Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Jochymczyk
Chełm Masters
Narodowość:  Polska
Data urodzenia: -
42
Występy
28
Zwycięstwa
14
Porażki
66.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Wilki Wilcza 14 24 102:38
2. LKS Strażak II Mikołów 14 23 96:44
3. UKTS Sokół Orzesze 14 17 82:58
4. ABTM Katowice 14 16 79:61
5. Chełm Masters 14 15 77:63
6. UKTS Sokół II Orzesze 14 12 66:74
7. Słowian Katowice 14 4 30:110
8. Spartakus II Katowice 14 1 28:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Koźniewski Jan - Jochymczyk Adam 1 1:3 (9:11, 13:11, 8:11, 6:11)
1 Guzik Jan - Jochymczyk Adam 1 1:3 (9:11, 11:8, 6:11, 6:11)
1 Przychodzień Zenon - Jochymczyk Adam 1 2:3 (8:11, 11:7, 11:6, 7:11, 5:11)
3 Woźniak Rafał - Jochymczyk Adam 1 0:3 (7:11, 10:12, 6:11)
3 Piątek Przemysław - Jochymczyk Adam 1 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 8:11)
3 Menżyk Zbigniew - Jochymczyk Adam 1 0:3 (7:11, 5:11, 4:11)
2 Jochymczyk Adam - Domagała Wojciech 1 3:0 (12:10, 11:4, 11:7)
2 Jochymczyk Adam - Bogusławski Andrzej 1 2:3 (11:2, 7:11, 11:9, 9:11, 10:12)
2 Jochymczyk Adam - Maniura Tobiasz 1 3:2 (11:9, 11:8, 6:11, 14:16, 11:5)
4 Jochymczyk Adam - Ziętara Grzegorz 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:6)
4 Jochymczyk Adam - Seredyński Adam 1 3:0 (11:4, 11:3, 15:13)
4 Jochymczyk Adam - Magiera Kazimierz 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:9)
5 Klama Marcin - Jochymczyk Adam 2 3:1 (4:11, 11:8, 11:7, 11:9)
5 Falkus Paweł - Jochymczyk Adam 2 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 9:11)
5 Krawczyk Maciej - Jochymczyk Adam 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)
6 Jochymczyk Adam - Termin Roman 1 0:3 (7:11, 6:11, 7:11)
6 Jochymczyk Adam - Kowalski Janusz 1 0:3 (8:11, 14:16, 7:11)
6 Jochymczyk Adam - Biaduń Antoni 1 3:0 (11:4, 16:14, 11:5)
7 Biskup Piotr - Jochymczyk Adam 1 3:1 (11-9, 13-11, 5-11, 12-10, )
7 Pietrzak Bogumił - Jochymczyk Adam 1 0:3 (9-11, 10-12, 10-12,)
7 Krasowski Jarosław - Jochymczyk Adam 1 3:1 (6-11, 11-3, 11-8, 11-6, )
8 Jochymczyk Adam - Falkus Paweł 1 3:1 (11:7, 5:11, 12:10, 16:14)
8 Jochymczyk Adam - Klama Marcin 1 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:7)
8 Jochymczyk Adam - Krawczyk Maciej 1 3:0 (11:5, 11:6, 12:10 )
10 Jochymczyk Adam - Krasowski Jarosław 1 2:3 (5:11, 11:9, 3:11, 11:5, 6:11)
10 Jochymczyk Adam - Biskup Piotr 1 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 4:11)
10 Jochymczyk Adam - Piontek Krzysztof 1 3:2 (11:8, 11:8, 8:11, 10:12, 11:5)
9 Bogusławski Andrzej - Jochymczyk Adam 1 1:3 (14:12, 7:11, 9:11, 29:31)
9 Maniura Tobiasz - Jochymczyk Adam 1 1:3 (11:8, 6:11, 12:14, 5:11)
9 Domagała Wojciech - Jochymczyk Adam 1 3:1 (6:11, 11:4, 11:3, 11:6)
11 Budziński Marian - Jochymczyk Adam 1 0:3 (6-11, 7-11, 8-11)
11 Termin Roman - Jochymczyk Adam 2 3:1 (11-6, 11-9, 6-11, 11-5)
11 Biaduń Antoni - Jochymczyk Adam 2 3:0 (11-8, 11-4, 11-8)
12 Jochymczyk Adam - Walasz Rafał 1 3:0 (15:13, 11:7, 11:4)
12 Jochymczyk Adam - Koźniewski Jan 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:1)
12 Jochymczyk Adam - Guzik Jan 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:6)
13 Ziętara Grzegorz - Jochymczyk Adam 1 0:3 (9:11 7;11 5:11)
13 Magiera Kazimierz - Jochymczyk Adam 1 0:3 (8:11 2:11 5:11)
13 Seredyński Adam - Jochymczyk Adam 1 3:2 (7:11 9:11 11:9 12:10 11:9)
14 Jochymczyk Adam - Woźniak Rafał 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:1, 11:4)
14 Jochymczyk Adam - Mrozik Zbigniew 1 0:3 (4:11, 6:11, 4:11)
14 Jochymczyk Adam - Menżyk Zbigniew 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Walasz Rafał / Przychodzień Zenon - Jochymczyk Adam / Klimek Jacek 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 11:8)
2 Jochymczyk Adam / Gdak Sebastian - Domagała Wojciech / Bogusławski Andrzej 1 3:2 (7:11, 7:11, 11:8, 11:9, 11:7)
3 Menżyk Zbigniew / Piątek Przemysław - Jochymczyk Adam / Gdak Sebastian 1 1:3 (11:8, 8:11, 4:11, 11:13)
4 Gdak Sebastian / Jochymczyk Adam - Magiera Kazimierz / Seredyński Adam 1 3:2 (11:4, 9:11, 7:11, 11:8, 11:9)
5 Krawczyk Maciej / Falkus Paweł - Kruszyński Krzysztof / Jochymczyk Adam 1 3:1 (7:11, 13:11, 11:3, 11:9)
6 Jochymczyk Adam / Kruszyński Krzysztof - Kowalski Janusz / Termin Roman 1 3:0 (11:5, 12:10, 11:7)
7 Krasowski Jarosław / Biskup Piotr - Jochymczyk Adam / Kruszyński Krzysztof 1 3:0 (11-9, 11-9, 11-5,)
8 Jochymczyk Adam / Kruszyński Krzysztof - Krawczyk Maciej / Falkus Paweł 1 3:2 (11:9, 6:11, 5:11, 11:5, 11:7)
9 Maniura Tobiasz / Bogusławski Andrzej - Kruszyński Krzysztof / Jochymczyk Adam 1 1:3 (4:11, 11:6, 9:11, 5:11)
10 Jochymczyk Adam / Kruszyński Krzysztof - Krasowski Jarosław / Biskup Piotr 1 2:3 (7:11, 11:9, 5:11, 11:8, 7:11)
11 Biaduń Antoni / Lechowski Tadeusz - Gdak Sebastian / Jochymczyk Adam 1 3:2 (11-8, 10-12, 4-11, 11-6, 11-6)
12 Jochymczyk Adam / Kruszyński Krzysztof - Walasz Rafał / Guzik Jan 1 3:1 (11:4, 7:11, 11:6, 11:8)
13 Magiera Kazimierz / Seredyński Adam - Gdak Sebastian / Jochymczyk Adam 1 0:3 (9:11 7:11 5:11)
14 Kruszyński Krzysztof / Jochymczyk Adam - Mrozik Zbigniew / Menżyk Zbigniew 1 3:2 (10:12, 11:7, 11:2, 6:11, 11:8)