3:2 (3:11, 11:9, 8:11, 12:10, 11:9)
6 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Gala Bartłomiej / Paruch Wiktor 1 3:0 (13;11, 11;4, 11;7)
7 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 1 0:3 (7:11,6:11,3:11)
8 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 1 3:0 (11;8, 11;4, 11;9)
9 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 1 3:1 (11;7, 10;12, 11;8, 11;5)