Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno
Liga Okręgowa (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
507 035 765
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Jaworzno, ul. Na stoku 14, MCKiS Klub Niko
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Dzięgiel
507 035 765
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Radko
608 319 244
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02919 Edward Kowal Polska 23.10.1977 26 3 26:3
02917 Michał Dzięgiel Polska 22.12.1976 22 6 22:6
02918 Sylwester Januszko Polska 01.02.1971 21 8 21:8
02921 Marian Melczyk Polska 28.08.1952 18 4 18:4
02922 Zdzisław Milewski Polska 08.04.1965 10 8 10:8
02920 Franciszek Łysak Polska 06.07.1958 10 8 10:8
02916 Grzegorz Radko Polska 14.11.1974 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-10
g. 18:30
011
2
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
016
3
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 0:10 Szczegóły
2018-10-24
g. 18:30
021
4
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno KTS II Lędziny 7:3 Szczegóły
2018-11-09
g. 17:00
026
5
MCKS Czeladź LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 5:5 Szczegóły
2018-11-14
g. 18:30
031
6
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno LKS Tęcza Zendek 9:1 Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
040
7
KS VIRET CMC Zawiercie II LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 6:4 Szczegóły
2018-11-28
g. 18:30
046
8
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno PKS Waluś Konopiska 10:0 Szczegóły
2018-12-12
g. 18:30
058
10
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Ikar II Mierzęcice 9:1 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
064
11
LKS Tęcza II Zendek LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 1:9 Szczegóły
2019-01-16
g. 18:30
003
12
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno LKS Tęcza II Zendek 9:1 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
008
13
KTS II Lędziny LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 0:10 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:00
018
15
PKS Waluś Konopiska LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 3:7 Szczegóły
2019-03-06
g. 18:30
023
16
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
2019-03-14
g. 17:00
028
17
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 2:8 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00
033
18
LKS Tęcza Zendek LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 3:7 Szczegóły
2019-04-03
g. 18:30
042
20
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno MCKS Czeladź 3:7 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:30
046
21
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno KS VIRET CMC Zawiercie II 4:6 Szczegóły
2019-04-23
g. 18:00
052
22
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 4:6 Szczegóły