Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
PKS Waluś Konopiska
Liga Okręgowa (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
660 437 078
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Konopiska, ul. Sportowa 7, Sala Sportowa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Maciej Cierpiał
660 437 078
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08486 Damian Cesarz Polska 22.11.1975 20 16 20:16
08489 Paweł Podlewski Polska 23.08.1995 19 11 19:11
08487 Bogdan Kamiński Polska 28.03.1972 14 18 14:18
08488 Łukasz Pyda Polska 02.06.1986 7 23 7:23
08485 Rafał Michalak Polska 27.04.1986 5 9 5:9
08491 Maciej Cierpiał Polska 14.07.1972 0 0 0:0
08490 Kacper Kowalczyk Polska 14.03.2003 0 2 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
004
1
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza PKS Waluś Konopiska 2:8 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
009
2
PKS Waluś Konopiska KTS II Lędziny 9:1 Szczegóły
2018-10-19
g. 17:00
014
3
MCKS Czeladź PKS Waluś Konopiska 9:1 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
019
4
PKS Waluś Konopiska LKS Tęcza Zendek 2:8 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
035
6
PKS Waluś Konopiska MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
041
7
PKS Waluś Konopiska LKS Tęcza II Zendek 7:3 Szczegóły
2018-11-28
g. 18:30
046
8
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno PKS Waluś Konopiska 10:0 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
054
9
KS VIRET CMC Zawiercie II PKS Waluś Konopiska 10:0 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
065
11
PKS Waluś Konopiska UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
2019-01-22
g. 18:00
010
13
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry PKS Waluś Konopiska 7:3 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00
014
14
LKS Tęcza Zendek PKS Waluś Konopiska 6:4 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:00
018
15
PKS Waluś Konopiska LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 3:7 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
022
16
PKS Waluś Konopiska MCKS Czeladź 2:8 Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
026
17
PKS Waluś Konopiska KS VIRET CMC Zawiercie II 3:7 Szczegóły
2019-03-28
g. 18:00
039
19
KTS II Lędziny PKS Waluś Konopiska 3:7 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
044
20
LKS Tęcza II Zendek PKS Waluś Konopiska 4:6 Szczegóły
2019-04-08
g. 18:00
049
21
UKS Ikar II Mierzęcice PKS Waluś Konopiska 3:7 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
054
22
PKS Waluś Konopiska UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły