Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Spartakus II Katowice
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
40-694 Katowice, ul. Wczasowa 8
(Kąpielisko Zadole Ligota Ośrodek MOSiR)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Rafał Walasz
609-500-501
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Wilki Wilcza 14 24 102:38
2. LKS Strażak II Mikołów 14 23 96:44
3. UKTS Sokół Orzesze 14 17 82:58
4. ABTM Katowice 14 16 79:61
5. Chełm Masters 14 15 77:63
6. UKTS Sokół II Orzesze 14 12 66:74
7. Słowian Katowice 14 4 30:110
8. Spartakus II Katowice 14 1 28:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Jan Koźniewski Polska - 10 32 10:32
Rafał Walasz Polska - 7 32 7:32
Jan Guzik Polska - 3 30 3:30
Leon Kopiec Polska - 3 3 3:3
Zenon Przychodzień Polska - 1 3 1:3
Tomasz Sorek Polska - 0 0 0:0
Leszek Rygielski Polska - 0 0 0:0
Sebastian Janusz Polska - 0 0 0:0
Stanisław Jasiński Polska - 0 0 0:0
Tadeusz Wyskiel Polska - 0 0 0:0
Krzysztof Adamczyk Polska - 0 0 0:0
Kazimierz Wziątek Polska 17.01.1960 0 0 0:0
Jerzy Joniec Polska 04.12.1954 0 0 0:0
Mateusz Walasz Polska - 0 3 0:3
Kazimierz Kubas Polska - 0 0 0:0
Antoni Kiryluk Polska - 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-03
g. 18:00

1
Spartakus II Katowice Chełm Masters 2:8 Szczegóły
2018-10-16
g. 18:00

2
Wilki Wilcza Spartakus II Katowice 10:0 Szczegóły
2018-10-24
g. 18:00

3
Spartakus II Katowice LKS Strażak II Mikołów 0:10 Szczegóły
2018-11-06
g. 19:00

4
UKTS Sokół Orzesze Spartakus II Katowice 10:0 Szczegóły
2018-11-14
g. 18:00

5
Spartakus II Katowice UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
2018-12-03
g. 17:30

6
Słowian Katowice Spartakus II Katowice 6:4 Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00

7
Spartakus II Katowice ABTM Katowice 1:9 Szczegóły
2019-01-16
g. 18:00

8
LKS Strażak II Mikołów Spartakus II Katowice 8:2 Szczegóły
2019-01-30
g. 18:00

9
Spartakus II Katowice UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:00

10
ABTM Katowice Spartakus II Katowice 7:3 Szczegóły
2019-02-27
g. 18:00

11
Spartakus II Katowice Wilki Wilcza 2:8 Szczegóły
2019-03-05
g. 18:30

12
Chełm Masters Spartakus II Katowice 10:0 Szczegóły
2019-03-20
g. 19:00

13
UKTS Sokół II Orzesze Spartakus II Katowice 9:1 Szczegóły
2019-03-27
g. 18:00

14
Spartakus II Katowice Słowian Katowice 4:6 Szczegóły