Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Wilki Wilcza 14 24 102:38
2. LKS Strażak II Mikołów 14 23 96:44
3. UKTS Sokół Orzesze 14 17 82:58
4. ABTM Katowice 14 16 79:61
5. Chełm Masters 14 15 77:63
6. UKTS Sokół II Orzesze 14 12 66:74
7. Słowian Katowice 14 4 30:110
8. Spartakus II Katowice 14 1 28:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Krasowski Jarosław
(Wilki Wilcza)
13 12 1 92%
2. Biskup Piotr
(Wilki Wilcza)
13 12 1 92%
3. Jochymczyk Adam
(Chełm Masters)
14 9 5 64%
4. Menżyk Zbigniew
(UKTS Sokół II Orzesze)
12 8 4 67%
5. Mrozik Zbigniew
(UKTS Sokół II Orzesze)
12 7 5 58%
6. Kowalski Janusz
(LKS Strażak II Mikołów)
9 6 3 67%
7. Biaduń Antoni
(LKS Strażak II Mikołów)
8 5 3 63%
8. Termin Roman
(LKS Strażak II Mikołów)
8 5 3 63%
9. Kruszyński Krzysztof
(Chełm Masters)
8 5 3 63%
10. Falkus Paweł
(UKTS Sokół Orzesze)
9 5 4 56%
11. Gdak Sebastian
(Chełm Masters)
5 4 1 80%
12. Magiera Kazimierz
(Słowian Katowice)
12 4 8 33%
13. Seredyński Adam
(Słowian Katowice)
12 4 8 33%
14. Klama Marcin
(UKTS Sokół Orzesze)
7 3 4 43%
15. Domagała Wojciech
(ABTM Katowice)
10 3 7 30%
16. Walasz Rafał
(Spartakus II Katowice)
10 3 7 30%
17. Krawczyk Maciej
(UKTS Sokół Orzesze)
10 3 7 30%
18. Bogusławski Andrzej
(ABTM Katowice)
12 3 9 25%
19. Przychodzień Zenon
(Spartakus II Katowice)
2 2 0 100%
20. Koźniewski Jan
(Spartakus II Katowice)
7 2 5 29%
21. Lechowski Tadeusz
(LKS Strażak II Mikołów)
1 1 0 100%
22. Kałuża Antoni
(UKTS Sokół Orzesze)
1 1 0 100%
23. Kopiec Leon
(Spartakus II Katowice)
2 1 1 50%
24. Kaczmarek Ryszard
(LKS Strażak II Mikołów)
2 1 1 50%
25. Piątek Przemysław
(UKTS Sokół II Orzesze)
2 1 1 50%
26. Maniura Tobiasz
(ABTM Katowice)
1 0 1 0%
27. Pietrzak Bogumił
(Wilki Wilcza)
1 0 1 0%
28. Piontek Krzysztof
(Wilki Wilcza)
1 0 1 0%
29. Klimek Jacek
(Chełm Masters)
1 0 1 0%
30. Gazda Mateusz
(ABTM Katowice)
1 0 1 0%
31. Walasz Mateusz
(Spartakus II Katowice)
1 0 1 0%
32. Czarny Andrzej
(UKTS Sokół Orzesze)
1 0 1 0%
33. Ziętara Grzegorz
(Słowian Katowice)
2 0 2 0%
34. Woźniak Rafał
(UKTS Sokół II Orzesze)
2 0 2 0%
35. Bąk Konrad
(ABTM Katowice)
3 0 3 0%
36. Guzik Jan
(Spartakus II Katowice)
4 0 4 0%