Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Tęcza Zendek
Liga Okręgowa (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
607 442 708
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zendek, ul. Główna 126, SP Zendek
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Nieszporek
607 442 708
Osoba odpowiedzialna:
Patryk Wyszyński
661 130 843
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04200 Sebastian Cieślik Polska 13.07.1984 27 8 27:8
04202 Tomasz Nieszporek Polska 20.06.1973 24 9 24:9
04201 Janusz Sikora Polska 05.02.1973 17 13 17:13
04205 Sławomir Duch Polska 23.05.1965 16 4 16:4
04203 Mateusz Morawiec Polska 14.06.1996 6 15 6:15
04218 Maciej Kaczorek Polska 14.02.2003 0 0 0:0
04220 Adam Soliło Polska 06.11.1980 0 0 0:0
04221 Arkadiusz Szymański Polska 07.07.1973 0 0 0:0
04216 Filip Kosałka Polska 05.11.2012 0 0 0:0
04223 Wojciech Potempa Polska 24.02.2012 0 0 0:0
04208 Marcin Biały Polska 05.12.2005 0 0 0:0
04204 Patryk Wyszyński Polska 17.05.1996 0 5 0:5
04209 Dominik Soliło Polska 18.11.2007 0 0 0:0
04207 Dominika Wyszyńska Polska 02.07.2000 0 0 0:0
04206 Sławomir Szydło Polska 09.03.1985 0 0 0:0
04214 Franciszek Cesarz Polska 21.12.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
001
1
LKS Tęcza Zendek LKS Tęcza II Zendek 8:2 Szczegóły
2018-10-11
g. 17:00
007
2
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Tęcza Zendek 0:10 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
019
4
PKS Waluś Konopiska LKS Tęcza Zendek 2:8 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
025
5
LKS Tęcza Zendek KS VIRET CMC Zawiercie II 3:7 Szczegóły
2018-11-14
g. 18:30
031
6
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno LKS Tęcza Zendek 9:1 Szczegóły
2018-11-27
g. 18:00
043
8
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry LKS Tęcza Zendek 2:8 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
049
9
LKS Tęcza Zendek UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
2018-12-14
g. 19:00
055
10
KTS II Lędziny LKS Tęcza Zendek 0:10 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
061
11
LKS Tęcza Zendek MCKS Czeladź 2:8 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:00
004
12
LKS Tęcza Zendek KTS II Lędziny 10:0 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00
014
14
LKS Tęcza Zendek PKS Waluś Konopiska 6:4 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:00
019
15
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Tęcza Zendek 3:7 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
024
16
LKS Tęcza Zendek UKS Ikar II Mierzęcice 8:2 Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
029
17
LKS Tęcza II Zendek LKS Tęcza Zendek 2:8 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00
033
18
LKS Tęcza Zendek LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 3:7 Szczegóły
2019-03-29
g. 17:00
037
19
MCKS Czeladź LKS Tęcza Zendek 9:1 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
041
20
KS VIRET CMC Zawiercie II LKS Tęcza Zendek 7:3 Szczegóły
2019-04-11
g. 18:00
048
21
LKS Tęcza Zendek MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły