Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół II Orzesze
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
691768486
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Orzesze-Jaśkowice, ul. Fabryczna 1
Sala Widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Jurowicz
502 298 539
Osoba odpowiedzialna:

Anna Sójka, Anna Urbańc
513 294 061 , 508 974 803
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Wilki Wilcza 14 24 102:38
2. LKS Strażak II Mikołów 14 23 96:44
3. UKTS Sokół Orzesze 14 17 82:58
4. ABTM Katowice 14 16 79:61
5. Chełm Masters 14 15 77:63
6. UKTS Sokół II Orzesze 14 12 66:74
7. Słowian Katowice 14 4 30:110
8. Spartakus II Katowice 14 1 28:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Zbigniew Mrozik Polska 11.02.1968 32 7 32:7
Zbigniew Menżyk Polska 13.03.1965 13 29 13:29
Przemysław Piątek Polska 04.07.1968 10 20 10:20
Rafał Woźniak Polska 02.06.1979 3 12 3:12
Janusz Wendlocha Polska - 0 0 0:0
Michał Klejnot Polska 23.09.1968 0 0 0:0
Marek Spendel Polska 24.01.1976 0 0 0:0
Zbigniew Fijałkowski Polska - 0 0 0:0
Rafał Sołtysik Polska - 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-02
g. 19:00

1
UKTS Sokół II Orzesze LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
2018-11-20
g. 19:00

2
UKTS Sokół Orzesze UKTS Sokół II Orzesze 9:1 Szczegóły
2018-10-23
g. 19:00

3
UKTS Sokół II Orzesze Chełm Masters 1:9 Szczegóły
2018-11-06
g. 18:00

4
Wilki Wilcza UKTS Sokół II Orzesze 8:2 Szczegóły
2018-11-14
g. 18:00

5
Spartakus II Katowice UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
2018-12-11
g. 19:00

6
UKTS Sokół II Orzesze ABTM Katowice 5:5 Szczegóły
2018-12-17
g. 17:30

7
Słowian Katowice UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:00

8
ABTM Katowice UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
2019-01-30
g. 19:00

9
UKTS Sokół II Orzesze Wilki Wilcza 3:7 Szczegóły
2019-02-06
g. 18:00

10
LKS Strażak II Mikołów UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
2019-02-26
g. 19:00

11
UKTS Sokół II Orzesze UKTS Sokół Orzesze 3:7 Szczegóły
2019-03-06
g. 19:00

12
UKTS Sokół II Orzesze Słowian Katowice 8:2 Szczegóły
2019-03-20
g. 19:00

13
UKTS Sokół II Orzesze Spartakus II Katowice 9:1 Szczegóły
2019-03-26
g. 18:30

14
Chełm Masters UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły