Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ligota, SP nr.2 ul. Bory 2,
Ligota, SP nr.2 ul. Bory 2,
Prezes Klubu:
Osoba odpowiedzialna:
Szary Tomasz
505 720 869
Szary Tomasz
505 720 869
Osoba odpowiedzialna:
Ramenda Krzysztof
602 309 192
Ramenda Krzysztof
602 309 192
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Tibhar
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2022/2023
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Rok ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
00933 | Weronika Indeka | Polska | 2007 | 25 | 3 | 75:9 |
00944 | Emilia Twardawa | Polska | 2009 | 23 | 3 | 69:9 |
00937 | Maja Lech | Polska | 2009 | 27 | 1 | 56:2 |
00914 | Sandra Hetnał | Polska | 1999 | 25 | 3 | 50:6 |
00948 | Kamila Byrdziak | Polska | 2014 | 0 | 2 | 0:4 |
00915 | Katarzyna Kopeć | Polska | 2002 | 0 | 0 | 0:0 |
00911 | Joanna Blachura | Polska | 1995 | 0 | 0 | 0:0 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2022-09-14 g. 18:30 W: negatywna |
3 2LK 1 |
MKS Czechowice Dziedzice | UKS Energia Siewierz | 10:0 | Szczegóły |
SG: Jacek Drążyk | |||||
2022-10-14 g. 18:00 W: pozytywna |
6 2LK 2 |
UKTS Sokół Orzesze | MKS Czechowice Dziedzice | 1:9 | Szczegóły |
SG: Klaudia Marzec | |||||
2022-10-19 g. 18:30 W: pozytywna |
12 2LK 3 |
MKS Czechowice Dziedzice | KU AZS UJD II Częstochowa | 10:0 | Szczegóły |
SG: Joanna Blachura | |||||
2022-10-26 g. 18:30 W: pozytywna |
13 2LK 4 |
MKS Czechowice Dziedzice | JKTS III Jastrzębie Zdrój | 9:1 | Szczegóły |
SG: Jacek Drążyk | |||||
2022-11-04 g. 19:00 W: pozytywna |
20 2LK 5 |
KTS II Gliwice | MKS Czechowice Dziedzice | 0:10 | Szczegóły |
SG: Anna Rusin | |||||
2022-11-23 g. 18:30 W: pozytywna |
22 2LK 6 |
MKS Czechowice Dziedzice | JKTS II Jastrzębie Zdrój | 6:4 | Szczegóły |
SG: Joanna Blachura | |||||
2022-11-21 g. 18:00 W: pozytywna |
27 2LK 7 |
RKS Cukrownik Chybie | MKS Czechowice Dziedzice | 0:10 | Szczegóły |
SG: Mirosław Staniek | |||||
2023-02-15 g. 18:30 W: pozytywna |
29 2LK 8 |
MKS Czechowice Dziedzice | UKTS Sokół Orzesze | 10:0 | Szczegóły |
SG: Joanna Blachura | |||||
2023-02-17 g. 18:00 W: pozytywna |
36 2LK 9 |
KU AZS UJD II Częstochowa | MKS Czechowice Dziedzice | 0:10 | Szczegóły |
SG: Paweł Pięta | |||||
2023-03-01 g. 17:30 W: pozytywna |
38 2LK 10 |
UKS Energia Siewierz | MKS Czechowice Dziedzice | 0:10 | Szczegóły |
SG: Adam Duch | |||||
2023-03-14 g. 19:30 W: pozytywna |
43 2LK 11 |
JKTS III Jastrzębie Zdrój | MKS Czechowice Dziedzice | 3:7 | Szczegóły |
SG: Krystian Cichoń | |||||
2023-03-22 g. 18:30 W: pozytywna |
47 2LK 12 |
MKS Czechowice Dziedzice | RKS Cukrownik Chybie | 8:2 | Szczegóły |
SG: Joanna Blachura | |||||
2023-03-20 g. 19:00 W: pozytywna |
50 2LK 13 |
MKS Czechowice Dziedzice | KTS II Gliwice | 10:0 | Szczegóły |
SG: Jacek Drążyk | |||||
2023-04-14 g. 19:30 W: pozytywna |
56 2LK 14 |
JKTS II Jastrzębie Zdrój | MKS Czechowice Dziedzice | 3:7 | Szczegóły |
SG: Krystian Cichoń |