Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jakub
Woźniak
UKTS Sokół I Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  23 września 2001 r.
32
Występy
18
Zwycięstwa
14
Porażki
56.25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 16 32 127:33
2. TTS II Bytom 16 29 123:37
3. LZS BLYSS Kujakowice 16 27 110:50
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 16 25 106:54
5. KS Naprzód Borucin 16 21 99:61
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 17 17 89:81
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 16 15 77:83
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 16 15 83:77
2. KS Mysław 16 15 78:82
3. LITS Meble Anders Żywiec 16 14 68:92
4. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
5. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
6. Kadra Juniorów 16 5 48:112
7. AKS Mikołów 16 5 46:114
8. LZS Odra Kąty Opolskie 16 2 55:105
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Pniaczek Dominik - Woźniak Jakub 2 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:6)
2 Kufel Dominik - Woźniak Jakub 2 2:3 (11:3, 9:11, 7:11, 6:11, 10:12)
3 Woźniak Jakub - Święcicki Szymon 2 3:2 (12:10, 8:11, 11:4, 10:12, 11:9)
3 Woźniak Jakub - Borek Kamil 2 3:0 (11:2, 12:10, 11:5)
4 Steuer Dariusz - Woźniak Jakub 2 3:2 (6:11, 7:11, 11:6, 11:6, 13:11)
4 Lubaś Sebastian - Woźniak Jakub 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
5 Woźniak Jakub - Grabski Dawid 2 3:2 (6:11, 11:6, 7:11, 11:9, 11:1)
5 Woźniak Jakub - Wróbel Paweł 2 3:2 (11:3, 7:11, 11:9, 8:11, 11:9)
6 Rozwadowski Paweł - Woźniak Jakub 2 0:3 (9:11, 10:12, 10:12.)
6 Gwizdon Oliwier - Woźniak Jakub 2 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 6:11.)
7 Woźniak Jakub - Ziętara Ksawery 2 3:0 (11:8, 13:11, 11:1)
7 Woźniak Jakub - Papała Jakub 2 3:1 (11:6, 11:7, 11:13, 11:9)
8 Szydło Aleksander - Woźniak Jakub 2 2:3 (5:11, 14:12, 11:9, 6:11, 8:11)
8 Skórski Michał - Woźniak Jakub 2 3:2 (7:11, 3:11, 11:8, 11:8, 11:5)
9 Woźniak Jakub - Głuszek Wojciech 2 3:1 (11:5, 12:10, 8:11, 11:5)
9 Woźniak Jakub - Kleszcz Krzesimir 2 2:3 (8:11, 13:11, 7:11, 11:5, 6:11)
12 Woźniak Jakub - Trela Mateusz 2 0:3 (10:12, 5:11, 10:12)
12 Woźniak Jakub - Twardowski Szymon 2 3:1 (11:9, 10:12, 11:7, 12:10)
11 Chorąży Maciej - Woźniak Jakub 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:9)
11 Bartusik Marek - Woźniak Jakub 2 3:1 (4:11, 11:8, 11:9, 11:8)
14 Woźniak Jakub - Eliasz Adrian 2 2:3 (11:6, 11:5, 5:11, 8:11, 9:11)
14 Woźniak Jakub - Struś Piotr 2 3:1 (9;11, 11;2, 11;7, 12;10)
15 Czapla Kamil - Woźniak Jakub 2 0:3 (6:11, 11:13, 8:11)
15 Rusin Kacper - Woźniak Jakub 2 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 4:11)
13 Lasota Mateusz - Woźniak Jakub 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
13 Piecowski Mirosław - Woźniak Jakub 2 3:2 (11:4, 6:11, 11:9, 9:11, 11:7)
16 Pacek Krzysztof - Woźniak Jakub 2 1:3 (9:11,13:11,8:11,8:11)
16 Iwaniuk Grzegorz - Woźniak Jakub 2 3:0 (14:12,11:8,12:10)
17 Woźniak Jakub - Gumiński Krzysztof 2 3:2 (12;10, 8;11, 11;9, 7;11, 11;6)
17 Woźniak Jakub - Prudel Leszek 2 1:3 (10;12, 11;8, 7;11, 6;11)
18 Woźniak Jakub - Lubaś Sebastian 1 3:0 (14;12, 11;8, 12;10)
18 Woźniak Jakub - Kądziela Marek 1 1:3 (11;8, 8;11, 6;11, 5;11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kufel Dominik / Pniaczek Dominik - Woźniak Jakub / Piątek Adam 2 3:2 (7:11, 7:11, 11:9, 11:6, 11:3)
3 Tkocz Marek / Woźniak Jakub - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 0:3 (9:11, 7:11, 11:13)
4 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Piątek Adam / Woźniak Jakub 2 3:0 (11:9, 11:4, 12:10)
5 Czyrnia Piotr / Woźniak Jakub - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:7)
6 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Woźniak Jakub / Mrozik Sebastian 2 1:3 (12:14, 8:11, 11:4, 3:11.)
7 Woźniak Jakub / Tkocz Marek - Papała Jakub / Ziętara Ksawery 2 3:1 (11:3, 11:5, 9:11, 11:8)
8 Szydło Stanisław / Szydło Aleksander - Woźniak Jakub / Tkocz Marek 2 1:3 (11:5, 7:11, 7:11, 5:11)
9 Woźniak Jakub / Tkocz Marek - Głuszek Wojciech / Kleszcz Krzesimir 2 1:3 (11:4, 6:11, 7:11, 8:11)
11 Bartusik Marek / Chorąży Maciej - Przewłocki Jacek / Woźniak Jakub 2 3:0 (11:9, 16:14, 11:6)
12 Woźniak Jakub / Przewłocki Jacek - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 3:1 (6:11, 16:14, 11:8, 11:4)
13 Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Przewłocki Jacek / Woźniak Jakub 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:5)
14 Przewłocki Jacek / Woźniak Jakub - Myszewski Adrian / Eliasz Adrian 2 2:3 (11;8, 8;11, 11;7, 8;11, 8;11)
15 Czapla Kamil / Rusin Kacper - Woźniak Jakub / Przewłocki Jacek 2 0:3 (3:11, 5:11, 12:14)
16 Pacek Paweł / Pacek Krzysztof - Przewłocki Jacek / Woźniak Jakub 2 1:3 (8:11,11:6,10:12,8:11)
17 Woźniak Jakub / Przewłocki Jacek - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:1 (11;5, 6;11, 11;1, 13;11)
18 Przewłocki Jacek / Woźniak Jakub - Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz 1 0:3 (5;11, 2;11, 7;11)