Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adrian
Eliasz
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 kwietnia 1981 r.
41
Występy
30
Zwycięstwa
11
Porażki
73.17%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Czapla Kamil - Eliasz Adrian 2 0:3 (7:11, 7:11, 6:11)
2 Radło Szymon - Eliasz Adrian 2 3:2 (8:11, 11:8, 7:11, 11:9, 15:13)
3 Eliasz Adrian - Gumiński Krzysztof 2 3:1 (11:8, 11:4, 6:11, 11:7,)
3 Eliasz Adrian - Prudel Leszek 2 3:0 (11:6, 13:11, 12:10,)
4 Iwaniuk Grzegorz - Eliasz Adrian 2 3:1 (11:4, 11:6, 8:11, 11:3)
4 Pacek Krzysztof - Eliasz Adrian 2 0:3 (7:11, 5:11, 11:13)
6 Pniaczek Dominik - Eliasz Adrian 2 0:3 (4:11, 10:12, 7:11)
6 Kufel Dominik - Eliasz Adrian 2 0:3 (1:11, 2:11, 1:11)
7 Eliasz Adrian - Borek Łukasz 2 3:0 (11:6,11:4,11:8)
7 Eliasz Adrian - Święcicki Szymon 2 3:1 (8:11,11:5,11:7,11:9)
8 Steuer Dariusz - Eliasz Adrian 2 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 11:8)
8 Lubaś Sebastian - Eliasz Adrian 2 3:2 (9:11, 10:12, 11:7, 12:10, 11:4)
9 Eliasz Adrian - Wróbel Paweł 2 3:1 (11:7 ,11:2 ,9:11 ,11:4)
9 Eliasz Adrian - Grabski Dawid 2 3:0 (11:5 ,12:10 ,11:4)
10 Rozwadowski Paweł - Eliasz Adrian 2 1:3 (4:11 ,11:4 ,7:11 ,8:11 ,)
10 Gwizdon Oliwier - Eliasz Adrian 2 1:3 (11:5 ,11:13 ,4:11 ,9:11 ,)
11 Eliasz Adrian - Ziętara Ksawery 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:2)
11 Eliasz Adrian - Papała Jakub 2 3:2 (11:5, 9:11, 11:6, 4:11, 11:5)
12 Skórski Michał - Eliasz Adrian 2 0:3 (6:11, 6:11, 3:11)
14 Woźniak Jakub - Eliasz Adrian 2 2:3 (11:6, 11:5, 5:11, 8:11, 9:11)
14 Tkocz Marek - Eliasz Adrian 2 1:3 (9;11, 4;11, 11;9, 4;11)
15 Eliasz Adrian - Jęsiek Jakub 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:5, 11:6)
15 Eliasz Adrian - Adamczyk Mikołaj 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:3)
16 Eliasz Adrian - Piecowski Mirosław 2 3:2 (13:15, 11:6, 8:11, 11:7, 11:7)
16 Eliasz Adrian - Lasota Mateusz 2 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 13:11)
13 Eliasz Adrian - Kleszcz Krzesimir 2 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 13:11,)
13 Eliasz Adrian - Głuszek Wojciech 2 3:1 (13:15, 11:6, 11:4, 11:9,)
17 Trela Mateusz - Eliasz Adrian 2 3:1 (13:11 7:11 11:8 13:11)
17 Twardowski Szymon - Eliasz Adrian 2 1:3 (8:11 11:8 4:11 7:11)
18 Michael Daniel - Eliasz Adrian 1 2:3 (9:11, 11:5, 11:6, 7:11, 5:11)
18 Dworakowski Rafał - Eliasz Adrian 1 3:2 (11:8, 7:11, 7:11, 11:6, 11:7)
19 Galas Michał - Eliasz Adrian 1 3:1 (11:6, 10:12, 11:7, 11:5)
19 Kleszcz Krzesimir - Eliasz Adrian 1 1:3 (10;12, 11:9, 7:11, 3:11)
20 Eliasz Adrian - Przewłocki Jacek 1 3:2 (11:9, 11:7, 9:11, 9:11,11:7)
20 Eliasz Adrian - Woźniak Jakub 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
21 Eliasz Adrian - Wróbel Dariusz 1 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
21 Eliasz Adrian - Balcerzak Marcin 1 0:3 (7:11, 5:11, 7:11)
22 Eliasz Adrian - Lubaś Sebastian 1 0:3 (7:11, 6:11, 5:11)
22 Eliasz Adrian - Kądziela Marek 1 1:3 (4:11, 7:11, 11:8, 9:11)
23 Bartusik Marek - Eliasz Adrian 1 0:3 (10:12, 8:11, 10:12)
23 Klimczok Mateusz - Eliasz Adrian 1 1:3 (6:11, 6:11, 11:7, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Radło Szymon / Czapla Kamil - Eliasz Adrian / Struś Piotr 2 2:3 (2:11, 8:11, 11:8, 11:6, 8:11)
6 Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Baran Sebastian / Eliasz Adrian 1 3:1 (16:18, 11:9, 11:9, 11:7)
9 Struś Piotr / Eliasz Adrian - Wróbel Paweł / Grabski Dawid 2 3:0 (11:9 ,11:9 ,11:3)
13 Eliasz Adrian / Myszewski Adrian - Kleszcz Krzesimir / Głuszek Wojciech 2 2:3 (10:12, 11:4, 7:11, 11:8, 6:11,)
14 Przewłocki Jacek / Woźniak Jakub - Myszewski Adrian / Eliasz Adrian 2 2:3 (11;8, 8;11, 11;7, 8;11, 8;11)
15 Eliasz Adrian / Myszewski Adrian - Jęsiek Jakub / Adamczyk Mikołaj 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)
16 Myszewski Adrian / Eliasz Adrian - Michael Daniel / Piecowski Mirosław 2 3:0 (12:10, 11:6, 13:11)
17 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Myszewski Adrian / Eliasz Adrian 2 3:1 (11:9 11:3 2:11 11:6)
18 Ciemienga Marek / Michael Daniel - Eliasz Adrian / Myszewski Adrian 1 0:3 (11:13, 8:11, 10:12)
19 Kleszcz Krzesimir / Gerlic Piotr - Eliasz Adrian / Struś Piotr 2 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 10:12)
20 Baran Sebastian / Eliasz Adrian - Przewłocki Piotr / Smakowski Marcin 2 3:0 (11:5, 11:1, 11:6)
21 Eliasz Adrian / Korzec Przemysław - Wróbel Dariusz / Balcerzak Marcin 1 2:3 (3:11, 11:6, 12:10, 5:11, 3:11)
23 Bartusik Marek / Chorąży Maciej - Eliasz Adrian / Korzec Przemysław 1 3:1 (11:6, 11:3, 9:11, 11:6)