Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Kozieł
UKS Ikar II Mierzęcice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 kwietnia 1963 r.
30
Występy
14
Zwycięstwa
16
Porażki
46.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kozieł Krzysztof - Duch Sławomir 1 0:3 (7:11, 7:11, 12:14.)
2 Kozieł Krzysztof - Sikora Janusz 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 7:11.)
1 Pęciak Krzysztof - Kozieł Krzysztof 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:5)
1 Skotnicki Andrzej - Kozieł Krzysztof 1 3:1 (6:11, 11:6, 11:4, 11:3)
4 Kozieł Krzysztof - Cesarz Amadeusz 1 3:1 (11:9, 10:12, 11:4, 11:6.)
4 Kozieł Krzysztof - Cesarz Miłosz 1 0:3 (4:11, 7:11, 9:11.)
5 Lekstan Michał - Kozieł Krzysztof 1 1:3 (11:7, 10:12, 11:13, 7:11)
5 Lekstan Mateusz - Kozieł Krzysztof 1 0:3 (7:11, 7:11, 7:11)
6 Kozieł Krzysztof - Koch Grzegorz 1 0:3 (6:11, 6:11,5:11.)
6 Kozieł Krzysztof - Budzyński Henryk 1 0:3 (9:11, 4:11, 3:11.)
8 Kozieł Krzysztof - Wojtaszczyk Wojciech 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:7.)
8 Kozieł Krzysztof - Dziub Arkadiusz 1 2:3 (11:6, 10:12, 11:6, 11:13, 1:11.)
9 Kozieł Krzysztof - Soliło Adam 1 3:0 (11:6,11:8, 14:12.)
9 Kozieł Krzysztof - Biały Marcin 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:1.)
10 Kowal Edward - Kozieł Krzysztof 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:9)
10 Łysak Franciszek - Kozieł Krzysztof 1 0:3 (8:11, 8:11, 10:12)
13 Kumor Michał - Kozieł Krzysztof 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
13 Pańczyk Adrian - Kozieł Krzysztof 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:9)
15 Cesarz Oskar - Kozieł Krzysztof 1 0:3 (10:12, 5:11, 10:12)
15 Skorupa Jakub - Kozieł Krzysztof 1 2:3 (5:11, 7:11, 11:5, 12:10, 8:11)
17 Kozieł Krzysztof - Kowal Edward 1 1:3 (8:11, 11:9, 3:11, 5:11.)
17 Kozieł Krzysztof - Januszko Sylwester 1 2:3 (11:8, 10:12, 9:11, 11:7, 4:11.)
18 Szydło Sławomir - Kozieł Krzysztof 1 0:3 (8:11, 10:12, 6:11)
18 Biały Marcin - Kozieł Krzysztof 1 3:1 (11:6, 11:5, 7:11, 11:6)
16 Nieszporek Tomasz - Kozieł Krzysztof 1 3:1 (11:8,11:8,10:12,11;5)
16 Morawiec Mateusz - Kozieł Krzysztof 1 1:3 (7:11,10:12,11:8,8:11)
20 Kozieł Krzysztof - Mirek Mikołaj 1 3:1 (11:1 8:11, 11:6, 11:9.)
20 Kozieł Krzysztof - Mirek Piotr 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:4.)
21 Kozieł Krzysztof - Cesarz Damian 1 3:0 (11:9, 11:6, 12:10.)
21 Kozieł Krzysztof - Podlewski Paweł 1 2:3 (11:6, 11:13, 12:14, 11:9, 4:11.)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Kozieł Krzysztof / Kaziród Oskar 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:8)
2 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Duch Sławomir / Nieszporek Tomasz 1 0:3 (5:11, 9:11, 3:11.)
4 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Skorupa Jakub / Cesarz Oskar 2 0:3 (7:11, 15:17, 6:11.)
5 Lekstan Michał / Lekstan Mateusz - Kozieł Krzysztof / Michalski Karol 1 2:3 (13:11, 7:11, 8:11, 13:11, 15:17)
6 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Budzyński Henryk / Koch Grzegorz 1 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 8:11.)
8 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Wojtaszczyk Wojciech / Kumor Michał 1 3:1 (11:8, 10:12, 11:9, 11:8.)
9 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Soliło Adam / Biały Marcin 1 3:0 (11:1, 11:8, 11:7.)
10 Melczyk Marian / Milewski Zdzisław - Kozieł Krzysztof / Michalski Karol 1 3:0 (11:7, 11:6, 12:10)
13 Kumor Michał / Pańczyk Adrian - Kozieł Krzysztof / Kaziród Oskar 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
15 Cesarz Oskar / Skorupa Jakub - Kozieł Krzysztof / Michalski Karol 1 2:3 (11:9, 6:11, 11:5, 8:11, 9:11)
16 Morawiec Mateusz / Nieszporek Tomasz - Michalski Karol / Kozieł Krzysztof 1 3:0 (12:10,11:9,11:7)
17 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Milewski Zdzisław / Januszko Sylwester 2 3:2 (11:8, 10:12, 11:9, 9:11, 11:7.)
18 Szymański Arkadiusz / Soliło Dominik - Kozieł Krzysztof / Bereska Bartłomiej 2 3:2 (8:11, 11:8, 12:10, 8:11,, 11:9)
20 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Mirek Piotr / Mirek Mikołaj 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:7.)
21 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan 1 0:3 (6:11, 10:12, 9:11.)