Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Ikar II Mierzęcice
Liga Okręgowa (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 273 726
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Nowa Wieś, ul. Zawadzkiego 161
(hala Zespołu Szkolno - Przedszkolnego)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Kozieł
512 273 726
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
DHS 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05620 Krzysztof Kozieł Polska 10.04.1963 14 16 14:16
05624 Karol Michalski Polska 22.10.1987 11 14 11:14
05632 Bartłomiej Bereska Polska 27.11.2001 2 17 2:17
05628 Iwo Zowada Polska 12.08.2004 2 10 2:10
05626 Tomasz Tyrała Polska 09.01.2004 1 21 1:21
05619 Andrzej Głód Polska 15.01.1956 0 0 0:0
05634 Michał Bacik Polska 11.01.2008 0 2 0:2
05633 Bartosz Dyszy Polska 01.02.2008 0 2 0:2
05621 Artur Żmijewski Polska 23.03.1968 0 0 0:0
05635 Natalia Kaziród Polska 05.04.2008 0 0 0:0
05623 Jakub Michalski Polska 10.02.1990 0 0 0:0
05629 Maciej Rzeszutek Polska 26.11.2004 0 16 0:16
05630 Szymon Rzeszutek Polska 15.02.2008 0 0 0:0
05627 Oskar Kaziród Polska 28.08.2004 0 16 0:16
05625 Janusz Sokołowski Polska 14.01.1955 0 0 0:0
05631 Maksym Kucharski Polska 22.09.2003 0 0 0:0
05622 Waldemar Glanowski Polska 18.05.1962 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-05
g. 18:00
002
1
MCKS Czeladź UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
2018-10-11
g. 17:00
007
2
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Tęcza Zendek 0:10 Szczegóły
2018-10-25
g. 17:00
023
4
UKS Ikar II Mierzęcice MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
028
5
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Ikar II Mierzęcice 5:5 Szczegóły
2018-11-15
g. 17:00
033
6
UKS Ikar II Mierzęcice KTS II Lędziny 4:6 Szczegóły
2018-11-29
g. 17:00
048
8
UKS Ikar II Mierzęcice KS VIRET CMC Zawiercie II 2:8 Szczegóły
2018-12-06
g. 17:00
053
9
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Tęcza II Zendek 5:5 Szczegóły
2018-12-12
g. 18:30
058
10
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Ikar II Mierzęcice 9:1 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
065
11
PKS Waluś Konopiska UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
2019-01-17
g. 17:00
002
12
UKS Ikar II Mierzęcice MCKS Czeladź 0:10 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
006
13
KS VIRET CMC Zawiercie II UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:00
020
15
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry UKS Ikar II Mierzęcice 6:4 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
024
16
LKS Tęcza Zendek UKS Ikar II Mierzęcice 8:2 Szczegóły
2019-03-14
g. 17:00
028
17
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 2:8 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00
035
18
LKS Tęcza II Zendek UKS Ikar II Mierzęcice 9:1 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
045
20
UKS Ikar II Mierzęcice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 4:6 Szczegóły
2019-04-08
g. 18:00
049
21
UKS Ikar II Mierzęcice PKS Waluś Konopiska 3:7 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
055
22
KTS II Lędziny UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły