Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Michał
Minda
UKS Huragan Sosnowiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 października 1988 r.
38
Występy
10
Zwycięstwa
28
Porażki
26.32%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Minda Michał - Kempa Mateusz 1 0:3 (8:11, 9:11, 10:12)
1 Minda Michał - Kowol Marek 1 0:3 (15:17, 5:11, 6:11)
2 Kądziela Marek - Minda Michał 1 3:1 (11:4, 11:13, 11:3, 11:3)
2 Kwodawski Bartosz - Minda Michał 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
3 Minda Michał - Cioch Błażej 1 3:2 (7:11, 6:11, 13:11, 11:8, 11:8)
3 Minda Michał - Ramenda Adam 1 0:3 (13:15, 2:11, 3:11)
4 Kowalski Damian - Minda Michał 1 0:3 (9:11, 10:12, 6:11, )
4 Kalinowski Mateusz - Minda Michał 1 3:1 (11:7, 11:6, 5:11, 11:6, )
5 Minda Michał - Brożek Piotr 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:9)
5 Minda Michał - Durak Kamil 1 1:3 (10:12, 5:11, 11:8, 8:11)
7 Galas Michał - Minda Michał 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:2)
7 Załuski Jakub - Minda Michał 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:5, 11:8)
8 Minda Michał - Szołtysek Artur 1 0:3 (7:11, 12:14, 7:11)
8 Minda Michał - Przewłocki Jacek 1 1:3 (8:11, 10:12, 11:9, 6:11)
9 Klimczok Mateusz - Minda Michał 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
9 Skop Szymon - Minda Michał 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:7)
10 Minda Michał - Balcerzak Marcin 1 1:3 (3:11, 6:11, 16:14, 9:11)
10 Minda Michał - Wróbel Dariusz 1 0:3 (10:12, 2:11, 8:11)
11 Dworakowski Rafał - Minda Michał 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
11 Michael Daniel - Minda Michał 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:9)
12 Minda Michał - Baran Sebastian 1 0:3 (7:11, 7:11, 11:13)
12 Minda Michał - Myszewski Adrian 1 0:3 (10:12, 7:11, 3:11)
14 Minda Michał - Zwoliński Mariusz 1 3:2 (12:10,4:11, 9:11, 11:6, 11:7)
14 Minda Michał - Stecyszyn Jakub 1 2:3 (8:11, 11:7, 3:11, 11:8, 9:11)
15 Burkacki Mateusz - Minda Michał 1 2:3 (11:2,11:7,10:12,11:13,8:11)
15 Iwaniuk Grzegorz - Minda Michał 1 3:0 (11:8,12:10,11:7)
16 Pietraszko Łukasz - Minda Michał 1 3:2 (4:11, 11:7, 11:8, 9:11, 12:10)
16 Pal Waldemar - Minda Michał 1 3:2 (11:5, 9:11, 9:11, 13:11, 11:8)
18 Święcicki Szymon - Minda Michał 2 3:2 (11:6, 8:11, 11:13, 11:6, 11:8)
18 Borek Kamil - Minda Michał 2 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
20 Cioch Błażej - Minda Michał 1 3:0 (11:5,11:9, 12:10)
20 Ramenda Adam - Minda Michał 1 3:1 (11:5, 11:6, 11:13, 11:7)
21 Minda Michał - Kowalski Damian 2 1:3 (10:12, 11:2, 9:11, 7:11)
21 Minda Michał - Gwizdon Oliwier 2 3:0 (11:4, 12:10, 11:4)
19 Minda Michał - Pniaczek Dominik 2 3:0 (13:11, 11:5, 11:3)
19 Minda Michał - Rułka Filip 2 3:1 (6:11, 11:9, 11:3, 11;3)
23 Papała Jakub - Minda Michał 2 1:3 (11:8, 8:11, 10:12, 4:11)
23 Brożek Piotr - Minda Michał 2 3:2 (11:9, 10:12, 12:10, 8:11, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Minda Michał / Skórski Michał - Kowol Marek / Borek Kamil 1 1:3 (5:11, 5:11, 11:4, 7:11)
2 Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz - Minda Michał / Szydło Stanisław 1 3:1 (12:10, 12:14, 11:9, 11:4)
3 Minda Michał / Szydło Stanisław - Cioch Błażej / Grabski Dawid 1 1:3 (11:7, 4:11, 9:11, 7:11)
4 Kalinowski Mateusz / Rozwadowski Paweł - Minda Michał / Skórski Michał 1 3:2 (11:7, 11:13, 11:7, 8:11, 11:5,)
5 Minda Michał / Skórski Michał - Brożek Piotr / Durak Kamil 1 2:3 (8:11, 11:5, 2:11, 11:9, 7:11)
7 Załuski Jakub / Galas Michał - Minda Michał / Skórski Michał 1 0:3 (5:11, 5:11, 9:11)
8 Minda Michał / Skórski Michał - Przewłocki Jacek / Szołtysek Artur 1 0:3 (10:12, 7:11, 6:11)
9 Skop Szymon / Klimczok Mateusz - Szydło Stanisław / Minda Michał 1 3:0 (13:11, 11:6, 11:6)
10 Szydło Stanisław / Minda Michał - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 1 1:3 (8:11, 11:5, 7:11, 5:11)
11 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Szydło Stanisław / Minda Michał 1 2:3 (11:8, 10:12, 11:8, 10:12, 9:11)
12 Minda Michał / Szydło Aleksander - Baran Sebastian / Struś Piotr 1 3:2 (11:4, 11:7, 5:11, 6:11, 11:6)
14 Minda Michał / Skórski Michał - Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub 1 3:1 (11:7, 6:11, 11:9, 19:17)
15 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Minda Michał / Skórski Michał 1 1:3 (11:9,10:12,6:11,7:11)
16 Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Minda Michał / Szydło Stanisław 1 3:1 (11:8, 11:13, 12:10, 11:9)
18 Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Minda Michał / Skórski Michał 2 2:3 (11:8, 10:12, 8:11, 11:6, 9:11)
19 Minda Michał / Skórski Michał - Rułka Filip / Pniaczek Dominik 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)
20 Grabski Dawid / Cioch Błażej - Minda Michał / Skórski Michał 2 3:1 (11:7, 11:0, 11:9)
21 Minda Michał / Skórski Michał - Kowalski Damian / Gwizdon Oliwier 2 3:2 (11:7, 9:11, 10:12, 13:11, 11:4)
23 Durak Kamil / Brożek Piotr - Skórski Michał / Minda Michał 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)