Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak II Mikołów
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
Rok powstania:  2005
Trener:  Antoni Biaduń
©

Adres korespondencyjny:
43-190 Mikołów ul.Wolności, 18
Telefon:
514824660
E-mail:
junior.paniowy@interia.pl
WWW:
http://strazakmikolow.dbv.pl
Adres hali podstawowej:
Mikołów Paniowy, ul. Wolności 27,
Szkoła Podstawowa nr 8
Prezes Klubu:
Piotr Tabacki

Osoba odpowiedzialna:
Kazimierz Kuchta
514-824-660
junior.paniowy@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Janusz Kowalski
504-485-664
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic " Waldner Classic 2
Rodzaj piłek:
andro " Speedball 3S
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Wilki Wilcza 14 24 102:38
2. LKS Strażak II Mikołów 14 23 96:44
3. UKTS Sokół Orzesze 14 17 82:58
4. ABTM Katowice 14 16 79:61
5. Chełm Masters 14 15 77:63
6. UKTS Sokół II Orzesze 14 12 66:74
7. Słowian Katowice 14 4 30:110
8. Spartakus II Katowice 14 1 28:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Antoni Biaduń Polska - 31 8 31:8
Janusz Kowalski Polska 27.07.1967 18 7 18:7
Roman Termin Polska 10.06.1969 17 2 17:2
Marian Budziński Polska 13.07.1954 16 13 16:13
Tadeusz Lechowski Polska 15.01.1954 5 5 5:5
Grzegorz Rendak Polska - 0 0 0:0
Piotr Ludwichowski Polska - 0 1 0:1
Robert Klafczyński Polska - 0 0 0:0
Ryszard Kaczmarek Polska 10.06.1957 0 3 0:3
Marcin Grzegorczyk Polska 07.03.1976 0 0 0:0
Kazimierz Kuchta Polska - 0 0 0:0
Piotr Tabacki Polska - 0 0 0:0
Henryk Szczyrba Polska - 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-02
g. 19:00

1
UKTS Sokół II Orzesze LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
2018-10-17
g. 18:00

2
LKS Strażak II Mikołów Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
2018-10-24
g. 18:00

3
Spartakus II Katowice LKS Strażak II Mikołów 0:10 Szczegóły
2018-11-07
g. 18:00

4
LKS Strażak II Mikołów ABTM Katowice 6:4 Szczegóły
2018-11-12
g. 18:00

5
LKS Strażak II Mikołów Wilki Wilcza 6:4 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:30

6
Chełm Masters LKS Strażak II Mikołów 4:6 Szczegóły
2018-12-18
g. 19:00

7
UKTS Sokół Orzesze LKS Strażak II Mikołów 2:8 Szczegóły
2019-01-16
g. 18:00

8
LKS Strażak II Mikołów Spartakus II Katowice 8:2 Szczegóły
2019-01-28
g. 17:30

9
Słowian Katowice LKS Strażak II Mikołów 2:8 Szczegóły
2019-02-06
g. 18:00

10
LKS Strażak II Mikołów UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
2019-02-27
g. 18:00

11
LKS Strażak II Mikołów Chełm Masters 7:3 Szczegóły
2019-03-06
g. 18:00

12
LKS Strażak II Mikołów UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00

13
ABTM Katowice LKS Strażak II Mikołów 6:4 Szczegóły
2019-03-26
g. 18:00

14
Wilki Wilcza LKS Strażak II Mikołów 6:4 Szczegóły