Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Słowian Katowice
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
505985308
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Katowice, ul. 1 Maja 99 Ośrodek Sportowy Słowian
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Kazimierz Magiera
505985308
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Wilki Wilcza 14 24 102:38
2. LKS Strażak II Mikołów 14 23 96:44
3. UKTS Sokół Orzesze 14 17 82:58
4. ABTM Katowice 14 16 79:61
5. Chełm Masters 14 15 77:63
6. UKTS Sokół II Orzesze 14 12 66:74
7. Słowian Katowice 14 4 30:110
8. Spartakus II Katowice 14 1 28:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Kazimierz Magiera Polska - 11 32 11:32
Grzegorz Ziętara Polska - 8 34 8:34
Adam Seredyński Polska - 7 35 7:35
Czesław Górny Polska - 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-01
g. 17:30

1
Słowian Katowice UKTS Sokół Orzesze 1:9 Szczegóły
2018-10-17
g. 18:00

2
LKS Strażak II Mikołów Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
2018-10-22
g. 17:30

3
Słowian Katowice Wilki Wilcza 2:8 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:30

4
Chełm Masters Słowian Katowice 9:1 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00

5
ABTM Katowice Słowian Katowice 7:3 Szczegóły
2018-12-03
g. 17:30

6
Słowian Katowice Spartakus II Katowice 6:4 Szczegóły
2018-12-17
g. 17:30

7
Słowian Katowice UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2019-01-22
g. 18:00

8
Wilki Wilcza Słowian Katowice 9:1 Szczegóły
2019-01-28
g. 17:30

9
Słowian Katowice LKS Strażak II Mikołów 2:8 Szczegóły
2019-02-06
g. 19:00

10
UKTS Sokół Orzesze Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
2019-02-25
g. 17:30

11
Słowian Katowice ABTM Katowice 2:8 Szczegóły
2019-03-06
g. 19:00

12
UKTS Sokół II Orzesze Słowian Katowice 8:2 Szczegóły
2019-03-18
g. 17:30

13
Słowian Katowice Chełm Masters 2:8 Szczegóły
2019-03-27
g. 18:00

14
Spartakus II Katowice Słowian Katowice 4:6 Szczegóły