Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Chełm Masters
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502420034
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Chełm Śląski, ul. Śląska 12
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Sebastian Gdak
502420034
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Wilki Wilcza 14 24 102:38
2. LKS Strażak II Mikołów 14 23 96:44
3. UKTS Sokół Orzesze 14 17 82:58
4. ABTM Katowice 14 16 79:61
5. Chełm Masters 14 15 77:63
6. UKTS Sokół II Orzesze 14 12 66:74
7. Słowian Katowice 14 4 30:110
8. Spartakus II Katowice 14 1 28:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Adam Jochymczyk Polska - 28 14 28:14
Sebastian Gdak Polska - 13 17 13:17
Jacek Klimek Polska - 12 11 12:11
Krzysztof Kruszyński Polska - 11 12 11:12
Tomasz Jaronicki Polska - 2 1 2:1
Maciej Jagoda Polska - 2 3 2:3
Zbigniew Cinal Polska - 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-03
g. 18:00

1
Spartakus II Katowice Chełm Masters 2:8 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:30

2
Chełm Masters ABTM Katowice 5:5 Szczegóły
2018-10-23
g. 19:00

3
UKTS Sokół II Orzesze Chełm Masters 1:9 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:30

4
Chełm Masters Słowian Katowice 9:1 Szczegóły
2018-11-13
g. 19:00

5
UKTS Sokół Orzesze Chełm Masters 9:1 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:30

6
Chełm Masters LKS Strażak II Mikołów 4:6 Szczegóły
2018-12-18
g. 18:00

7
Wilki Wilcza Chełm Masters 7:3 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:30

8
Chełm Masters UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00

9
ABTM Katowice Chełm Masters 4:6 Szczegóły
2019-02-05
g. 18:30

10
Chełm Masters Wilki Wilcza 1:9 Szczegóły
2019-02-27
g. 18:00

11
LKS Strażak II Mikołów Chełm Masters 7:3 Szczegóły
2019-03-05
g. 18:30

12
Chełm Masters Spartakus II Katowice 10:0 Szczegóły
2019-03-18
g. 17:30

13
Słowian Katowice Chełm Masters 2:8 Szczegóły
2019-03-26
g. 18:30

14
Chełm Masters UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły