Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Tęcza II Zendek
Liga Okręgowa (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
607 442 708
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zendek, ul. Główna 126, SP Zendek
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Nieszporek
607 442 708
Osoba odpowiedzialna:
Patryk Wyszyński
661 130 843
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 15 28 129:21
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 14 27 112:28
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 14 25 114:26
4. LKS Tęcza Zendek 13 20 91:39
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 15 16 70:80
6. PKS Waluś Konopiska 14 9 57:83
7. KTS II Lędziny 14 6 38:102
8. LKS Tęcza II Zendek 14 5 37:103
9. UKS Ikar II Mierzęcice 13 2 27:103
10. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 14 2 25:115

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04209 Dominik Soliło Polska 18.11.2007 13 14 13:14
04206 Sławomir Szydło Polska 09.03.1985 8 20 8:20
04221 Arkadiusz Szymański Polska 07.07.1973 6 18 6:18
04208 Marcin Biały Polska 05.12.2005 4 24 4:24
04203 Mateusz Morawiec Polska 14.06.1996 0 0 0:0
04204 Patryk Wyszyński Polska 17.05.1996 0 0 0:0
04202 Tomasz Nieszporek Polska 20.06.1973 0 0 0:0
04201 Janusz Sikora Polska 05.02.1973 0 0 0:0
04200 Sebastian Cieślik Polska 13.07.1984 0 0 0:0
04205 Sławomir Duch Polska 23.05.1965 0 0 0:0
04220 Adam Soliło Polska 06.11.1980 0 5 0:5
04214 Franciszek Cesarz Polska 21.12.2008 0 0 0:0
04218 Maciej Kaczorek Polska 14.02.2003 0 0 0:0
04223 Wojciech Potempa Polska 24.02.2012 0 0 0:0
04207 Dominika Wyszyńska Polska 02.07.2000 0 0 0:0
04216 Filip Kosałka Polska 05.11.2012 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
001
1
LKS Tęcza Zendek LKS Tęcza II Zendek 8:2 Szczegóły
2018-10-16
g. 18:00
017
3
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry LKS Tęcza II Zendek 7:3 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
022
4
LKS Tęcza II Zendek UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
2018-11-09
g. 19:00
027
5
KTS II Lędziny LKS Tęcza II Zendek 4:6 Szczegóły
2018-11-13
g. 18:00
032
6
LKS Tęcza II Zendek MCKS Czeladź 0:10 Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
041
7
PKS Waluś Konopiska LKS Tęcza II Zendek 7:3 Szczegóły
2018-12-06
g. 17:00
053
9
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Tęcza II Zendek 5:5 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
059
10
LKS Tęcza II Zendek KS VIRET CMC Zawiercie II 2:8 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
064
11
LKS Tęcza II Zendek LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 1:9 Szczegóły
2019-01-16
g. 18:30
003
12
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno LKS Tęcza II Zendek 9:1 Szczegóły
2019-01-25
g. 17:00
007
13
MCKS Czeladź LKS Tęcza II Zendek 10:0 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00
011
14
KS VIRET CMC Zawiercie II LKS Tęcza II Zendek 8:2 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
025
16
LKS Tęcza II Zendek MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
029
17
LKS Tęcza II Zendek LKS Tęcza Zendek 2:8 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00
035
18
LKS Tęcza II Zendek UKS Ikar II Mierzęcice -:- Szczegóły
2019-03-28
g. 18:00
040
19
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Tęcza II Zendek -:- Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
044
20
LKS Tęcza II Zendek PKS Waluś Konopiska -:- Szczegóły
2019-04-11
g. 18:00
050
21
LKS Tęcza II Zendek KTS II Lędziny -:- Szczegóły