Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza
Liga Okręgowa (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 272 677
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dąbrowa Górnicza, ul. Emilii Zawadzkiej 10 B
Techniczne zakłady naukowe bud. B
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Przybylik
600 272 677
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03402 Mateusz Lekstan Polska 22.03.2006 10 26 10:26
03404 Dawid Migas Polska 15.07.2004 9 26 9:26
03403 Michał Lekstan Polska 15.11.2003 7 20 7:20
03405 Mikołaj Mirek Polska 24.04.2003 6 26 6:26
02783 Adrian Fabiś Polska 11.02.1998 2 0 2:0
09314 Piotr Mirek Polska 12.12.1977 2 10 2:10
02782 Adrian Eliasz Polska 25.04.1981 0 0 0:0
02781 Sebastian Baran Polska 14.07.1998 0 0 0:0
02786 Piotr Struś Polska 15.09.1970 0 0 0:0
02785 Adrian Myszewski Polska 05.03.1975 0 0 0:0
02784 Przemysław Korzec Polska 13.01.1975 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
004
1
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza PKS Waluś Konopiska 2:8 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
010
2
KS VIRET CMC Zawiercie II UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
016
3
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 0:10 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
022
4
LKS Tęcza II Zendek UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
028
5
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Ikar II Mierzęcice 5:5 Szczegóły
2018-11-23
g. 19:00
039
7
KTS II Lędziny UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
044
8
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MCKS Czeladź 0:10 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
049
9
LKS Tęcza Zendek UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
057
10
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:00
001
12
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KS VIRET CMC Zawiercie II 0:10 Szczegóły
2019-01-29
g. 18:00
015
14
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:00
019
15
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Tęcza Zendek 3:7 Szczegóły
2019-03-06
g. 18:30
023
16
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
2019-03-15
g. 17:00
027
17
MCKS Czeladź UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00
034
18
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KTS II Lędziny 6:4 Szczegóły
2019-03-28
g. 18:00
040
19
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Tęcza II Zendek 6:4 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
045
20
UKS Ikar II Mierzęcice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 4:6 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
054
22
PKS Waluś Konopiska UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły