Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ABTM Katowice
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
601312121
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Katowice, ul. 1 Maja 99, Ośrodek Sportowy Słowian
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tobiasz Maniura
601312121
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Wilki Wilcza 14 24 102:38
2. LKS Strażak II Mikołów 14 23 96:44
3. UKTS Sokół Orzesze 14 17 82:58
4. ABTM Katowice 14 16 79:61
5. Chełm Masters 14 15 77:63
6. UKTS Sokół II Orzesze 14 12 66:74
7. Słowian Katowice 14 4 30:110
8. Spartakus II Katowice 14 1 28:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Wojciech Domagała Polska - 31 8 31:8
Andrzej Bogusławski Polska - 30 12 30:12
Tobiasz Maniura Polska - 10 14 10:14
Konrad Bąk Polska - 3 10 3:10
Mateusz Gazda Polska - 2 6 2:6
Krystian Ćwikliński Polska - 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00

1
ABTM Katowice Wilki Wilcza 4:6 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:30

2
Chełm Masters ABTM Katowice 5:5 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00

3
ABTM Katowice UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
2018-11-07
g. 18:00

4
LKS Strażak II Mikołów ABTM Katowice 6:4 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00

5
ABTM Katowice Słowian Katowice 7:3 Szczegóły
2018-12-11
g. 19:00

6
UKTS Sokół II Orzesze ABTM Katowice 5:5 Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00

7
Spartakus II Katowice ABTM Katowice 1:9 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:00

8
ABTM Katowice UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00

9
ABTM Katowice Chełm Masters 4:6 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:00

10
ABTM Katowice Spartakus II Katowice 7:3 Szczegóły
2019-02-25
g. 17:30

11
Słowian Katowice ABTM Katowice 2:8 Szczegóły
2019-03-05
g. 18:00

12
Wilki Wilcza ABTM Katowice 4:6 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00

13
ABTM Katowice LKS Strażak II Mikołów 6:4 Szczegóły
2019-03-27
g. 19:00

14
UKTS Sokół Orzesze ABTM Katowice 6:4 Szczegóły