Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół Orzesze
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
606657638
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Orzesze-Jaśkowice, ul. Fabryczna 1
Sala Widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury
Prezes Klubu:
xd

Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Jurowicz
+48502298539
Osoba odpowiedzialna:
Jacek Przewłocki , Marek
+48793972310, +4879397231
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Wilki Wilcza 14 24 102:38
2. LKS Strażak II Mikołów 14 23 96:44
3. UKTS Sokół Orzesze 14 17 82:58
4. ABTM Katowice 14 16 79:61
5. Chełm Masters 14 15 77:63
6. UKTS Sokół II Orzesze 14 12 66:74
7. Słowian Katowice 14 4 30:110
8. Spartakus II Katowice 14 1 28:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Maciej Krawczyk Polska - 25 14 25:14
Paweł Falkus Polska - 24 15 24:15
Marcin Klama Polska - 24 15 24:15
Antoni Kałuża Polska - 3 3 3:3
Kazimierz Sitarz Polska - 0 0 0:0
Dawid Czyż Polska 10.06.1991 0 0 0:0
Wincenty Niedobecki Polska - 0 0 0:0
Andrzej Czarny Polska - 0 3 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-01
g. 17:30

1
Słowian Katowice UKTS Sokół Orzesze 1:9 Szczegóły
2018-11-20
g. 19:00

2
UKTS Sokół Orzesze UKTS Sokół II Orzesze 9:1 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00

3
ABTM Katowice UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
2018-11-06
g. 19:00

4
UKTS Sokół Orzesze Spartakus II Katowice 10:0 Szczegóły
2018-11-13
g. 19:00

5
UKTS Sokół Orzesze Chełm Masters 9:1 Szczegóły
2018-12-04
g. 18:00

6
Wilki Wilcza UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
2018-12-18
g. 19:00

7
UKTS Sokół Orzesze LKS Strażak II Mikołów 2:8 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:30

8
Chełm Masters UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
2019-01-30
g. 18:00

9
Spartakus II Katowice UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
2019-02-06
g. 19:00

10
UKTS Sokół Orzesze Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
2019-02-26
g. 19:00

11
UKTS Sokół II Orzesze UKTS Sokół Orzesze 3:7 Szczegóły
2019-03-06
g. 18:00

12
LKS Strażak II Mikołów UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
2019-03-20
g. 19:00

13
UKTS Sokół Orzesze Wilki Wilcza 0:10 Szczegóły
2019-03-27
g. 19:00

14
UKTS Sokół Orzesze ABTM Katowice 6:4 Szczegóły