Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Aleksander
Lilien
Kadra Juniorów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 lipca 2002 r.
28
Występy
7
Zwycięstwa
21
Porażki
25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 15 30 118:32
2. TTS II Bytom 15 27 116:34
3. LZS BLYSS Kujakowice 15 25 104:46
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 15 23 100:50
5. KS Naprzód Borucin 15 21 95:55
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 15 17 82:68
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 15 15 76:74
9. KS Mysław 15 14 73:77
10. LITS Meble Anders Żywiec 15 14 67:83
11. MKS Czechowice-Dziedzice 15 13 76:74
12. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
13. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
14. AKS Mikołów 15 5 43:107
15. Kadra Juniorów 15 3 39:111
16. LZS Odra Kąty Opolskie 15 1 50:100
17. 0 0 :
18. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Dworakowski Rafał - Lilien Aleksander 1 3:0 (11/6, 11/9, 11/4)
1 Michael Daniel - Lilien Aleksander 1 3:2 (17/15, 9/11, 11/5, 10/12, 14/12)
2 Lilien Aleksander - Myszewski Adrian 1 1:3 (8:11, 10:12, 11:3, 6:11)
2 Lilien Aleksander - Korzec Przemysław 1 0:3 (7:11, 3:11, 7:11)
4 Stecyszyn Jakub - Lilien Aleksander 1 3:2 (12:14, 11:9, 11:8, 10:12, 11:9)
4 Zwoliński Mariusz - Lilien Aleksander 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:3)
5 Lilien Aleksander - Burkacki Mateusz 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:4, 12:10)
5 Lilien Aleksander - Iwaniuk Grzegorz 1 2:3 (13:15, 11:6, 3:11, 15:13, 6:11)
7 Lilien Aleksander - Pal Waldemar 1 1:3 (7:11, 13:15, 11:5, 9:11)
7 Lilien Aleksander - Pietraszko Łukasz 1 0:3 (8:11, 10:12, 9:11)
8 Kempa Mateusz - Lilien Aleksander 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:6,)
8 Kowol Marek - Lilien Aleksander 1 3:1 (11:7, 11:4, 6:11, 11:6,)
10 Ramenda Adam - Lilien Aleksander 1 1:3 (11:4, 9:11, 11:13, 3:11)
10 Cioch Błażej - Lilien Aleksander 1 3:1 (6:11, 11:9, 11:6, 11:7)
11 Lilien Aleksander - Kalinowski Mateusz 1 2:3 (11:4, 11:6, 5:11, 8:11, 8:11)
11 Lilien Aleksander - Bajer Kamil 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)
12 Durak Kamil - Lilien Aleksander 1 3:2 (11:9, 10:12, 10:12, 11:7, 11:9)
12 Brożek Piotr - Lilien Aleksander 1 1:3 (9:11, 11:6, 5:11, 6:11)
14 Załuski Jakub - Lilien Aleksander 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:6)
14 Galas Michał - Lilien Aleksander 1 3:1 (11:13, 11:5, 11:6, 12:10)
15 Lilien Aleksander - Szołtysek Artur 1 1:3 (7:11, 5:11, 11:3, 3:11)
15 Lilien Aleksander - Przewłocki Jacek 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:4)
13 Lilien Aleksander - Babicz Adam 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:5)
13 Lilien Aleksander - Skórski Michał 1 3:0 (12:10, 11:8, 13:11)
16 Lilien Aleksander - Balcerzak Marcin 1 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 4:11)
16 Lilien Aleksander - Wróbel Dariusz 1 0:3 (3:11, 6:11, 6:11)
17 Skop Szymon - Lilien Aleksander 1 3:2 (11:8, 5:11, 11:13, 11:6, 11:8)
17 Klimczok Mateusz - Lilien Aleksander 1 3:1 (11:7, 11:5, 10:12, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1 0:3 (3/11, 9/11, 11/13)
2 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Myszewski Adrian / Korzec Przemysław 1 2:3 (8:11, 11:7, 12:10, 7:11, 9:11)
4 Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1 3:1 (11:6, 10:12, 12:10, 12:10)
5 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
7 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz 1 2:3 (6:11, 11:7, 4:11, 11:8, 11:13)
8 Kowol Marek / Borek Łukasz - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1 1:3 (11:6, 4:11, 11:13, 9:11,)
10 Cioch Błażej / Ramenda Adam - Pawłowski Krzysztof / Lilien Aleksander 1 2:3 (12:10, 6:11, 11:9, 17:19, 8:11)
11 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Kalinowski Mateusz / Rozwadowski Paweł 1 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:2)
12 Brożek Piotr / Durak Kamil - Lilien Aleksander / Radło Szymon 1 2:3 (10:12, 11:5, 11:6, 7:11, 3:11)
13 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Skórski Michał / Babicz Adam 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
14 Załuski Jakub / Galas Michał - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1 3:2 (11:6, 6:11, 12:10, 7:11, 11:8)
15 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Szołtysek Artur / Tkocz Marek 1 0:3 (4:11, 9:11, 9:11)
16 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 1 0:3 (11:13, 11:13, 8:11)
17 Klimczok Mateusz / Skop Szymon - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1 1:3 (9:11, 11:2, 6:11, 10:!2)