Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Przemysław
Korzec
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 stycznia 1975 r.
24
Występy
20
Zwycięstwa
4
Porażki
83.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Pawłowski Krzysztof - Korzec Przemysław 1 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 3:11)
2 Lilien Aleksander - Korzec Przemysław 1 0:3 (7:11, 3:11, 7:11)
3 Korzec Przemysław - Prudel Leszek 2 3:2 (9:11, 11:5, 6:11, 14:12, 13:11,)
3 Korzec Przemysław - Gumiński Krzysztof 2 3:1 (11:8, 9::11, 11:8, 11:4, )
4 Pacek Krzysztof - Korzec Przemysław 2 0:3 (6:11, 3:11, 8:11)
4 Iwaniuk Grzegorz - Korzec Przemysław 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:2)
6 Kufel Dominik - Korzec Przemysław 2 0:3 (9:11, 2:11, 1:11)
6 Pniaczek Dominik - Korzec Przemysław 2 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
7 Korzec Przemysław - Święcicki Szymon 2 3:0 (11:4,11:9,11:8)
8 Lubaś Sebastian - Korzec Przemysław 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:7)
8 Steuer Dariusz - Korzec Przemysław 2 3:2 (10:12, 11:7, 11:5, 6:11, 12:10)
9 Korzec Przemysław - Cioch Błażej 1 3:2 (9;11 ,9:11 ,14:12 ,16:14 ,11:9)
11 Korzec Przemysław - Papała Jakub 2 3:1 (11:9, 11:4, 9:11, 11:2)
12 Babicz Adam - Korzec Przemysław 2 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
12 Skórski Michał - Korzec Przemysław 2 0:3 (5:11, 4:11, 2:11)
19 Płóciennik Marek - Korzec Przemysław 2 1:3 (4:11, 6:11, 11:9, 9:11)
19 Gerlic Piotr - Korzec Przemysław 2 1:3 (11:8, 1:11, 5:11, 8:11)
20 Korzec Przemysław - Smakowski Marcin 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:4)
20 Korzec Przemysław - Przewłocki Piotr 2 3:0 (11:2, 11:4, 11:2)
21 Korzec Przemysław - Trela Mateusz 2 3:0 (13:11, 11:8, 11:3)
21 Korzec Przemysław - Twardowski Szymon 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:6)
22 Korzec Przemysław - Steuer Dariusz 2 2:3 (11:9, 11:6, 7:11, 8:11,9:11)
23 Chorąży Maciej - Korzec Przemysław 2 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 7:11)
23 Idaczyk Dominik - Korzec Przemysław 2 2:3 (11:13, 11:7, 11:6, 2:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Myszewski Adrian / Korzec Przemysław 1 2:3 (8:11, 11:7, 12:10, 7:11, 9:11)
3 Myszewski Adrian / Korzec Przemysław - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:7, )
4 Iwaniuk Grzegorz / Pacek Krzysztof - Myszewski Adrian / Korzec Przemysław 2 1:3 (9:11, 14:12, 10:12, 9:11)
6 Kufel Dominik / Pniaczek Dominik - Myszewski Adrian / Korzec Przemysław 2 0:3 (8:11, 4:11, 7:11)
7 Korzec Przemysław / Myszewski Adrian - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 3:1 (6:11,12:10,11:7,12:10)
8 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Myszewski Adrian / Korzec Przemysław 2 1:3 (4:11, 13:11, 7:11, 8:11)
9 Myszewski Adrian / Korzec Przemysław - Cioch Błażej / Ramenda Adam 1 2:3 (5:11 ,11:4 ,11:6 ,6:11 ,9:11)
10 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Korzec Przemysław / Myszewski Adrian 2 0:3 (8:11 ,6:11 ,6:11 ,)
11 Korzec Przemysław / Myszewski Adrian - Durak Kamil / Ziętara Ksawery 2 3:0 (11:3, 11:3, 11:6)
12 Babicz Adam / Skórski Michał - Myszewski Adrian / Korzec Przemysław 2 0:3 (3:11, 3:11, 9:11)
19 Galas Michał / Płóciennik Marek - Myszewski Adrian / Korzec Przemysław 1 3:2 (6:11, 11:8, 11:9, 4:11, 14:12)
20 Myszewski Adrian / Korzec Przemysław - Woźniak Jakub / Przewłocki Jacek 1 3:1 (11:4, 7:11, 11:8,11:7)
21 Eliasz Adrian / Korzec Przemysław - Wróbel Dariusz / Balcerzak Marcin 1 2:3 (3:11, 11:6, 12:10, 5:11, 3:11)
22 Korzec Przemysław / Myszewski Adrian - Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 5:11)
23 Bartusik Marek / Chorąży Maciej - Eliasz Adrian / Korzec Przemysław 1 3:1 (11:6, 11:3, 9:11, 11:6)