Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Struś
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 września 1970 r.
24
Występy
13
Zwycięstwa
11
Porażki
54.17%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Radło Szymon - Struś Piotr 2 1:3 (11:9, 8:11, 11:13, 8:11)
9 Struś Piotr - Grabski Dawid 2 3:2 (2:11 ,11:8 ,8:11 ,11:5 ,12:10)
9 Struś Piotr - Wróbel Paweł 2 3:0 (11:9 ,11:1 ,11:2)
10 Gwizdon Oliwier - Struś Piotr 2 3:0 (11:5 ,14:12 ,11;4 ,)
10 Bajer Kamil - Struś Piotr 2 0:3 (9:11 ,8:11 ,14:16 ,)
14 Tkocz Marek - Struś Piotr 2 3:2 (7;11, 11:7, 9:11, 11:6, 11:7)
14 Woźniak Jakub - Struś Piotr 2 3:1 (9;11, 11;2, 11;7, 12;10)
15 Struś Piotr - Adamczyk Mikołaj 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:3,)
15 Struś Piotr - Jęsiek Jakub 2 3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 12:10, 11:8)
16 Struś Piotr - Lasota Mateusz 2 2:3 (11:8, 11:7, 8:11, 7:11, 8:11)
16 Struś Piotr - Piecowski Mirosław 2 2:3 (11:7, 8:11, 4:11, 11:8, 9:11)
13 Struś Piotr - Głuszek Wojciech 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:9,)
13 Struś Piotr - Kleszcz Krzesimir 2 2:3 (11:6, 6:11, 11:4, 6:11, 7:11,)
17 Twardowski Szymon - Struś Piotr 2 0:3 (4:11 10:12 8:11)
17 Trela Mateusz - Struś Piotr 2 3:0 (11:5 11:5 11:6)
18 Ciemienga Marek - Struś Piotr 2 2:3 (12:14, 11:6, 11:9, 8:11, 8:11)
18 Lasota Mateusz - Struś Piotr 2 3:0 (11:4, 12:10, 11:6)
19 Gerlic Piotr - Struś Piotr 2 2:3 (12:10, 9:11, 11:7, 9:11, 10:12)
19 Płóciennik Marek - Struś Piotr 2 1:3 (9:11, 11:5, 3:11, 6:11)
21 Struś Piotr - Twardowski Szymon 2 3:2 (11:6, 11;7, 8:11, 4:11, 11:7)
21 Struś Piotr - Trela Mateusz 2 3:1 (6:11, 11:8, 11:9, 11:8)
22 Struś Piotr - Kwodawski Bartosz 2 1:3 (15:13, 5:11, 4:11, 7:11)
23 Idaczyk Dominik - Struś Piotr 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:4)
23 Chorąży Maciej - Struś Piotr 2 3:2 (11:9, 11:7, 6:11, 9:11, 11:3)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Radło Szymon / Czapla Kamil - Eliasz Adrian / Struś Piotr 2 2:3 (2:11, 8:11, 11:8, 11:6, 8:11)
3 Baran Sebastian / Struś Piotr - Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub 1 1:3 (11:6, 8:11, 7:11, 6:11, )
4 Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian - Baran Sebastian / Struś Piotr 1 0:3 (10:12, 9:11, 8:11)
7 Baran Sebastian / Struś Piotr - Kowol Marek / Borek Kamil 1 1:3 (11:7, 6:11, 8:11, 10:12)
8 Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz - Baran Sebastian / Struś Piotr 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
9 Struś Piotr / Eliasz Adrian - Wróbel Paweł / Grabski Dawid 2 3:0 (11:9 ,11:9 ,11:3)
10 Kalinowski Mateusz / Rozwadowski Paweł - Baran Sebastian / Struś Piotr 1 3:1 (11:8 ,12:10 ,7:11 ,11;8 ,)
11 Baran Sebastian / Struś Piotr - Brożek Piotr / Papała Jakub 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
12 Minda Michał / Szydło Aleksander - Baran Sebastian / Struś Piotr 1 3:2 (11:4, 11:7, 5:11, 6:11, 11:6)
13 Struś Piotr / Baran Sebastian - Załuski Jakub / Galas Michał 1 1:3 (13:15, 8:11, 11:8, 7:11,)
14 Szołtysek Artur / Tkocz Marek - Baran Sebastian / Struś Piotr 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:8)
15 Baran Sebastian / Struś Piotr - Chorąży Maciej / Bartusik Marek 1 0:3 (6:11, 9:11, 8:11)
16 Baran Sebastian / Struś Piotr - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 1 3:1 (7:11, 11:4, 11:6, 11:9)
17 Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz - Baran Sebastian / Struś Piotr 1 3:0 (11:4 11:5 11:5)
18 Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz - Baran Sebastian / Struś Piotr 2 3:0 (11:5,11:5, 11:3)
19 Kleszcz Krzesimir / Gerlic Piotr - Eliasz Adrian / Struś Piotr 2 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 10:12)
21 Baran Sebastian / Struś Piotr - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 1 2:3 (11:9, 8:11, 11:13, 11:9, 6:11)
22 Baran Sebastian / Struś Piotr - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 2:3 (9:11, 9:11 ,11:6, 12:10, 6:11)
23 Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik - Baran Sebastian / Struś Piotr 2 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:5)