Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Wilki Wilcza 14 24 102:38
2. LKS Strażak II Mikołów 14 23 96:44
3. UKTS Sokół Orzesze 14 17 82:58
4. ABTM Katowice 14 16 79:61
5. Chełm Masters 14 15 77:63
6. UKTS Sokół II Orzesze 14 12 66:74
7. Słowian Katowice 14 4 30:110
8. Spartakus II Katowice 14 1 28:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Piotr Biskup
(Wilki Wilcza)
42 37 5 88% 37:5
2. Zbigniew Mrozik
(UKTS Sokół II Orzesze)
39 32 7 82% 32:7
3. Antoni Biaduń
(LKS Strażak II Mikołów)
39 31 8 79% 31:8
4. Wojciech Domagała
(ABTM Katowice)
39 31 8 79% 31:8
5. Jarosław Krasowski
(Wilki Wilcza)
41 30 11 73% 30:11
6. Andrzej Bogusławski
(ABTM Katowice)
42 30 12 71% 30:12
7. Adam Jochymczyk
(Chełm Masters)
42 28 14 67% 28:14
8. Maciej Krawczyk
(UKTS Sokół Orzesze)
39 25 14 64% 25:14
9. Marcin Klama
(UKTS Sokół Orzesze)
39 24 15 62% 24:15
10. Paweł Falkus
(UKTS Sokół Orzesze)
39 24 15 62% 24:15
11. Janusz Kowalski
(LKS Strażak II Mikołów)
25 18 7 72% 18:7
12. Roman Termin
(LKS Strażak II Mikołów)
19 17 2 89% 17:2
13. Marian Budziński
(LKS Strażak II Mikołów)
29 16 13 55% 16:13
14. Sebastian Gdak
(Chełm Masters)
30 13 17 43% 13:17
15. Zbigniew Menżyk
(UKTS Sokół II Orzesze)
42 13 29 31% 13:29
16. Jacek Klimek
(Chełm Masters)
23 12 11 52% 12:11
17. Krzysztof Kruszyński
(Chełm Masters)
23 11 12 48% 11:12
18. Kazimierz Magiera
(Słowian Katowice)
43 11 32 26% 11:32
19. Bogumił Pietrzak
(Wilki Wilcza)
16 10 6 63% 10:6
20. Tobiasz Maniura
(ABTM Katowice)
24 10 14 42% 10:14
21. Przemysław Piątek
(UKTS Sokół II Orzesze)
30 10 20 33% 10:20
22. Jan Koźniewski
(Spartakus II Katowice)
42 10 32 24% 10:32
23. Grzegorz Ziętara
(Słowian Katowice)
42 8 34 19% 8:34
24. Krzysztof Piontek
(Wilki Wilcza)
18 7 11 39% 7:11
25. Rafał Walasz
(Spartakus II Katowice)
39 7 32 18% 7:32
26. Adam Seredyński
(Słowian Katowice)
42 7 35 17% 7:35
27. Grzegorz Wichowski
(Wilki Wilcza)
6 5 1 83% 5:1
28. Tadeusz Lechowski
(LKS Strażak II Mikołów)
10 5 5 50% 5:5
29. Leon Kopiec
(Spartakus II Katowice)
6 3 3 50% 3:3
30. Antoni Kałuża
(UKTS Sokół Orzesze)
6 3 3 50% 3:3
31. Konrad Bąk
(ABTM Katowice)
13 3 10 23% 3:10
32. Rafał Woźniak
(UKTS Sokół II Orzesze)
15 3 12 20% 3:12
33. Jan Guzik
(Spartakus II Katowice)
33 3 30 9% 3:30
34. Tomasz Jaronicki
(Chełm Masters)
3 2 1 67% 2:1
35. Maciej Jagoda
(Chełm Masters)
5 2 3 40% 2:3
36. Mateusz Gazda
(ABTM Katowice)
8 2 6 25% 2:6
37. Ryszard Stawiarz
(Wilki Wilcza)
3 1 2 33% 1:2
38. Zenon Przychodzień
(Spartakus II Katowice)
4 1 3 25% 1:3
39. Piotr Ludwichowski
(LKS Strażak II Mikołów)
1 0 1 0% 0:1
40. Ryszard Kaczmarek
(LKS Strażak II Mikołów)
3 0 3 0% 0:3
41. Mateusz Walasz
(Spartakus II Katowice)
3 0 3 0% 0:3
42. Andrzej Czarny
(UKTS Sokół Orzesze)
3 0 3 0% 0:3