Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bartłomiej
Bereska
UKS Ikar II Mierzęcice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  27 listopada 2001 r.
19
Występy
2
Zwycięstwa
17
Porażki
10.53%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Bereska Bartłomiej - Nieszporek Tomasz 2 0:3 (7:11, 6:11, 4:11.)
4 Bereska Bartłomiej - Cesarz Amadeusz 1 3:2 (9:11, 14:12, 6:11, 11:8, 11:6.)
5 Lekstan Michał - Bereska Bartłomiej 1 3:0 (12:10, 11:5, 11:8)
8 Bereska Bartłomiej - Kumor Michał 2 0:3 (4:11, 5:11, 4:11.)
8 Bereska Bartłomiej - Pańczyk Adrian 2 0:3 (8:11, 7:11, 10:12.)
11 Pyda Łukasz - Bereska Bartłomiej 2 3:1 (11:3, 11:8, 7:11, 11:9)
11 Cesarz Damian - Bereska Bartłomiej 2 3:0 (11:0, 11:3, 11:7)
15 Czornik Grzegorz - Bereska Bartłomiej 2 3:0 (11:3, 11:1, 11:6)
15 Gregarek Grzegorz - Bereska Bartłomiej 2 3:0 (11:1, 11:7, 11:2)
17 Bereska Bartłomiej - Milewski Zdzisław 2 0:3 (6:11, 6:11, 8:11.)
18 Soliło Dominik - Bereska Bartłomiej 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:7)
18 Szymański Arkadiusz - Bereska Bartłomiej 2 3:0 (11:1, 11:5, 11:5)
16 Morawiec Mateusz - Bereska Bartłomiej 1 3:1 (11;5,8:11,11:7,11:4)
20 Bereska Bartłomiej - Migas Dawid 2 0:3 (6:11, 7:11, 7:11.)
20 Bereska Bartłomiej - Lekstan Mateusz 2 0:3 (4:11, 6:11, 4:11.)
21 Bereska Bartłomiej - Kamiński Bogdan 2 0:3 (8:11, 7:11, 6:11.)
21 Bereska Bartłomiej - Pyda Łukasz 2 3:0 (12:10, 11:5, 11:8.)
22 Wowro Jakub - Bereska Bartłomiej 2 3:0 (11/5,11/6,11/6)
22 Koziński Karol - Bereska Bartłomiej 2 3:1 (11/7,11/6,9/11,11/8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Bereska Bartłomiej / Kaziród Oskar - Cesarz Miłosz / Cesarz Amadeusz 1 0:3 (4:11, 7:11, 10:12.)
5 Migas Dawid / Mirek Mikołaj - Zowada Iwo / Bereska Bartłomiej 2 3:1 (11:5, 4:11, 11:5, 11:7)
8 Bereska Bartłomiej / Rzeszutek Maciej - Dziub Arkadiusz / Pańczyk Adrian 2 0:3 (3:11, 4:11, 3:11.)
9 Bereska Bartłomiej / Kaziród Oskar - Szydło Sławomir / Soliło Dominik 2 0:3 (3:11, 2:11, 3:11.)
11 Pyda Łukasz / Podlewski Paweł - Michalski Karol / Bereska Bartłomiej 2 3:2 (11:5, 4:11, 6:11, 11:7, 11:4)
15 Czornik Grzegorz / Lutostański Tomasz - Rzeszutek Maciej / Bereska Bartłomiej 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:9)
17 Kaziród Oskar / Bereska Bartłomiej - Kowal Edward / Dzięgiel Michał 1 0:3 (1:11, 5:11, 7:11.)
18 Szymański Arkadiusz / Soliło Dominik - Kozieł Krzysztof / Bereska Bartłomiej 2 3:2 (8:11, 11:8, 12:10, 8:11,, 11:9)
21 Bereska Bartłomiej / Tyrała Tomasz - Podlewski Paweł / Cesarz Damian 2 0:3 (8:11, 4:11, 4:11.)
22 Koziński Karol / Waliczek Dawid - Tyrała Tomasz / Bereska Bartłomiej 2 3:1 (11/3,8/11,11/9,11/3)