Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Wilki Wilcza
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
509 047 563
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Karola Miarki 27 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jarosław Krasowski
509 047 563
Osoba odpowiedzialna:
Biskup Piotr
501 704 867
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Wilki Wilcza 14 24 102:38
2. LKS Strażak II Mikołów 14 23 96:44
3. UKTS Sokół Orzesze 14 17 82:58
4. ABTM Katowice 14 16 79:61
5. Chełm Masters 14 15 77:63
6. UKTS Sokół II Orzesze 14 12 66:74
7. Słowian Katowice 14 4 30:110
8. Spartakus II Katowice 14 1 28:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Piotr Biskup Polska 13.01.1967 37 5 37:5
Jarosław Krasowski Polska 19.01.1972 30 11 30:11
Bogumił Pietrzak Polska 03.07.1978 10 6 10:6
Krzysztof Piontek Polska 10.04.1972 7 11 7:11
Grzegorz Wichowski Polska 25.11.1977 5 1 5:1
Ryszard Stawiarz Polska 17.01.1967 1 2 1:2
Janusz Wymysło Polska 07.07.1977 0 0 0:0
Dariusz Królikowski Polska 13.09.1966 0 0 0:0
Marcin Drozdowski Polska 06.02.1972 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00

1
ABTM Katowice Wilki Wilcza 4:6 Szczegóły
2018-10-16
g. 18:00

2
Wilki Wilcza Spartakus II Katowice 10:0 Szczegóły
2018-10-22
g. 17:30

3
Słowian Katowice Wilki Wilcza 2:8 Szczegóły
2018-11-06
g. 18:00

4
Wilki Wilcza UKTS Sokół II Orzesze 8:2 Szczegóły
2018-11-12
g. 18:00

5
LKS Strażak II Mikołów Wilki Wilcza 6:4 Szczegóły
2018-12-04
g. 18:00

6
Wilki Wilcza UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
2018-12-18
g. 18:00

7
Wilki Wilcza Chełm Masters 7:3 Szczegóły
2019-01-22
g. 18:00

8
Wilki Wilcza Słowian Katowice 9:1 Szczegóły
2019-01-30
g. 19:00

9
UKTS Sokół II Orzesze Wilki Wilcza 3:7 Szczegóły
2019-02-05
g. 18:30

10
Chełm Masters Wilki Wilcza 1:9 Szczegóły
2019-02-27
g. 18:00

11
Spartakus II Katowice Wilki Wilcza 2:8 Szczegóły
2019-03-05
g. 18:00

12
Wilki Wilcza ABTM Katowice 4:6 Szczegóły
2019-03-20
g. 19:00

13
UKTS Sokół Orzesze Wilki Wilcza 0:10 Szczegóły
2019-03-26
g. 18:00

14
Wilki Wilcza LKS Strażak II Mikołów 6:4 Szczegóły