Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Klimczok
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 lipca 1990 r.
36
Występy
17
Zwycięstwa
19
Porażki
47.22%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Klimczok Mateusz - Pacek Paweł 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)
1 Klimczok Mateusz - Burkacki Mateusz 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:5)
3 Klimczok Mateusz - Pal Waldemar 1 1:3 (11:9; 9:11; 7:11; 9:11)
3 Klimczok Mateusz - Pietraszko Łukasz 1 3:2 (13:11; 4:11; 11:3; 3:11; 11:9)
4 Kowol Marek - Klimczok Mateusz 1 0:3 (12/14, 9/11, 6/11 )
4 Kempa Mateusz - Klimczok Mateusz 1 3:1 (11/4, 7/11, 15/13, 11/5)
5 Klimczok Mateusz - Kądziela Marek 1 1:3 (11:9, 3:11, 9:11, 12:14)
5 Klimczok Mateusz - Kwodawski Bartosz 1 0:3 (6:11, 9:11, 10:12)
6 Ramenda Adam - Klimczok Mateusz 1 3:1 (11:9, 11:9, 6:11, 14:12)
6 Cioch Błażej - Klimczok Mateusz 1 0:3 (2:11, 8:11, 6:11)
7 Klimczok Mateusz - Kalinowski Mateusz 1 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 9:11)
7 Klimczok Mateusz - Bajer Kamil 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:5)
8 Brożek Piotr - Klimczok Mateusz 1 2:3 (12:10, 13:11, 8:11, 6:11, 5:11)
8 Durak Kamil - Klimczok Mateusz 1 0:3 (7:11, 6:11, 5:11)
9 Klimczok Mateusz - Minda Michał 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
9 Klimczok Mateusz - Szydło Stanisław 1 3:0 (13:11, 11:9, 11:9)
10 Galas Michał - Klimczok Mateusz 1 3:1 (11:2, 11:8, 7:11, 11:3)
10 Załuski Jakub - Klimczok Mateusz 1 3:0 (11:5, 13:11, 11:7)
11 Klimczok Mateusz - Szołtysek Artur 1 0:3 (11:13, 6:11, 9:11)
11 Klimczok Mateusz - Przewłocki Jacek 1 3:1 (9:11, 11:5, 12:10, 11:8)
17 Klimczok Mateusz - Pawłowski Krzysztof 1 0:3 (8:11, 9:11, 6:11)
17 Klimczok Mateusz - Lilien Aleksander 1 3:1 (11:7, 11:5, 10:12, 11:5)
19 Przewłocki Jacek - Klimczok Mateusz 1 3:0 (11;9, 11;8, 11;6)
19 Woźniak Jakub - Klimczok Mateusz 1 0:3 (4;11, 10;12, 4;11)
18 Klimczok Mateusz - Wróbel Dariusz 1 3:2 (8:11, 11:9, 11:1, 7:11, 11:7)
18 Klimczok Mateusz - Balcerzak Marcin 1 0:3 (5:11, 12:14, 8:11)
20 Lubaś Sebastian - Klimczok Mateusz 1 3:1 (11:7, 7:11, 8:11, 11:8)
20 Kądziela Marek - Klimczok Mateusz 1 3:2 (12:14, 11:7, 11:3, 5:11, 11:8)
21 Klimczok Mateusz - Prudel Leszek 1 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 5:11)
21 Klimczok Mateusz - Zwoliński Mariusz 1 2:3 (11:7, 8:11, 11:4, 7:11, 11:13)
22 Michael Daniel - Klimczok Mateusz 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:8)
22 Piecowski Mirosław - Klimczok Mateusz 1 2:3 (11:8, 7:11, 3:11,18:16, 8:11)
23 Klimczok Mateusz - Baran Sebastian 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)
23 Klimczok Mateusz - Eliasz Adrian 1 1:3 (6:11, 6:11, 11:7, 6:11)
24 Klimczok Mateusz - Załuski Jakub 1 3:2 (6:11, 9:11, 11:8, 11:4, 11:9 )
24 Klimczok Mateusz - Galas Michał 1 0:3 (6:11, 10:12, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Klimczok Mateusz / Skop Szymon - Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian 1 1:3 (9:11, 14:12, 6:11, 12:14)
3 Skop Szymon / Klimczok Mateusz - Pal Waldemar / Kufel Dominik 1 3:1 (11:6; 5:11; 11:8; 11:6)
4 Kowol Marek / Borek Kamil - Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik 1 3:1 (11/9, 8/11, 11/6, 11/4 )
5 Klimczok Mateusz / Skop Szymon - Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz 1 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 8:11)
6 Cioch Błażej / Ramenda Adam - Klimczok Mateusz / Skop Szymon 1 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 3:11)
7 Skop Szymon / Klimczok Mateusz - Kowalski Damian / Bajer Kamil 1 3:1 (11:2, 8:11, 11:2, 11:7)
8 Brożek Piotr / Durak Kamil - Klimczok Mateusz / Skop Szymon 1 0:3 (11:13, 9:11, 10:12)
9 Skop Szymon / Klimczok Mateusz - Szydło Stanisław / Minda Michał 1 3:0 (13:11, 11:6, 11:6)
10 Załuski Jakub / Galas Michał - Klimczok Mateusz / Skop Szymon 1 3:1 (15:13, 11:3, 11:13, 12:10)
11 Klimczok Mateusz / Skop Szymon - Szołtysek Artur / Tkocz Marek 1 3:1 (11:6, 11:9, 2:11, 17:15)
17 Klimczok Mateusz / Skop Szymon - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1 1:3 (9:11, 11:2, 6:11, 10:!2)
18 Idaczyk Dominik / Klimczok Mateusz - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 1:3 (2:11, 10:12, 11:9, 8:11)
19 Tkocz Marek / Przewłocki Piotr - Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik 2 0:3 (4;11, 6;11, 4;11)
20 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik 2 3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:6)
21 Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:1 (11:7, 11:9, 11:13, 11:9)
22 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik 2 2:3 (3:11, 11:9, 7:11, 11:8, 7:11)
23 Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik - Baran Sebastian / Struś Piotr 2 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:5)
24 Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik - Gerlic Piotr / Kleszcz Krzesimir 2 3:1 (14:12, 7:11, 11:4, 11:7)