Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Pacek
LZS Odra Kąty Opolskie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  19 marca 1981 r.
38
Występy
6
Zwycięstwa
32
Porażki
15.79%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bartusik Marek - Pacek Krzysztof 2 3:0 (11:6, 14:12, 11:4)
1 Chorąży Maciej - Pacek Krzysztof 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:8)
2 Pacek Krzysztof - Trela Mateusz 2 2:3 (5:11, 5:11, 13:11, 13:11, 2:11)
2 Pacek Krzysztof - Łysakowski Michał 2 1:3 (12:10, 9:11, 7:11, 10:12)
3 Lasota Mateusz - Pacek Krzysztof 2 3:0 (13/11, 11/6, 11/5)
3 Piecowski Mirosław - Pacek Krzysztof 2 3:0 (11/7, 11/4, 11/5)
5 Rułka Filip - Pacek Krzysztof 2 2:3 (7:11, 11:8, 11:6, 9:11, 6:11)
5 Radło Szymon - Pacek Krzysztof 2 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 12:10)
4 Pacek Krzysztof - Korzec Przemysław 2 0:3 (6:11, 3:11, 8:11)
4 Pacek Krzysztof - Eliasz Adrian 2 0:3 (7:11, 5:11, 11:13)
6 Pacek Krzysztof - Gumiński Krzysztof 2 0:3 (10:12, 8:11, 8:11)
6 Pacek Krzysztof - Prudel Leszek 2 0:3 (6:11, 8:11, 4:11)
9 Pacek Krzysztof - Kobza Wojciech 2 3:0 (11:1,11:9,11:6)
9 Pacek Krzysztof - Pniaczek Dominik 2 0:3 (7:11,8:11,10:12)
10 Święcicki Szymon - Pacek Krzysztof 2 0:3 (8:11, 7:11, 9:11,)
10 Borek Łukasz - Pacek Krzysztof 2 3:1 (11:3, 7:11, 11:7, 11:5,)
11 Pacek Krzysztof - Lubaś Sebastian 2 0:3 (9:11, 8:11, 3:11)
11 Pacek Krzysztof - Steuer Dariusz 2 0:3 (8:11, 5:11, 8:11)
12 Grabski Dawid - Pacek Krzysztof 2 3:1 (10:12, 11:9, 11:2, 11:8)
12 Gawlas Michał - Pacek Krzysztof 2 3:0 (13:11, 11:9, 11:9)
14 Ziętara Ksawery - Pacek Krzysztof 2 3:2 (8:11 ,8:11 ,11:9 ,11:9 ,11:7)
14 Papała Jakub - Pacek Krzysztof 2 3:2 (11:7 ,,5:11 ,10:12 ,11:8 ,12:10)
15 Pacek Krzysztof - Szydło Aleksander 2 0:3 (5:11,4:11,9:11)
15 Pacek Krzysztof - Skórski Michał 2 3:1 (11:6,9:11,11:3,11:9)
13 Pacek Krzysztof - Rozwadowski Paweł 2 0:3 (9:11,9:11,6:11)
13 Pacek Krzysztof - Fomin Jurij 2 1:3 (6:11,8:11,11:9,5:11)
16 Pacek Krzysztof - Woźniak Jakub 2 1:3 (9:11,13:11,8:11,8:11)
16 Pacek Krzysztof - Tkocz Marek 2 3:2 (10:12,11:7,11:9,6:11,11:6)
17 Kleszcz Krzesimir - Pacek Krzysztof 2 3:1 (11:8, 11:8, 3:11, 11:6)
17 Głuszek Wojciech - Pacek Krzysztof 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:5)
19 Pacek Krzysztof - Czapla Kamil 1 1:3 (6:11,8:11,11:8,6:11)
19 Pacek Krzysztof - Lilien Aleksander 1 1:3 (3:11, 2:11, 11:9, 7:11)
20 Pacek Krzysztof - Kowol Marek 1 0:3 (7:11,5:11,7:11)
20 Pacek Krzysztof - Kempa Mateusz 1 0:3 (7:11,8:11,6:11)
21 Pacek Krzysztof - Cioch Błażej 1 0:3 (7:11,6:11,5:11)
21 Pacek Krzysztof - Ramenda Adam 1 0:3 (6:11,5:11,9:11)
22 Pacek Krzysztof - Ziętara Ksawery 1 3:1 (1:11,11:8,11:9,11:5)
22 Pacek Krzysztof - Durak Kamil 1 2:3 (8:11,8:11,11:6,11:8,8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bartusik Marek / Chorąży Maciej - Pacek Krzysztof / Iwaniuk Grzegorz 2 3:2 (8:11, 3:11, 11:8, 11:8, 11:8)
2 Iwaniuk Grzegorz / Pacek Krzysztof - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 3:1 (13:11, 8:11, 13:11, 11:5)
3 Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Pacek Krzysztof / Iwaniuk Grzegorz 2 3:1 (6/11, 11/4, 11/4, 11/9)
4 Iwaniuk Grzegorz / Pacek Krzysztof - Myszewski Adrian / Korzec Przemysław 2 1:3 (9:11, 14:12, 10:12, 9:11)
5 Czapla Kamil / Radło Szymon - Iwaniuk Grzegorz / Pacek Krzysztof 2 0:3 (5:11, 6:11, 8:11)
9 Pacek Paweł / Pacek Krzysztof - Pniaczek Dominik / Kobza Wojciech 2 3:2 (5:11,11:4,7:11,12:10,11:2)
10 Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Iwaniuk Grzegorz / Pacek Krzysztof 2 3:2 (11:2, 11:7, 10:12, 9:11, 11:5,)
11 Pacek Paweł / Pacek Krzysztof - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 1:3 (7:11, 11:6, 4:11, 5:11)
12 Ramenda Adam / Gawlas Michał - Pacek Krzysztof / Iwaniuk Grzegorz 2 3:2 (11:8, 14:16, 9:11, 11:8, 14:12)
13 Pacek Paweł / Pacek Krzysztof - Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij 2 3:1 (11:6,11:6,8:11,11:8)
14 Papała Jakub / Ziętara Ksawery - Pacek Paweł / Pacek Krzysztof 2 1:3 (4:11 ,11:4 ,6:11 ,2:11)
15 Pacek Krzysztof / Pacek Paweł - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 2 2:3 (11:2,11:3,11:13,2:11,4:11)
16 Pacek Paweł / Pacek Krzysztof - Przewłocki Jacek / Woźniak Jakub 2 1:3 (8:11,11:6,10:12,8:11)
17 Kleszcz Krzesimir / Gerlic Piotr - Iwaniuk Grzegorz / Pacek Krzysztof 2 3:2 (11:13, 11:7, 13:15, 12:10, 11:8)
20 Pacek Krzysztof / Bąk Sebastian - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 3:0 (11:5,13:11,11:6)
21 Pacek Krzysztof / Bąk Sebastian - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 3:2 (12:10,4:11,9:11,11:6,12:10)
22 Pacek Krzysztof / Bąk Sebastian - Brożek Piotr / Durak Kamil 2 0:3 (11:13,8:11,8:11)